Dodaj do ulubionych

Wywiad z Dziwiszem

20.10.20, 20:45
Chyba jeszcze o tym nie było. Niedawno w TVN 24 Kraśko rozmawiał z Dziwiszem. Nie do pojęcia jaki to bezczelny kłamca.
O niczym nie słyszał, o niczym nie wie. Wszystko działo się poza nim. Nie wie o Legionach Chrystusa, o tuszowaniu kolejnych afer pedofilskich i całym syfie o którym cały świat trąbi od lat.
Czy to bezczelność czy początki alzhaimera😀.
Obserwuj wątek
    • pytajacakinga Re: Wywiad z Dziwiszem 20.10.20, 23:44
      Podziwiam Kraśko że dał radę powstrzymać się i nie naplul mu w twarz.
      Wyjątkowy zakłamany oblech z niego i Jan Paweł był taki sam aż szkoda że nie, żyje i nie zostanie rozliczony z tego.
    • irma223 Re: Wywiad z Dziwiszem 21.10.20, 09:52
      Nie wie nawet o liście, jaki dostał do rąk własnych na osobistym spotkaniu od ks. Isakowicza-Zaleskiego. Nawet sprawdził, że tego listu na pewno nie dał do wpisania do książki podawczej w sekretariacie kurii. Tak, to na pewno Alzheimer.
    • ichi51e Re: Wywiad z Dziwiszem 21.10.20, 09:59
      Wydaje mi sie ze on nie tyle jest klamca co on jest taki zaklamany sam w sobie. Nic nie widzial nic nie wiedzial swietosc bijaca od papieza wszystko zaslaniala. Jak matki w domach przemocowcow - jaka przemoc? Jakie gwalty?
    • jdylag75 Re: Wywiad z Dziwiszem 21.10.20, 10:52
      Dziwiła bym się (nomen omen) gdyby powiedział, że wiedział, ale nic z tym nie zrobił i nie zrobi, bo jesli powiedziałby ze wiedział, to jako ZAUFANY DORADCA Jana Pawła 2, musiałby mu powiedziec o tym albo zataić, jakby powiedział to oznaczałoby że Dzejpitu nic nie zrobił - skandal, zło wcielone; jesli Dziwisz mu nie powiedział - skandal, bo to gruba sprawa, zatajenie, które spowodowało brak systemowych reakcji szefa KRK. Zostaje mu wypieranie się w żywe oczy. Zadziwia mnie jednak ,że moze iść tak w zaparte najwyższy przedstawiciel organizacji (zaufany doradca - nie ma nikogo wyżej poza papieżem) która posiada światowy wywiad lepszy niż Mosad, co więcej potrafi się wtrącać nie w takie sprawy, gdziekolwiek na świecie i o nich magicznie wie. Gazet nei czytają, internetu nie czytają, ludzi nie słuchają, ploteczek nie słuchają, normalnie czad.
      BTW Hitlerowcy też tylko wykonywali rozkazy i też nic nie wiedzieli, skazanych zostało bodajże, 126 osób, to nie były zbrodnie tylko system więc tylko tyle osób poniosło konsekwencje, na to ma nadzieję cały KRK.
      • sumire Re: Wywiad z Dziwiszem 21.10.20, 11:04
        I tak będą stawiać mu pomniki, uczyć na historii o najwybitniejszym Polaku et cetera. Nic się nie zmieni.
        Wczorajsze zachowanie Dziwisza w tym wywiadzie, jego widoczny gołym okiem dyskomfort i kłamstwa, do betonu nie trafi. Na pewno wszystko było cacy w Watykanie. Na pewno.
        • jdylag75 Re: Wywiad z Dziwiszem 21.10.20, 11:31
          Beton, dyskomfort zaufanego doradcy zrzuci na "chamstwo, bezczelność i napastliwość" przeprowadzającego wywiad.
          A skoro Kraśko jest zły to Dziwisz musi być dobry. Równanie się zgodzi.
    • mava Re: Wywiad z Dziwiszem 21.10.20, 11:24
      Dziwisz przestał dla mnie istnieć, kiedy złamał testament JPII i zamiast zniszczyc jego osobiste notatki to udostepnił je publicznie "dla potomnosci".
      Tego nie robi sie zmarłemu i przyjacielowi (jak twierdził).
      Co do JPII to tylko przypomne mamuskom, że gdyby nie on i jego starania to dzis byście nadal tkwiły w rosyjskim zaborze i w takich warunkach, a raczej gorszych, niz dzis tam obecnie sa.
      • lellapolella Re: Wywiad z Dziwiszem 21.10.20, 11:31
        mava napisała:

> > Co do JPII to tylko przypomne mamuskom, że gdyby nie on i jego starania to dzis
        > byście nadal tkwiły w rosyjskim zaborze i w takich warunkach, a raczej gorszyc
        > h, niz dzis tam obecnie sa.

Sugerujesz, że tylko Polska by tkwiła, czy reszta byłych krajów układu również? Tak z ciekawości pytam, bo nie zgadzam się z tezą.
      • sumire Re: Wywiad z Dziwiszem 21.10.20, 11:40
        mava napisała:

> Co do JPII to tylko przypomne mamuskom, że gdyby nie on i jego starania to dzis
        > byście nadal tkwiły w rosyjskim zaborze i w takich warunkach, a raczej gorszyc
        > h, niz dzis tam obecnie sa.

No tak, tak, JPII to największy polityk, jakiego nosiła ta ziemia. Bez cienia wątpliwości...
      • beataj1 Re: Wywiad z Dziwiszem 21.10.20, 11:55
        Zacznijmy od tego, że ten papież został papieżem w bardzo konkretnej sytuacji geopolitycznej. Mało tego: został tym papieżem DZIEKI i NA POTRZEBY tej konkretnej sytuacji geopolitycznej.
        Fakt, że w tej sytuacji się dobrze znalazł i ją wykorzystał. Ale gdyby nie złożyło się wiele czynników i gdyby sytuacja nie była dojrzała, to by mógł napapieżować i namodlić rod rozpęku i nic by to nie zmieniło.
        Owszem był trybikiem tej całej maszyny, która doprowadziła do upadku komunizmu. Ważnym, ale na pewno nie jedynym i nie głównym.
        A przy okazji zajęty obalaniem komunizmu spokojnie olał gwałcone dzieci - ot taka mała (dosłownie i w przenośni) ofiara.
        Myślę że stanowiska Patrona Pedofilów ma jak najbardziej zasłużone.
        • mava Re: Wywiad z Dziwiszem 21.10.20, 12:15
          >Owszem był trybikiem tej całej maszyny, która doprowadziła do upadku komunizmu. Ważnym, ale na pewno >nie jedynym i nie głównym.

był bardzo ważnym trybikiem albowiem jako jedyny mógł podrózowac po całym świecie i agitować na rzecz pomocy (realnej) i wsparcia dla Polski.
          Tylko przypomnę - SKĄD jechała do Polski cała pomoc ???z kosciołów, w dużej mierze! i nie chodzi mi tu o cukier czy odzywki dla dzieci ale sprzęt dla Solidarnosci i mnostwo kasy, za którą szła cała ich praca oraz wsparcie dla rodzin tych ich działaczy, którzy byli wyrzucani z pracy czy siedzieli w więzieniech. Myslisz, że jesli taki Wałęsa widziałby swoja rodzine, dzieci, umierająca z głodu to zamiast siedziec w robocie i zarabiać, siedziałby na murze w Stoczni? to oczywiscie, duże uproszczenie ale tak to własnie działało.
          Kasa szła od katolickiej Polonii na całym świecie i od bogatych rządów , które od zawsze walczyły z komunizmem (USA, RFN) albowiem papiez spotykał sie także z politykami, gdzie też zabiegał skutecznie o wsparcie dla Polski.
          tak, smiem twierdzic, że gdyby nie JPII i kościół to jednak byłoby duzo cieżej Solidarnosci, o ile w ogóle byłoby mozliwe to, co sie stało.
          Pomijam sprawy typowo koscielne i jego (papieża) działalnosc tam bo akurat mnie z kosciołem to tak mało po drodze zawsze było. Słyszałam, ze nie wszystko do niego docierało ale w sumie to mało mnie to obchodzi/ło. Ciesze sie, że sama nie byłam zmuszona do chodzenia do kościółka i na religie więc ominęły mnie spotkania z potencjalnymi pedofilami.
          • alicia033 Re: Wywiad z Dziwiszem 21.10.20, 12:37
            mava napisała:

> był bardzo ważnym trybikiem albowiem jako jedyny mógł podrózowac po całym świecie i agitować na rzecz >pomocy (realnej) i wsparcia dla Polski.

eh ta polska megalomania...
            Komunizm zawalił się sam z powodu plajty gospodarczej. Polska z tym nieszczęsnym jp2 skorzystała na tym tak samo, jak Czechy, wschodnie Niemcy, Węgrzy i wszystkie pozostałe kraje bloku wschodniego bez jp2.
            Wybór lolka z Wadowic na papieża to było nieszczęście i dla Polski i całego kościoła katolickiego, który, po uwaleniu przez będącego marionetką w rękach konserwatywnego odłamu watykańskiej kurii jp2 dorobku Vaticanum Secundum, w Zachodniej Europie zmarginalizował się do sekty, a w innych rejonach utrzymuje się tylko dzięki bardzo nieciekawym związkom z rządzącymi.
          • livia.kalina Re: Wywiad z Dziwiszem 21.10.20, 22:10
            >ale sprzęt dla Solidarnosci i mnostwo kasy,

Mam taką ciekawostkę w tym temacie. Z książki Piątka o Morawieckim. Dobrze udokumentowane w archiwach Stasi. Solidarność walcząca Kornela Morawieckiego dostawała dary od Frakcja Czerwonej Armii zwanej też Grupą Baader-Meinhof, ultralewicowych terrorystów odpowiedzialnych za ataki terrorystyczne w Zachodnich Niemczech, w których zginęło 34 ludzi. Informacje o tym posiada też niemiecka Policja, która robiła na ich dziuple regularne naloty i znalazła np sprzęt do podsłuchu nastrojony na częstotliwości SB, gotowy do przerzutu do Polski.

To tak trochę w temacie, jak to z darami bywało i że nie było to czarno-białe.
    • lodomeria Re: Wywiad z Dziwiszem 21.10.20, 12:44
      Myślę, że bardzo wielu 'wierzących' to kupi. Niby wiedzą, że to ściema, niby się oburzają pedofilią, ale tak naprawdę nie chcą nic ruszać, boją się, że im się świat zawali i ochoczo uwierzą w to, co Dziwisz opowiada. Bo bardzo CHCĄ uwierzyć.
      • bi_scotti Re: Wywiad z Dziwiszem 21.10.20, 14:46
        lodomeria napisała:

> Myślę, że bardzo wielu 'wierzących' to kupi.

I tu jest pies pogrzebany suspicious Dopoki Polacy nie zaczna (masowo!) glosowac nogami i nie przestana chodzic do kosciolow, dawac datki na tace, placic za sluby/chrzciny/pogrzeby, wysylac dzieci na lekcje religii, dopoty oburzenie Dziwiszem i innymi jego pokroju pozostanie dla samej instytucji kosciola marginal issue niewartym nawet spluniecia w strone oburzonych. Dziwisz jaki jest kazdy widzi i slyszy ale co z tego wynika dla mas wciaz garnacych sie do kosciola day in and day out? Geeeez ... jak ja czekam na czas, w ktorym temat religii przestanie sie pojawiac nonstop w polskiej przestrzeni medialnej/spolecznej! Cheers.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka