Dodaj do ulubionych

Humor z dzienniczków szkolnych. Dorośli.

08.11.20, 09:20
Teksty zasłyszane na żywo lub przeczytane na dzienniku elektronicznym.

- To mogę klasowemu skarbnikowi kazać zbierać po 5 zł? - wychowawczyni klasy V.

- czemu poziom języka jest tak niski? Moja córka się nudzi! (Dziecko przeniesione że szkoły z wykładowym językiem obcym)

- po co dzieci w 2 klasie sp mają czytać w domu na głos?

- czemu pani na wywiadówce nie powiedziała że się nie zgadza? - wychowawca o kwestii którą powinnam potwierdzić na piśmie NIE mając takiego potwierdzenia w ręce.

- ... Kwestię że dla niektórych rodziców kolejny, nieplanowany wydatek w okresie okołoświątecznym to za dużo pozostawiam bez komentarza. - dyrektor, żądając zasponsorowania przez rodziców doposażenia szkoły na tydzień przed wigilią.

- Rodzice dziecka z wyższej klasy szkoły podstawowej zadzwonili do kuratorium na skargą, że zdalnych lekcji jest za dużo i nie są skracane. - ciekawe że się nie oburzali gdy dziecko miało dokładnie tyle lekcji stacjonarnie. Czyli 14 latek kiblujący po 7/8 godzin w szkole to nic złego a w domu już tak.

- czemu moja córka nie może zaśpiewać na ocenę tylko musi pisać tekst jak wszyscy? Ona uczyła się śpiewać w chórze! - bo nauczyciel ma taką metodę. Chce oceniać znajomość teksów bo ocena śpiewu dzieci nie szkolonych jest ciut niesprawiedliwa.


Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka