Dodaj do ulubionych

Wójcik i TVP

25.10.20, 07:43
Tekst linku

Kabaret wszystkim znany, mnie lepiej z przeszłości. Brawo dla tego Pana.
Obserwuj wątek
  • lot_w_kosmos Re: Wójcik i TVP 25.10.20, 07:50
   Panowie z Ani Mru mru wcale mi nie imponują.
   Ten siedzial tak długo jak tylko się dało i doił kasę niczym Cholecka.
   Tamten biedulek jeździł autem za pół miliona po Lublinie i jednocześnie zbierał na zrzymutce pl czy jakiej innej zbieralni 150 tysięcy na leki dla partnerki.

   Zaprawdę ikony do podziwiania .
   • zuzia555 Re: Wójcik i TVP 25.10.20, 09:46
    Widzę, że wy w temacie na bieżąco a ja mocno spóźniona, choć artykul z dzisiejszego wydania. Nie będę nadrabiać zaległości co w Polsce się wydarzyło od 2010. Mnie się podoba jego list i odrzucenie całego 1.200 zł. Pieniądz jednak może śmierdzieć.
    • maslova Re: Wójcik i TVP 25.10.20, 12:09
     No właśnie chyba jednak nie jestem na bieżąco, bo nie mam pojęcia, czemu Wójcika oświeciło właśnie teraz. Wszak tak ostentacyjne zawłaszczenie telewizji publicznej przez PIS trwa kilka lat, a przekazanie 2 mld złotych na kurwizję odbyło się w zeszłym roku.
       • zuzia555 Re: Wójcik i TVP 25.10.20, 14:16
        O, dobrze że pytasz. Chciałam zawiesić w innym wątku o ludzikach odważnych (niezależnie od stanu wiedzy o każdej osobie), mniej lub bardziej cichych, o małych lub większych bohaterach, ale wątku nie znałam, dlatego tu trochę bez związku 🤫Ale powiem jednak więcej: w tym zaginionym wątku zamieściłabym podziękowanie policjantce klaszczącej demonstrantom, sędzinie ze sprawy Giertycha, ludzikom stojącym w kościołach z tablicami protestu i tym wszystkim maszerującym po ulicach Polski w obronie praw kobiet, którzy narażają swoje zdrowie, może miejsca pracy, którzy mają odwagę powiedzieć co myślą. Jestem bardzo dumna z nich i bardzo im wszystkim dziękuję, choć to nie moje działanie. I jestem dumna i wdzięczna wszystkim pracownikom służby zdrowia i straży pożarnej, którzy każdego dnia narażają własne zdrowie i zdrowie swoich rodzin i idą pomagać chorym na covid. Jesteście wszyscy piękni ❤️🌹bardzo Wam dziękuję!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka