Dodaj do ulubionych

Teologia wyzwolenia a pedofilia

21.11.20, 15:06
oko.press/jan-pawel-ii-pedofilia-w-kosciele-stempin/?u=true ciekawz tekst. Spokojnie można logować się za darmo. Wynika z niego że Wojtyła przymknął oko na pedofilię bo nie lubił... komunizmu. Tak swoją drogą, ktoś kiedyś pisał "dlaczego nikt nie powiedział o tym papieżowi na audiencji" - tam sam Ratzinger nie mógł się z tym przebić...
Obserwuj wątek
  • dzi1a Re: Teologia wyzwolenia a pedofilia 21.11.20, 18:43
   Lolek zanim został papieżem to przez 20 lat był biskupem/ od 1958/ a potem kardynałem krakowskim/od 1967/
   Ilu wtedy przeniósł z parafii do parafii a ilu wysłał "na misje" ?


   ....................................................................................................................................................................

   " Jakub Piątkowski to popularny na TikToku ksiądz, który może się pochwalić naprawdę sporym gronem fanów - obecnie ma ich aż prawie 38,5 tysięcy. Mężczyzna postanowił wykorzystać swój profil, aby wypowiedzieć się na temat czystości przedmałżeńskiej. Jego wypowiedź spotkała się jednak z ostrą krytyką, a filmik został usunięty. O co poszło?
   Ksiądz Jakub Piątkowski porównał kobiety uprawiające seks przed ślubem do brudnych szklanek

   Ksiądz Jakub Piątkowski został skrytykowany za to, że porównał kobiety, które współżyją przed ślubem i tym samym nie zachowują czystości przedmałżeńskiej, do... "brudnej szklanki". W ten sposób chciał zobrazować swoją wypowiedź. Taka analogia jednak bardzo nie spodobała się internautom, którzy zarzucili księdzu m.in. seksizm.

   Szklanka. Kiedyś była pełna, teraz już jest pusta, troszkę brudna. Wiele osób z niej piło. Chcesz się napić? Prawdopodobnie nie. Mówię to dlatego, gdyż pod ostatnim filmikiem niektóre osoby pytały mnie, co sądzę o tej dziewczynie, która na TikToku chwali się swoją czystością przed ślubem. Ona też jest szklanką, ale czystą i pełną. Z tej szklanki piło wielu. Zostawili coś po sobie i jest pusta.

   - mówił na nagraniu ksiądz Jakub Piątkowski.

   A ta dziewczyna jest pełną szklanką, czystą, a co lepsze może dać siebie w pełni drugiej osobie, do której będzie miała pewność, że to jest ta jedyna. Modlę się za ciebie, jesteś wzorem dla wszystkich. Szanujcie się i bądźcie czyści. Pozdrawiam i szczęść Boże.

   - tymi słowami zakończył swoją wypowiedź. "

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka