Dodaj do ulubionych

Jaki odkurzacz przy psie

09.11.20, 14:49
rasy labrador, sierści jak wiadomo jest sporo pomimo czesania, dywany raczej z tych krótkowłosych - wełniane, chętnie poczytam opinie osób, które używały więcej niż jeden, marzy mi się taki bezprzewodowy, ale każda propozycja mile widziane, mam teraz Tefala bezworkowego, ale mam wrażenie, że te turboszczotki są jakie do bani.
Obserwuj wątek
    • wrotek0 Re: Jaki odkurzacz przy psie 09.11.20, 15:30
      Przy psie to lepiej nie mieć dywanów..... Bo zawsze psi zapaszek w nie wnika. Ale jak już są, to warto graniczyć psu dostęp np. do sypialni. usuwanie kłaczków jest trudne i odkurzacz musi mieć sporą moc i odpowiednią szczotkę.
      • lidek0 Re: Jaki odkurzacz przy psie 10.11.20, 07:23
        Wiem, tylko my mamy dom, dywany w salonie, sypialni, u syna ….. w sypialni jest tego mnie bo tam pies bywa rzadziej, bardziej chodzi mi o parter, gdzie pies jest non stop, ale dziękuję za informację.
    • mysiulek08 Re: Jaki odkurzacz przy psie 09.11.20, 19:24
      bede chwalic bezprzewodowego boscha athlet, pieknie zbiera klaki i zwirek
      i niezmiennie ultrasilencera elektroluxa, sa do nie dwie turboszczotki, duza i mala, duza jest taka sobie (nierozbieralna jak sie cos zablokuje) i mala, i ta to jest szatan a nie szczotka

wada obydwu, sa ciezkie
    • lot_w_kosmos Re: Jaki odkurzacz przy psie 10.11.20, 08:23
      mało pocieszające pewnie bedzie ale: bezprzewodowy dyson V11 - i normalny i animal Pro
      tylko V11, bo one mają już te ogromne moce ssania 220 AW

powiem Ci , ze umarłego z grobu by toto wyciagnęło
      nie wiem, jak oni to robią, jakie technologie stosują, ale przy kazdym odkurzaniu jest tyle pyłu i kurzu i włosów w zasobniku,ze zastanawiam się, jak my mogliśmy życ bez tego
      dzieci mamy duze, dywan na dole symboliczny - przy kanapie tylko, pod nogami, dzieci duże, zwierząt brak
      a wystarczy odkurzyć zwykłe drewniane schody- żeby zobaczyć ile dobra tam leży, mimo, że odkurzało się dwa dni wcześniej
      po odkurzeniu kanapy - nie chciałabyś widzieć zasobnika

znajomi z kotami jak to kupili po mojej radzie - to ciesza sie jak dzieci z tego gadżetu,
      fakt to jest drogie - kosztuje prawie 3000 zł
      ale nie znam nikogo , kto ma dysona i żałuje
          • lot_w_kosmos Re: Jaki odkurzacz przy psie 10.11.20, 09:10
            powiem ci, ze ten odkurzacz jak mało co pozbawia człowieka wyrzutów za cenę

ja ogólnie nie jestem głupio rozrzutna i też długo myślałam nad tym wydatkiem - bo przecież w mediaexpercie pełno odkurzaczy bezprzewodowych po 500 zł

ale włąśnie potrzebowałąm bezprzewodowego i czytałam, czytałam, porównywałam i naprawdę to jest szał

to, co mnie na równi z nim cieszy - to tylko suszarka do ubrań, tez nie wiem, jak bez tego żyłam
    • solejrolia Re: Jaki odkurzacz przy psie 10.11.20, 09:22
      Przy dwóch psach, i kocie odwiedzającym nas, mam zwykły stary zelmer. Nic specjalnego, ale spelnia swoje zadanie, i jest całkiem OK. Do dywanu turbo-szczotka zdaje egzamin, jest zasobnik, można wymiennie używać worków papierowych.
      Ale mam ciasny schowek, zanim "wytarbanię" odkurzacz, poskładam go, no to mi się trochę odechciewa,
      i wymyśliłam sobie odkurzacz bezprzewodowy, żeby na szybko móc ogarnąć chałupę.
      No i zonk uncertain
      Philips PowerPo Aqua nie sprawdził się. Tzn. początkowo byłam zachwycona, po 2 tygodniach mi przeszło tongue_out
      Z tą ilością sierści bezprzewodowy nie radzi sobie. Przy tej powierzchni, którą mamy muszę dwukrotnie wywalać zawartość zbiorniczka, po każdym użyciu prać filtr. Czas odkurzania całego mieszkania jednym i drugim odkurzaczem jest bardzo zbliżony (różnica +- 5 minut), natomiast jakościowo- no sorryyyyy ale jest przepaść. Podłogę umyłam odkurzaczem RAZ, jednak wolę użyć zwykłego mopa.

Bezprzewodowy , praktycznie nieużywany, pójdzie w najbliższym czasie na OLX, bo bez sensu, że stoi i zabiera mi miejsce

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka