Dodaj do ulubionych

Spotkanie Trump i Biden

24.10.20, 15:08
Po drugim telewizyjnym pojedynku pomiędzy prezydentem Trumpem a jego rywalem Bidenem, wyborcy widzą w Bidenie wyraźnego zwycięzcę. Według Anthony'ego Fauci'ego, Trump nie rozmawiał z nim od miesięcy. Wszystkie wydarzenia dotyczące wyborów w USA na żywo.
Wiodący amerykański ekspert w dziedzinie chorób zakaźnych, dr Anthony Fauci, powiedział MSNBC, że prezydent USA Donald Trump od miesięcy nie spotyka się z Koronawirusową Grupą Zadaniową Białego Domu. Na początku pandemii, Trump był jeszcze w prawie codziennym kontakcie z grupą ekspertów.
Fauci powiedział, że od jakiegoś czasu nie rozmawiał z Trumpem - teraz bardziej polega na ekspercie medycznym Scotcie Atlasie, który jest sceptycznie nastawiony między innymi do noszenia masek i opowiada się za strategią odporności stadnej dla młodych ludzi. "Zdecydowanie mam mniej jego zainteresowania niż Scott Atlas w tej chwili, coś się zmieniło", wyjaśnił Fauci.
Jednakże wiceprzewodniczący Pence nadal regularnie komunikuje się z grupą zadaniową i przekazuje jej wyniki Trumpowi. W niedawnej przeszłości Trump był coraz bardziej krytyczny wobec Fauci'ego, mówiąc na imprezach kampanii, między innymi, że ludzie mają już dość "Fauci i tych wszystkich idiotów".
-----
Jaki rezonans w Polsce po spotkaniu? Powiem szczerze to jedyne polityczne wydarzenie, które obecnie ma znaczenie, a które mnie osobiście interesuje.
Nie wiem jak Was. Czekam na 3 listopada.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka