Dodaj do ulubionych

Najwięksi obrońcy życia

29.10.20, 17:53
aktualnie bronią budowli, bo kościół jest najważniejszy.
To w końcu życie, czy budynek?
Obserwuj wątek
    • woman_in_love Re: Najwięksi obrońcy życia 29.10.20, 18:30
      Podoba mi się, że narodowcy bronią kościołów. Oto kościół uzyskał teraz status Stadionu.

Czyli miejsca, gdzie normalni ludzie nie chodzą, bo to domena kiboli i zjebów. A w szczególności gdzie nie chodzą normalne KOBIETY.
      • morekac Re: Najwięksi obrońcy życia 29.10.20, 20:14
        I bardzo łatwo urazić uczucia pomnika. Nawet Smok Wawelski poczuł się urażony i Duda czym prędzej ewakuował swoją królewnę do Warszawy, żeby krakusy nie przehandlowali jej jakiemu szewcowi. Teraz to Majchrowski będzie musiał się martwić.
    • jowita771 Re: Najwięksi obrońcy życia 29.10.20, 19:50
      Katolicy są bardzo niekonsekwentni. W czasach oazowych ciągle się wdawałam w dyskusję, nic nie trzymało się kupy. Np. mówiłam, że mam wątpliwości, czy Bóg istnieje, a jeśli tak, to czy jest dobry i wszechmogący, bo jeśli tak, to jak wytłumaczyć choćby obozy koncentracyjne. Oni na to, że Bóg dał wolną wolę i to jest jego największy dar. Człowiek może wybrać również robienie zła. No ale co z życiem? Wolna wola jest najważniejsza, a życie ziemskie to i tak tylko wstęp do życia wiecznego. Jak to się ma do zakazu aborcji? Dlaczego nagle wolna wola się nie liczy? Kobietom Bóg nie dał, czy co?
      Albo sprawa księży-pedofili. Ja się wykłócałam, że trzeba nagłaśniać, zgłaszać, taki ksiądz powinien ponieść konsekwencje. Zagorzały katolik, że nie, trzeba się modlić i tyle. W sprawie aborcji trzeba nagle ściśle współpracować z państwem, nie wystarczy się modlić.
      • kotagus Re: Najwięksi obrońcy życia 29.10.20, 20:30
        Dodam jeszcze jedną cudną niekonsekwencję. Konsekrowane dłonie czyniące jedynie dobro i nietransferujące drobnoustrojów. Oraz, już po fakcie, gdy się księdza „przyłapie” na różnych złych rzeczach - to tylko człowiek, każdemu wolno błądzić.... Ech..

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka