Dodaj do ulubionych

Tylko ta pedofilia i pedofilia

11.11.20, 11:48
Myslicie, że suweren się tym ekscytuje? Że przestanie czcić Wojtyłe i całować po rękach swojego proboszcza?

-Tylko ta pedofilia w kółko. Zajęli by się czymś poważnym!
- I z tom aborcjom! Podaj mnie tego kurczaka Zdzisiu!
- Bo wymyslajom sami nie wiedzo - po co i na co! Można tej galaretki?
- Papjerza obrażajo tylko ! Kardynał nic nie wiedział ? Nie wiedział ! Tfu tfn niemiecki szkaluje Polske!

Tak to wygląda u suterena. Znaczy u suwerena.

Obserwuj wątek
  • sumire Re: Tylko ta pedofilia i pedofilia 11.11.20, 11:53
   Przecież wiadomo, że nie. Wszyscy pamiętamy modlitwy w obronie oskarżanych księży i zasłanianie ich ciałem, oraz czołowe forumowe fanki kleru stające na uszach, by zrzucać winę na ofiary.
   Dlatego właśnie uważam, że musi wymrzeć przynajmniej jedno pokolenie, żeby z tą instytucją dało się zrobić porządek.
   • alicia033 Re: Tylko ta pedofilia i pedofilia 11.11.20, 12:52
    sumire napisała:

    > żeby z tą instytucją dało się zrobić porządek.

    z ta instytucją nie da się zrobić żadnego porządku.
    Można - i to się w młodszych pokoleniach Polaków mocno dzieje, tylko zostawić ją samą sobie.
   • spirit_of_africa Re: Tylko ta pedofilia i pedofilia 11.11.20, 12:59
    Oo moja teściowa tez o „wytycznych who które maja być w przedszkolu, wg których chcą uczyc dzieci masturbacji a które są oparte o wywody Kinseya, który był pedofilem”. Na to jej odpowiedziałam, ze jak na razie w przedszkolu proponowali nam tylko religie, ale może jej się coś pomyliło, bo religia tez się w sumie bardzo kojarzy z pedofilia. I się zamknęła.
  • lauren6 Re: Tylko ta pedofilia i pedofilia 11.11.20, 12:03
   Redaktorzy TVN, którzy przygotowali materiał Don Stanislao są teraz pewnie ostro przetrzepywani przez służby. Zaraz im wyciągną jakiegoś pradziadka w Wermahcie. Za kilka dni w reżimowej usłyszymy o bestialskim ataku na #naszpapież człowieka, którego babcia zamordowała dziecko nienarodzone w latach 50-tych. Czyli potomkowie morderców robią zamach na świętego.
  • asdfg2018 Re: Tylko ta pedofilia i pedofilia 11.11.20, 12:24
   lolek , to twój koniec
   jak prałata , tego prałata , tylko będzie trwało troche dłużej i będzie souvenira bardziej bolało
   a jak tam kapcie , te kapcie u kochliwej Irenki ?


   ..... ...
   " To co się dzieej to na pewno rewolucja ale w polskim swojskim wydaniu. Bo rewolucja jako działanie mające na celu zmianę porządku społecznego w naszym kraju musi przeorać pozycję KK, który ten porządek w znaczącej części urządza. Każdy, kto tylko pomyśli nad swoimi wyborami od razu dostrzeże, że większość ważnych wyborów życiowych nie może się w Polsce odbyć bez udziału Kościoła. Od urodzenia do śmierci w każdym ważnym wydarzeniu w życiu człowieka KK musi uczestniczyć i narzuca jak ma się to odbyć. Do każdej z tych czynności dodaje przymiotnik święty i już temat nie podlega dyskusji. I tak jest po urodzeniu gdy niczego nieświadomy mały człowiek już jest poddany władzy kościoła, a dzielna babcia zamiast o zdrowie noworodka najpierw pyta się kiedy będzie chrzest. Potem jest komunia, bierzmowanie, ślub no i pogrzeb też okraszone obecnością KK i słowami święty, święta. KK popiera pracę ludzką, bo jakoś trzeba ten świat i KK przy okazji utrzymać ale jak tylko człowiek ma chwilę odpoczynku to natychmiast wyciąga rękę po ten czas by go poświęcić Kościołowi. Trzeba więc obowiązkowo uczestniczyć w niedzielnych i świątecznych mszach oczywiście świętych, a KK już dba o to by nie było żadnych innych form świętowania niż kościelne. Gdy za socjalizmu pojawiły się pochody 1 majowe, kościół ni stąd ni zowąd wymyślił sobie święto Józefa robotnika by ludzie nie myśleli, że są inne święta niż kościelne. Propaganda kościelna od przedszkola urządza pranie mózgów, że nie stosowanie się do zaleceń KK to grzech i za to będzie się w piekle po śmierci. To oczywiście są bajki dla dzieci i dorosłych i funkcjonariusze KK nie muszą się do tego stosować ale bez tego rządu dusz oni nie mogą istnieć więc organizują swoje formacje, które mają zapewnić wdrażanie tych nakazów i zakazów od narodzenia do śmierci. To jest prawdziwa zaraza, która toczy Polskę od wieków. Mamy teraz niezwykłą szansę by wyplenić tę zarazę i takie filmy jak ten o Dziwiszu mogą wreszcie otworzyć ludziom oczy, a przede wszystkim złamać podejście tych, którzy często mówią, że dla świętego spokoju ochrzczę dziecko czy poślę go do komunii. Nie ma nic za darmo i za ten święty spokój trzeba będzie potem zapłacić np takim wyrokiem TK. W młodych nadzieja, że KK zostanie sprowadzone do właściwej roli czyli stowarzyszenia nie mającego więcej wpływów państwowych niż związek hodowców psów rasowych. Amen "
   ml2403
   • azja1942 Re: Tylko ta pedofilia i pedofilia 11.11.20, 12:57
    Pokolenie 50 plus jest już pid tym względem stracone. Kolejne pokolenia być może coś zmienią ale obawiam się że można liczyć tylko na zmiany proporcji, może ok 40, 50 % młodszych ludzi zmieni podejście. Ale to takie wróżenie z fusów..
    Bardzo liczę na to że moje dziecko będzie w moim wieku żyć w innej rzeczywistości światopoglądowej. A to byłoby za 25 lat. Może się uda?
    • alicia033 Re: Tylko ta pedofilia i pedofilia 11.11.20, 13:47
     azja1942 napisał(a):

     > Kolejne pokolenia być może coś zmienią ale obawiam się że można liczyć tylko na zmiany proporcji, może o
     > k 40, 50 % młodszych ludzi zmieni podejście.

     już w moim pokoleniu, 40+ kościół ze swoją nauką, jako, nazwijmy to, drogowskaz życiowy, jest kompletnym marginesem. Większość do kościoła w ogóle chodzi sporadycznie a jak już idzie to wychodzi oburzona tym, co księżulo gadał albo coraz bardziej wściekła na stratę swojego czasu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka