Dodaj do ulubionych

Operacje i zabiegi planowane, obecnie.

31.10.20, 17:54
Jakie macie doświadczenia? Jak to teraz, w pandemii wygląda? Któraś miała? Mam skierowanie na operację usunięcia mięśniaka. Nie mam dolegliwości, boje się też, wiec zwlekam z tym. Jeszcze w sierpniu dwoch lekarzy (z różnych szpitali, różnych miast-małego i dużego) mówiło, ze nie ma problemu. Ciekawe, jak jest teraz. Za jakiś miesiąc mam wizytę, to się dowiem, i pewnie znów się nie zdecyduję, ale ciekawi mnie jaka jest sytuacja.
Obserwuj wątek
    • 35wcieniu Re: Operacje i zabiegi planowane, obecnie. 31.10.20, 17:57
      No ale przecież różna, zależy od szpitala. Mój przekładali ale w końcu się odbyl, jak już zaczęli robić to nie zwlekałam ani sekundy bo wiedziałam że zero pewności czy się uda zrobić później czy znowu będę musiała czekać latami. Teraz z tego co wiem znowu nie robią więc się cieszę że się jakoś mimo wszystko udało.
    • szmytka1 Re: Operacje i zabiegi planowane, obecnie. 31.10.20, 18:13
      no np przychodnia neurochirurgiczna juz kilka tygodni temu wstrzymała przyjęcia jakiekolwiek, nie rejestrują nawet na konsultacje, nie ma kontroli pooperacyjnych. Pacjenci pozostawieni samym sobie.Dzwonić, dowiadywać się kiedy ruszą. Mój najbliższy szpital nie działa w ogóle, został przekształcony na covidowy
    • solejrolia Re: Operacje i zabiegi planowane, obecnie. 31.10.20, 18:14
      U nas dużo zabiegów odwołali, wiem to od lekarza. Porody, operacje , cesarki planowane, te odbywają się, ale z małymi zabiegami, które nie są pilne, to różnie bywa. Zwłaszcza, że wystarczy, że ktoś z personelu ląduje na kwarantannie, i już im sie cały grafik sypie...
      Ja mam zaplanowany mały zabieg na połowę grudnia. Na razie lekarz utrzymuje, że zabieg odbędzie się, tylko na pewno będę musiała mieć zrobiony test na covid. Zobaczymy.
    • volta2 Re: Operacje i zabiegi planowane, obecnie. 31.10.20, 20:15
      3 tygodnie temu zostałam umówiona na zabieg z 3 dniowym pobytem w szpitalu (w pełnej narkozie), za miesiąc.
      w sumie trochę mi koliduje z planami, więc dobrze by było go przesunąć, ale na ten moment nikt niczego nie odwoływał.

też się zastanawiam, będzie czy nie będzie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka