Dodaj do ulubionych

Jaka przyczyna śmierci?

29.10.20, 13:10
Pacjentka z covid, zawałem serca, umiera pod szpitalem w karetce stojącej w kolejce przed SOR. Jaka jest wtedy przyczyna śmierci? Ostatnio taki przypadek był pod szpitalem w Sanoku.
Obserwuj wątek
    • 3-mamuska Re: Jaka przyczyna śmierci? 29.10.20, 13:20
      Zależy jeśli problemy z sercem byłby powikłaniem przy covid to covid będzie przyczyna. Jak ostatnio przeczytałam „dziewczynka zmarła na powikłania związane z guzem mózgu” czyli po prostu coś w organizmie nie wytrzymało.

Jeśli kobieta miała chore serce zwężone tętnice i słabe serce przyczyna zgony będzie zawał.
      To powinno być wyjaśnione na podstawie historii choroby.

Kiedyś oglądałam program i przyczyna zgonu było uczestnictwo w wypadku kilka lat wcześniej.
      Przy wypadku doszło do uszkodzenia czegoś w organizmie i to doprowadziło po kilku latach do śmierci. Gdyby nie wypadek zmarły byłby zdrowy i żył.
      Wiec wpisano ze wypadek był przyczyna zgony.
    • kryzys_wieku_sredniego Re: Jaka przyczyna śmierci? 29.10.20, 13:30
      Ostatnio na Ukrainie zmarł młody facet, trener, populsrny w ichszejszym Internecie. Zmarł ba serce po przebytym covid - 19, już był ozdrowieńcem.
      We Francji też młody facet już po wyleczeniu covidu, miał właśnie wyjść ze szpitala i w nocy zmarł na zator.
      To wszystko powikłania po covidowe, jak po grypie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka