Dodaj do ulubionych

Czy może mi ktoś pomoc w tłumaczeniu.

14.10.20, 12:11
Niemiecki znam tak żeby się dogadać na ulicy.
Angielski hmm dobrze, ale nie tak żeby wysłać mailem oficjalnego maila. Nie chcę strzelić błędów. A jestem w nerwach.

Moja kwarantanna się dziś kończy. Teoretycznie. Siedziałam 14 dni na dupie. Dziś się dowiaduje od szefa, że mam nieaktualne pisma sprzed testu. Mam czekać na decyzję sanepidu. Aktualne. Możliwe że będę siedzieć kolejne 7,10 lub 14 dni jako osoba negatywna.
Nikt z sanepidu się że mną nie skontaktował telefonicznie poza 1 dniem kwarantanny. Nikt nie poinformował mnie o wyniku testu. Musiałam się domyśleć bo do pozytywnych dzwonili. Nikt mi nic nie wysłał. Nikt mnie nie poinformował jak długo mam siedzieć. Świadomość miesiąca w zamknieciu Be dostępu do lekarza rzuca mi na psychikę.

Pptrzebuje tłumaczenia na angielski i niemiecki. Zweryfikuje z swoimi bazgrołami. Będę bardzo wdzięczna.

Witam

Uprzejmię proszę o informację jak długo mam przebywać na kwarantannie? Oficjalnie przebywam na kwarantannie 1-14 października. Nikt nie poinformował mnie o wyniku testu. Nikt nie poinformował mnie jak długo mam jeszcze pozostać w zamknieciu na kwarantannie. Nie dostałam żadnych dokumentów to potwierdzajacych. Nie mogę zostać dopuszczona do pracy. Uprzejmię proszę o kontakt: (numer telefonu) lub mail.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka