Dodaj do ulubionych

Co na imieniny - pomocy

16.11.20, 19:45
Proszę o pomoc bo pustka w głowie .
Muszę kupić coś na imieniny teściowej i w głowie pustka .
Odpadają :ubrania .vouchery, książki ,kremy , alkohole .
Myślałam o jakiś miodach .. zestawach herbat ..tylko gdzie kupię fajne zestawy . Z racji zamkniętych sklepów w galerii to net zostaje .
Obserwuj wątek
      • mava Re: Co na imieniny - pomocy 17.11.20, 08:53
        >Plus miód pitny dwójniak z supersamu

ooo...i to jest jakas konkretna propozycja.
        Nie cierpie herbat w "zestawach", smakowych, którymi jestem namietnie obdarowywana - to nie sa herbaty tylko jakies soczki na goraco....
        Miod w słoiku - jak najbardziej, sama kupuje, na bazarku wlasnie, gdzie przyjezdża właściciel mazurskiej pasieki. Jednak ja az tak duzo miodu nie uzywam...Słoik stoi chyba już ze 3 lata i dna nie widac
        Zawsze można tez coś podarowac w zwiazku ze zbliżającymi sie świetami. Chocby na tchibo, dzis przegladałam - pełno akcesoriow, jakieś dekoracje, posciel, ubrania, skarpety - stosunkowo drogie wiec dla przecietnej starszyzny w rodzinie pt. "szkoda kasy" ale na prezent jak najbardziej.
      • ja_mamma Re: Co na imieniny - pomocy 16.11.20, 23:26
        Kupowałam te miody na prezent. Są ładnie zapakowane i smaczne, polecam miód z żurawiną. Jeżeli chodzi o zestawy herbat to zajrzyj do sklepu greentouch (nie wiem, czy mogę tak bezpośrednio polecić)
    • ga-ti Re: Co na imieniny - pomocy 16.11.20, 22:52
      Miody na bazarze. Albo poszukaj na lokalnych grupach facebookowych, u nas sporo ogłoszeń typu miody, konfitury, soki, nalewki robione domowo.
      Herbaty - może masz w okolicy sklepik/kawiarnię? W takich miejscach można kupić kawę, herbatę, często jakieś drobne słodycze, konfitury ręcznie robione, czy z manufaktury, do tego akcesoria typu filiżanki, czajniczki itp. Poszukaj, popytaj, nie tylko galerie są smile
      Albo jakiś zestaw witamin z apteki wink ciśnieniomierz, czy obecnie modny pulsomierz (czy jak to się nazywa fachowo).
      Ciepły koc, w komplecie z poduszką, w marketach typu Lidl, czy Biedronka powinny być.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka