Dodaj do ulubionych

Kwarantanna

11.10.20, 22:12
Czyli co robi sanepid gdy ktoś nie odbiera telefonu ani domofonu?
Obserwuj wątek
          • niktmadry Re: Kwarantanna 11.10.20, 22:51
            Moja sąsiadka mająca spore zadłużenie nigdy nie odbiera telefonu od nieznanego numeru bo się boi, że dzwoni windykator. Telefon z którego korzysta kupiła i zarejestrowała na siebie jej córka, która z nią nie mieszka. Nie pisze, że jest nie do namierzenia ale obawiam się, że zanim sanepid by się z nią skontaktował to już się jej zdąży kwarantanna skończyć.
            • little_fish Re: Kwarantanna 12.10.20, 09:01
              To zależy jakie "źródło" cię na tę kwarantannę wyśle - jeżeli kontaktem był ktoś z pracy lub szkoły dzieci, to te instytucje dysponują przecież twoim adresem. No chyba, że mieszkasz też w innym miejscu niż podajesz
          • iwles Re: Kwarantanna 12.10.20, 08:59
            sol_13 napisała:

> No cos Ty. Sprawdzi adres u operatora, przyjdzie i bedzie pukać.

a po co ma sprawdzać adres u operatora, skoro wyraźnie jest napisane w pierwszym poście "nie odbiera domofonu"?
    • kryzys_wieku_sredniego Re: Kwarantanna 12.10.20, 09:00
      Nie odbieram tel. z nieznanych numerów.
      I oto w sobotę odebrałam, bo wiedzie bylam na imprezie ponad 100 osobowej i niech będzie.
      I co, pan mnie informował o wygranej, wczoraj (niedziela) to samo, znowu nieznany numer, myślę odbiorę i znowu zaproszenie na cośtam ...
      I jednak nie będę odbierać, niech policja przyjedzie do domu.
    • mama0208 Re: Kwarantanna 12.10.20, 10:04
      Jeden wielki bałagan. Sanepid dzwonił do córki i mówił że ma kwarantannę do 12 października, lekarz mówi że do 16 października. Aplikacja pokazywała że kwarantanna do 12 października i przyszło powiadomienie że się skończyła a i tak przed chwilą policja zawitała i sprawdzała czy się córka izoluje . Burdel

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka