Dodaj do ulubionych

czemu by nie zmusić Godek do aborcji?

23.10.20, 12:37
Zupełnie niesłusznie uznajemy, że są 2 bieguny sporu: zakaz aborcji vs aborcja na życzenie.
A przecież aborcja na życzenie to raczej poglądy "centrowe".

Mi z kolei o wiele bliższa jest ideologia maoistyczna i przymusowa aborcja typu:
"Pewna Chinka, która mieszka z mężem w Kazachstanie, powiedziała AP, że kiedy w 2017 r. odwiedziła Chiny stwierdzono że jest w ciąży i została zmuszona, pod groźbą zatrzymania jej brata, do zabiegu podczas którego musiała leżeć nieruchomo, a “lekarze wprowadzili jej urządzenie aborcyjne i wyssali płód z jej ciała” "

Jaki, my społeczeństwo, będziemy mieć pożytek z dziecka Godek? Żaden. Będzie obciążeniem dla systemu zdrowotnego, socjalnego a na koniec i tak trafi do państwowego DPS opłacanego z naszych podatków. Dlaczego zatem Godek miałaby prawo do decyzji w sprawie urodzenia tego ułomnego dziecka? Ono będzie kompletnie bezużyteczne dla zdrowego, narodowego społeczeństwa. Dlatego wg mnie zawczasu powinna zostać poddana przymusowej aborcji. Ogólnie taniej jest wykonywać darmowe badania prenatalne i przymusowo dokonywać aborcji, niż potem leczyć te dzieci czy utrzymywać w DPS.

I tak naprawdę to powinny być dwa skrajne bieguny sporu: zakaz albo przymus, a nie jakieś centrowe "aborcje na życzenie".
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka