Dodaj do ulubionych

Się zaczęło, to się musi skończyć Kaja Godek

23.10.20, 16:29
www.google.com/amp/s/wiadomosci.wp.pl/kaja-godek-po-wyroku-tk-ws-aborcji-dziecko-tez-jest-ofiara-gwaltu-wiec-nalezy-je-chronic-6567752468380416a%3famp=1
"Działaczka pro-life została zapytania na antenie Radia Zet o pozostałe przypadki możliwości przerwania ciąży. Druga z opcji dopuszcza aborcję, jeśli ciąża powstała w wyniku czynu zabronionego np. gwałtu (do 12 tygodni od dnia poczęcia). - Ufam, że ten przepis też zostanie zniesiony, dlatego że jesteśmy za pełną ochroną życia. Dziecko, które poczęło się z gwałtu, również jest ofiarą gwałtu. Ono ma prawo począć się - mówiła Godek."


" Godek odniosła się również do trzeciej możliwości, kiedy polskie prawo dopuszcza wykonanie legalnej aborcji. Chodzi o sytuację, kiedy zagrożone jest życie lub zdrowie matki. Działaczka pro-life podkreśla, że wówczas w przypadku ciąży, "ratuje się oboje do końca, a nie zabija się dziecko, aby leczyć matkę". - Aborcja nie leczy żadnej choroby - zaznacza aktywistka."

Podziwiam kobiety, które po obecnym wyroku i planach oszołomstwa zdecydują się świadomie na ciążę w tym kraju. Współczuję każdej, która zaliczy nieplanowaną ciążę!

Piekło to mało powiedziane.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka