Dodaj do ulubionych

..Skype - podpowiedzcie pls

14.11.20, 10:28
Od wieków nie używałam, password poszedł w zapomnienie, co gorsza wygląda na to, że adres mailowy, który musiałam podać podczas rejestracji także jest od dawna zapomniany, być może nawet i usunięty po tych wszystkich latach bez używania. I co teraz czynić..?
Najchętniej założyłabym po prostu nowy, ale nie potrafię/nie da się (?) podać nowego loginu..
Poradźcie, proszę, bo reaktywacja narzędzia niezbędna wink
Obserwuj wątek
    • tereso Re: ..Skype - podpowiedzcie pls 14.11.20, 10:32
      Ale nie udaje się na nowo pan loginu i innej poczty ? 🤔
      • chlodne_dlonie Re: ..Skype - podpowiedzcie pls 14.11.20, 10:41
        Ano właśnie nie..próbowałam kilka razy, przed chwilą też - może problemem jest nr tel, który mam niezmiennie taki sam od wielu lat i był on wtedy wprowadzony, a i teraz innego nie wprowadzę..??
        • tereso Re: ..Skype - podpowiedzcie pls 14.11.20, 10:46
          A logując się przed gmail albo FB ? Bo telefon to tylko jedna z opcji z tego co pamiętam
          • chlodne_dlonie Re: ..Skype - podpowiedzcie pls 15.11.20, 20:27
            Może głupie pytanie, ale jak przez FB się zalogować na skype..?
    • migafka357 Re: ..Skype - podpowiedzcie pls 14.11.20, 10:46
      W wakacje miałam dokładnie taką samą sytuację i założyłam po prostu nowe konto. Telefon też mam ten sam od lat, więc to chyba nie ten problem. A nie daje ci żadnego komunikatu, co jest nie tak?
      • azja1942 Re: ..Skype - podpowiedzcie pls 14.11.20, 11:01
        Zamiast maila możesz użyć nr tel jeśli to konto z tym nr było związane, wtedy kody weryfikacyjne przez SMS.
        • chlodne_dlonie Re: ..Skype - podpowiedzcie pls 15.11.20, 17:33
          aaa, było coś w ten deseń, tylko się wystraszyłam, bo te nr tel - podane przez nich (Google..?) jakoś tak - rzekłabym - nietypowo wyglądały, tj żadne 'okrągłe' numery tel, tylko jakby pierwsze 'z brzegu', jak do Jana Kowalskiego z Ostrołęki (wybaczcie porównanie, po prostu nie był to nr typu 600 880 600 czy co tam zwykle w takich 'infoliniowych' wypadkach bywa wink )

..ale wyboru szczególnego nie mam, spróbuję, mam nadzieję nie zapłacić jak za zboże..wink
          • chlodne_dlonie Re: ..Skype - podpowiedzcie pls 15.11.20, 19:25
            hmm, nie idzie jakoś..komunikat : [iWystąpił tymczasowy problem z usługą. Spróbuj ponownie. Jeżeli ten komunikat będzie się nadal pojawiać, spróbuj ponownie później.][/i]
    • bei Re: ..Skype - podpowiedzcie pls 15.11.20, 17:49
      Powinni Ci przesłać nowy kod na telefon
      • chlodne_dlonie Re: ..Skype - podpowiedzcie pls 15.11.20, 19:25
        No właśnie bezskutecznie czekam - wklejka powyżej..

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka