Dodaj do ulubionych

Budowa pałki teleskopowej.

21.11.20, 13:03
W zasadzie jest to stalowa rurka ze sprężyną, zapobiegającą składaniu się pałki, reszta to tylko przedłużenie. Środek ciężkości jest przesunięty w kierunku tego stalowego segmentu, dzięki temu, pałka teleskopowa jest dużo szybsza od pałki stalowej.
Nowoczesne pałki pozwalają się rozkładać bez zamachu ręką, jak to było w przypadku naszych "dzielnych" antyterrorystów.

I tu ciekawostka, oprawcy są zbulwersowani podawaniem ich danych osobowych, przecież byli "na służbie". Biją naszych bliskich, obawiają się o własnych. Mam nadzieję, że ich wkrótce pokręci, chociaż wolałbym żeby była możliwość do strzelania do osoby uzbrojonej w pałkę bez numeru i innych danych identyfikujących nie informujących, że są z policji i nadużywających swojej przewagi. Jeden strzał i jeden głupek z głowy.

Mam w nosie, czy mnie zbanują, czy mnie aresztują, czy wsadzą. Niech się dzieje, ale to, co się dzieje, to jest kryminał, mafia, nie policja
Obserwuj wątek
    • hanusinamama Re: Budowa pałki teleskopowej. 21.11.20, 16:47
      MOja matka na FB opublikowała post "zony policjanta" ze teraz te złe i podłe kobiety ze strajków zagrażają jej męzwoi, publikują zdjecia tych bohaterów policjantów. A moja mama (kobieta!! sic!!) taka zmartwiona biednymi żuczkami....Ja pierlę. Wykształcona kobieta...mózg wyprany przez kosciół i TVPis. Jak przystało na czarną owce w rodzinie- napisałam co mysle i wynurzeniach zony policjanta oraz mojej matki.
    • netlii Re: Budowa pałki teleskopowej. 21.11.20, 19:54
      Ależ aby o tym pomyśleć mieli kilka lat, że karmiących się adrenaliną na co dzień milicjantów AT/BOA nigdy nie powinno się wysyłać do zabezpieczania tłumu. "Towarzyszą" zdaje się od 2011 roku gdy wpierw zabezpieczali "kolorową niepodległą" i Marsz Niepodległości. Różnica taka, że wtedy mieli oliwkowe kominiarki a teraz pseudomaseczki chroniące jedynie ich tożsamość.

Bo jak widać oni się od myślenia, etyka i znajomość psychologii tłumu tym bardziej są im obce. On jest od prostej realizacji - wpaść po gangstera, powalić z bronią w ręku i nie bać się tego czy go odstrzelą. To teraz jest płacz, że zostali zdemaskowani i ich dane powędrują do lokalnych grup przestępczych. Jak nie odróżniają bandziora od protestujących obywateli i leją ludzi za nędzne dodatki no to sobie nawarzyli wreszcie piwa i wcale mi ich nie szkoda.
      • umi Re: Budowa pałki teleskopowej. 21.11.20, 20:54
        To jest wina rzadu, ktory ich poslal do protestujacych. Jak sie ma pracownikow i sie nimi zarzadza, to trzeba wiedziec do czego sie nadaja i na ile korzystaja z mozgu. Jesli sie wie, ze nie korzystaja wcale i poleca jak pies obronny na komende, to sie ich nie puszcza tam, gdzie musza myslec. Teraz niech rzad sie martwi co z tym goofnem zrobic, za jednym zamachem obnizyli sobie poparcie spoleczne i uderzyli we wlasne sluzby. D.bile.
        • netlii Re: Budowa pałki teleskopowej. 21.11.20, 21:04
          umi napisała:

> To jest wina rzadu, ktory ich poslal do protestujacych. Jak sie ma pracownikow
          > i sie nimi zarzadza, to trzeba wiedziec do czego sie nadaja i na ile korzystaja
          > z mozgu. Jesli sie wie, ze nie korzystaja wcale i poleca jak pies obronny na
          > komende, to sie ich nie puszcza tam, gdzie musza myslec. Teraz niech rzad sie m
          > artwi co z tym goofnem zrobic, za jednym zamachem obnizyli sobie poparcie spole
          > czne i uderzyli we wlasne sluzby. D.bile.

Obie doskonale zdajemy sobie sprawę, że sami z siebie nie przyszli a za mizerną gratyfikacje poszli na rozkaz. Poniekąd pewnie czerpiąc z tego radość. Fakt, niech rząd się martwi.
          Ale ten błąd powtarza już kolejny gabinet posyłając troglodytów niezdolnych do jakichkolwiek negocjacji i myślenia. Dać takiemu teleskopa i niech leje.
          Na ten fakt zwracali już jakoś w 2012-2013 anarchiści w swej publicystyce, żalili się też narodowcy, ale teraz metody pracy "fachowców" ujawnione zostały opinii publicznej. Wreszcie. Niech nastanie w końcu cywilizacja.
          Rzygać się chce na zakompleksione jednostki na wiecznej adrenalinie z przerostem ego.
    • fragile_f Re: Budowa pałki teleskopowej. 21.11.20, 20:00
      Biedactwa, boja sie o swoje zdrowie i zycie, no przytulić trzeba i pogłaskać po główkach...

Współczuję im dokładnie tak mocno, jak polujacym na słonie klusownikom zastrzelonym przez strażników w parku narodowym.
        • wapaha Re: Budowa pałki teleskopowej. 22.11.20, 22:04
          Nie oglądałaś nieprzyciętych filmików ? Na jutub się ich nie znajdzie.
          Poczytaj
          www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/kulisy-akcji-antyterrorystow-w-trakcie-strajku-kobiet-zostalismy-uwiklani-w/2fhqkx3,79cfc278?fbclid=IwAR2PlZ8EXOk4eUDqVKLrqwL23YfJdN-IHFDge3F3O6CfTfbmhBUxIuZOFCo
          • milva24 Re: Budowa pałki teleskopowej. 23.11.20, 08:06
            Nie oglądałam. Rozumiem, że chodzi Ci o to jak próbowali wyciągnąć człowieka z racą a reszta nię na nich rzuciła ale gdzieś już czytałam artykuł w którym jeden z tych funkcjonariuszy przyznał, że nie wszyscy zdążyli założyć opaski, że są z policji. Protestujący pewnie człowieka z racą nie zauważyli za to świetnie mogli zauważyć że, jakieś zamaskowanie byczki próbują kogoś wyciągnąć z grupy. Zgadzałoby się to z moją obserwacją i sama slyszałam na filmikiach ludzi
            którzy trakcie tej szamotaniny wzywali policję na ratunek.
            • wapaha Re: Budowa pałki teleskopowej. 23.11.20, 17:08
              Tak, o to dokładnie chodzi. Protestujący próbowali "odbić" kolesia po fachu które zua milicja zgarnęła- policjanci próbowali temu zapobiec i użyli śpb- jak najbardziej zgodnie z prawem
              Narracja w świat poszła taka że na pokojowym proteście kobiet cywile pałowali kobiety a było tak, że na pokojowym proteście kobiet były kontakcje i policjanci w cywilu reagowali, by CHRONIĆ kobiety
              Same kobiety zresztą przestrzegały się przed wszystkimi prostestami- że będą grupy które będa prowkowąc policję, żeby uważać

To większa polityczna jatka i jak widac skuteczna bo im większe skłócenie społeczeństwa tym mniejsze szanse na utratę przez (nie)rząd władzy
      • bistian Re: Budowa pałki teleskopowej. 22.11.20, 14:07
        > Biją naszych bliskich,

wapaha napisała:
        > Bliskich ? Ci kibole to byli bliscy, na pokojowym proteście ?..

Wypada odpisać, żebyś zrozumiała. Chodziło mi o tych panów, bijących kobiety w ten sposób, że liczą się z tym, że zabiją, okaleczą na całe życie. Gość na filmie bił tak, żeby zabić.
        Bicie chuliganów w taki sam sposób też jest zakazane. Nie chodzi o to, żeby zabić czy okaleczyć na całe życie, tylko, żeby chwilowo unieszkodliwić i aresztować.

Ja wiem, ciężka praca, ale jeżeli komuś puszczają hamulce, to niech weźmie urlop albo zacznie układać kafelki. Tak może się zachowywać wyłącznie w obronie zdrowia i życia swojego i osoby chronionej wobec osoby, która ma zamiar i możliwości zrobić komuś krzywdę i to realizuje

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka