Dodaj do ulubionych

Piękna kobieta w rozterce

18.10.20, 22:39
Pocztą dyplomatyczną dostarczono mi zaproszenia na przyjęcia, które miałam uświetnić swoją osobą.Poważnie rozważałam zaproszenie pani GM, w końcu zdecydowałam, że przyćmiewać urodą gospodynię oraz towarzyszące jej otoczenie znaczyłoby wpędzać je w kompleksy.

W tej chwili jestem na przyjęciu u ambasadora wielkiego mocarstwa i przyciągam uwagę polityków, gwiazd oraz innych postaci wielkiego świata. Jeden z gości przedstawił mi swoją małżonkę,a kiedy uprzejmie pochwaliłam jej kolę z brylantami, natychmiast zdjął ją z małżonki i poprosił, żebym zechciała przyjąć na pamiątkę spotkania.W tej chwili stoję na podwyższeniu, obstąpiona przez oklaskujący mnie tłum przymierzam kolię i zastanawiam się,czy dość elegancka,by mogła pasować do mojej wieczornej kreacji,i czy zamierzam ją zachować,nie chcę jednak nikomu sprawiać przykrości odrzuceniem wyrazu podziwu.

Kobieta powinna mieć wyobrażenie o tym, jak znaleźć się w wielkim świecie, choćby jej to nie dotyczyło.Forumki zapraszam do rozmowy, chętnie podam pomocną dłoń i pozdrawiam.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka