Dodaj do ulubionych

Kto przeszedł covid19? wasze doświadczenia.

21.10.20, 21:43
Cześć
Właśnie przechodzę covid, moja rodzina nie testowana i nie wiadomo czy chora czy zdrowa, ale przechodzi to bezobjawowo.
U mnie pierwsze objawy to kichanie i katar, osłabienie, objawy typowe dla przeziębienia, ból pleców i głowy. Ból głowy był najbardziej upierdliwy. W 6 dniu choroby zrobione testy, a między czasie straciłam węch , przytępiło mi słuch, kaszel i kichanie przeszły, pozostało osłabienie, doszły zawroty głowy i ból głowy, temperatura przez cały czas nie przekraczała 37,5stC., ale temperaturę miałam tylko 3 dni. Dziś jest 10 dzień choroby, objawy ustąpiły, brak węchu pozostał jedynie. Nie kaszlałam w ogóle i nie kaszle.
Moja siostra (inne źródło zakażenia) przeszła tez w miarę dobrze, u niej choroba dała wyższą temperaturę, miała nadwrażliwość dotykową i dźwiękową, bardzo kaszlała. Bolały ją mięśnie, głowa, utrata węchu i smaku. Uznana za ozdrowieńca po 14 dniach choroby.
Wpisujcie jak wy przeszliście, proszę tylko o nie robienie w wątku gównoburzy, wątek służy jedynie podzieleniu się doświadczeniem.

Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka