Dodaj do ulubionych

Protesty- trzeźwe spojrzenie po marszu

28.10.20, 20:54
Bylam na proteście kobiet w moim mieście w piątek, niedzielę i byłam dzisiaj. I na pewno więcej nie pójdę. W zeszłym tygodniu super, fajne rozmowy, mądre babki które miały naprawdę coś mądrego i porywającego do powiedzenia. A dzisiaj.... Tragedia, miałam wrażenie że dzisiaj maszerowała cała patologia plus kibole, cały marsz wulgarne wrzaski jaebac PiS, wypiera ..lać z pis iorami , kto nie skacze ten za Pisem- mega żenująca przyśpiewka. Po prostu czysto polityczna manipulacja, nie w tym brałam udział podczas poprzednich marszów i chyba nie o to chodzi! Jak szliśmy jakieś auto zaczęło trąbić na wyraz poparcie bo się usmiechali, jakaś para młodych ludzi w tym aucie siedziała bo musieli czekać aż marsz przejdzie, a jakis 4 kretynów z tego auta z agresją polecieli i zaczęli tym autem bujać jakby przewrócić chcieli, no po prostu chore to wszystko się zaczęło robić. Serio dla mnie to już czysta manipulacja ludźmi dla własnych interesów politycznych a szkoda bo chyba nie takie było założenie. Pomijam fakt że były tam setki dzieci wsluchujacych się w te wulgarne wyzwiska
Obserwuj wątek