Dodaj do ulubionych

nasz minister edukacji i nauki ...

29.10.20, 11:24
... wypowiedział się:

wpolityce.pl/polityka/524181-czarnek-protesty-sa-konsekwencja-zaniedban-w-oswiacie
Obserwuj wątek
   • gulcia77 Re: nasz minister edukacji i nauki ... 29.10.20, 12:47
    Ja, wśród otaczające mnie ostatnio młodzieży, mocno promuję Jana Amosa Komenskyego i czasy wojny 30- letniej. I tłumaczę, że siła tkwi w mądrym zarządzaniu różnorodnością. Nadmieniam, że są to głównie nabuzowani testosteronem piłkokopacze i kibice.
  • morekac Re: nasz minister edukacji i nauki ... 29.10.20, 12:46
   "co było kilkanaście, czy kilkadziesiąt lat temu polega na tym, że my byliśmy wychowani w pewnej dyscyplinie i w pewnym przekonaniu o istnieniu autorytetów. Tymi autorytetami byli choćby nasi nauczyciele"

   I mówi to facet 7 lat młodszy ode mnie, a nie jakaś prehistoryczna skamielina.
   Chyba zrobię jakąś zrzutkę na badania psychiatryczno-neurologiczne, by objąć rząd niezbędną opieką lekarską. Mamy prawo wiedzieć, czy rządzą nami ludzie z w miarę sprawną pamięcią czy pogrążeni w demencji..
  • aerra Re: nasz minister edukacji i nauki ... 29.10.20, 13:02
   Wiem, że to idiota, ale całkiem mu peron odjechał.

   Wszystko bierze się z tego, że mamy niestety w systemie edukacji - i wydaje się, że to jest błąd nas wszystkich, nas wszystkich, nie wyciągając z tego również mojej osoby - że w ciągu ostatnich 20 lat siedzieliśmy cicho w sytuacji, gdy nasz światopogląd konserwatywny, chrześcijański, wypływający wprost np. z Katechizmu Kościoła Katolickiego, uwielbianego w Polsce św. Jana Pawła II, został gdzieś ściągnięty do narożnika. Kazano nam siedzieć z tym cicho, tymczasem demokracja polegała wyłącznie na głoszeniu poglądów lewicowo-liberalnych i doszło w pewnym momencie, do wręcz dyktatury światopoglądowej lewicowo-liberalnej i dziś mamy jej efekty.
   Siedzielili ciuchutko w tym narożniku, a to jakaś piąta kolumna lewicowo-liberalnych środowisk uparła się na 2 godziny religii w tygodniu przez cały okres nauki, więcej niż wszystkich innych przedmiotów poza językami i matematyką. To ta piąta kolumna zakazywała tęczowych piątków, organizowała olimpiady (również kuratoryjne!) i konkursy o Wojtyle, nazwała jakies setki szkół jego imieniem itp.
   Nie da się ukryć, skuteczni byli, bo jak widać, młodzież ich przejrzała i doskonale wiedziała, że to taki fejk a naprawdę chodzi własnie o co innego.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka