Dodaj do ulubionych

Pozytywny wynik na koronkę u męża i co dalej?

22.10.20, 22:56
Dziewczyny! Mąż od zeszłej środy objawy przeziębienia - temperatura min.37st, kaszel suchy męczący jego i moją głowę, katar, silne zmęczenie, nie czuje wszystkich smaków. Wczoraj na swój koszt zrobił prywatny test i przed chwilą przyszedł wynik dodatni. Teraz ma 37stopni, duże osłabienie i panika do tego. Niby ci prywatni od testu maja zrobić sami zgłoszenie do sanepidu, ale mój chce tez do nich napisać. Maz pracuje na ho, jak ma wystąpić o L4, żeby wyleżeć to choróbsko bez laptopa i telefonów w łóżku? No i co ze mną, przeziębiona jestem od soboty, temperatura max 37, pracuje na ho, oczy mi się kleja 24h na dobę, właśnie się obudziłam z 5godzinnej drzemki i bym sobie spala dalej gdyby nie panika mojego męża. Kiedy mam wykonać test? Na państwowy nie liczę, zrobię prywatnie. Oboje nie zamierzamy wychodzić z domu. Byliśmy w sklepie, aptece - czy sanepid sam będzie informował te miejsca? Tydzień temu we wtorek byliśmy na ćwiczeniach-czy ich tez informować? Duzo pytan bo nie śledziłam jakoś szczególnie info w wiadomościach.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka