Dodaj do ulubionych

promocja -50% na drugą sztukę -ostrzeżenie

22.09.20, 17:29
Pewien sklep internetowy z ubraniami o nazwie zaczynającej się na e zaoferował klientom promocję polegającą na tym, że drugą sztukę produktu kupić można z 50% zniżką. Jednak przy zwrocie 2 rzeczy sklep zrócił po 50% argumentując to tym, że tak było na paragonie (zakupiono parzystą liczbę rzeczy tego rodzaju).
Gdybym wiedziała, że zwracając bluzkę w kolorze przykładowo zgniła śliwka nie pasującym mi i drugą w kolorze śmierdzące jajo zwrócą mi 2x50% to postępując według logiki sklepu powinnam może odesłać 2 bluzki, które wg paragonu kosztowały po 100% (bo w takiej losowej kolejności wg kolorów zapisały się na paragonie). To byłoby postępowanie godne tego sklepu, ale nawet wówczas nie przyszłoby mi do głowy tak postąpić i liczyć na to, że zwrócą więcej niż zapłaciłam. Zakładam bowiem, że sytuacja zakupu i zwrotu są w pewien sposób symetryczne i poza z góry znanymi ustaleniami z regulaminu nikt na tym nie traci i nie zarabia. Sklep upiera się jednak przy swoim. Co lepsze na pewnym znanym portalu wcześniej klientki ujawniały już tę ich praktykę, ale widać odpuściły i jest ona nadal stosowana.

Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka