Dodaj do ulubionych

COVID, kwarantanna, praca..

17.10.20, 14:24
Wiem że wszyscy już rzygamy tematem ale podzielę się jednak sytuacją naszą.
Otóż, jest panna która mieszka z narzeczonym.
Narzeczony była na firmowej imprezie integracyjnej (kadra zarządzająca, administracja) i po czasie wylało się że była tam osoba chora. Polecenie z pracy, praca zdalna. Nie przekazano informacji do sanepidu (opisano w lokalnej gazecie, postraszono i tyle).
No i tenże narzeczony pracuje w domu, panna normalnie przychodzi do nas do pracy.
W końcu sanepid obdzwania uczestników i kwarantanna ale, owa para wiedząc o sytuacji wyjeżdża na urlop za granicę.. I co na to bohater opowieści "i co mi zrobią jak zadzwonią, już będę za granicą" i tutaj perlisty śmiech.... Nic zatem dziwnego że cholerstwo rozlewa się na świat.
Idźmy dalej, mama tejże panny (mieszka w innej miejscowości) po odebraniu pozytywnego wyniku testu (personel pomocniczy szpital więc test zrobiono po koleżeńsku) po drodze do domu poszła na zakupy na czas kwarantanny!!!
Ręce, nogi, wszystkie członki opadają!!!
Obserwuj wątek
    • aqua48 Re: COVID, kwarantanna, praca.. 17.10.20, 14:38
      Pan zarażony covidem, ale testu nie zrobił, leży, żona mimo objawów (skąpe ale ewidentne) poszła normalnie do pracy, kierowniczka ją opieprzyła, że histeryzuje, po paru dniach w pracy wszyscy w dziale z objawami. Dzieci tych państwa z objawami poszły do szkoły bo w szkole teraz są ważne..sprawdziany. No i jak ma się to cholerstwo nie rozprzestrzeniać?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka