Dodaj do ulubionych

Czy ten rząd nie mógłby się zdecydować?

22.10.20, 12:48
Nie chodzi mi o to, czy mamy mieć lockdown czy nie, czy szkoły mogą być otwarte czy nie, nie chcę tego tutaj rozstrzygać, kto ma jakie zdanie na forum już przecież wiemy. Chodzi mi o zmienną narrację naszego nierządu. Najpierw Piontkowski mówi, że szkoły otwarte, nic się nie dzieje, taktyka się sprawdza. Teraz minister zdrowia mówi, że szkoły są rozsadnikiem epidemii - www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/koronawirus-minister-zdrowia-przyznaje-szkoly-sa-rozsadnikiem/l37tv2w,79cfc278 . I tak jest ze wszystkim. Zero przygotowania, nieprzemyślane decyzje, zrzucanie na opozycję winy za nieprzegłosowanie ustaw wprowadzających obowiązek noszenia maseczek czy dofinansowania lekarzy. Wiem, mieli ważniejsze sprawy na głowie, LGBT, wybory itd. ale to chyba przesada, zwalać na opozycję, kiedy się samemu przepieprzyło pół roku? Nie wiadomo, czego trzymać, na co przygotowywać, a rząd tylko potęguje chaos. Niechby wybrali jakąś taktykę i trzymali się jej. Nie epidemii się boję, tylko tego, co oni wyprawiają, że rządzą nami tak niekompetentni ludzie. Ulało mi się.
Żeby dojść do źródła, trzeba iść pod prąď
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka