Dodaj do ulubionych

Gdyby tak na jedną kartę ?

10.10.20, 22:50
Prosiłbym żebyście nie kierowały się w odpowiedziach jakimiś moimi starymi wątkami. Jeśli ktoś nie chce mi poradzić to ok. Jestem na skraju załamania. Zmarnowalam sobie życie. Mam 42 lata i chce mi się wyć. Tak w skrócie przez byłego męża mam przerabane we wszystkich rejestrach finansowych, nie mogę więc prowadzić własnej działalności gospodarczej. Sprawy w sądzie trwają od 2008 roku. Jest coraz lepiej. Mam szansę być czysta za ok rok. Teraz nawet konta w banku nie mam bo by zaraz zajął jakiś komornik. Wiele spraw sad rozstrzygnął na moja korzyść ale jeszcze trochę. 6 lat temu zamieszkałam z innym mężczyzną, który miał już wtedy działalność. Wszystko prowadzone jest więc na niego ale pracuje tylko ja. Kupiliśmy 3 lata temu dom na kredyt, który jest jego ale raty płaci z moich dochodów. Sam nie zarabia. Jak to mówi zarządza. W międzyczasie wziął kilka dużych kredytów na biznes, który mu nie wypalił. Też spłacam ja bo w razie buntu straszy, że sprzeda dom. Ponieważ spłacać trzeba sporo ja pracuje po ok 12 godzin dziennie. Weekendy też. Po czym jestem obrażania, że nie ma w domu idealnego porządku i jestem syfiara. Mój 16 letni syn jest najgorszy i on ciągle na niego krzyczy. Działalność, która prowadzimy robię 100 procent ja. On nie ma o tym zielonego pojęcia. Sam nie zrobi nic.
Ponieważ nie jest różowo finansowo robi mi awanture o każde zakupy spożywcze. O każde pieniądze dla dziecka. Kiedyś pisałam tu, że kupuje pod wpływem impulsu ale psycholog wytłumaczył mi, że dwa swetry na 4 miesiące jest ok i to pod wpływem tych awantur taki wyciągnęłam wniosek. Mam swoje mieszkanie które wynajmuje i mogłabym rzucic wszystko i zacząć od nowa. Biednie ale spokojnie. I np teraz tego mieszkania dostałam dopłatę do ogrzewania 2500 zł. Przed chwilą była awantura, że nie powinnam chcieć tego od najemcy tylko zapłacić. Bo najemcy z Ukrainy są biedni i mam nie być skurwysynrm. Tak mi powiedział.
Pomijam już fakt, że on dyktuje chodzenie spać o 23. Nie mogę dłużej, syn też nie bo albo krzyczy wypierdalaj albo straszy odlaczeniem prądu. Żyć mi się nie chce.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka