Dodaj do ulubionych

sztuka jaskiniowa - do posluchania

24.09.20, 20:13
BBC miala dzis fajny program o malowidlach naskalnych - i sztuce prehistorycznej.
moze ktos ma ochote posluchac.
mnie sie podobalo, zwlaszcza, ze wiele rzeczy, o ktorych mowia widzialam na wlasne oczy smile

www.bbc.co.uk/sounds/play/m000mqn7
na marginesie - w studio byla trojka ekspertow - i co mnie troche zaskoczylo po przeczytaniu roznych ksiazek i wysluchaniu roznych przewodnikow w roznych jaskiniach (i krajach) - to fakt, ze osoby w programie wypowiadaly sie z duza doza pewnosci o zjawiskach/rzeczach, ktore w literaturze za pewne nie sa uwazane - ot spekulacje i hipotezy. wiadomo, ze ci eksperci prezentowali wlasnie zdanie/opinie, ale troche mi braklo tego "ostrzezenia", ze tak naprawde na pewno to malo wiemy ...
Obserwuj wątek
      • kura17 Re: sztuka jaskiniowa - do posluchania 24.09.20, 21:01
        to prawda, czasem mam w robocie prace manualne - i wtedy chetnie slucham starych podcastow BBC.

jesli lubisz muzyke, to jest tam fajna seria "desert island discs", gdzie gospodyni programu zaprasza rozne slawne osoby (w dobrym tego slowa znaczeniu wink ) i pyta ich, jakie plyty/utwory by zabraly na bezludna wyspe - i dlaczego.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka