Dodaj do ulubionych

Kto jest w tej sprawie pokrzywdzoną?

21.11.20, 16:07
Miałam kiedyś bardzo mi bliską osobę- ale po jakimś czasie ona bardzo się zmieniła, zrobiła się wobec mnie bardzo niemiła, wyniosła, na propozycję spotkania odpowiedziała " A niby o czym miałybyśmy ze sobą rozmawiać?". Dość przykro pokazywała swoją wyższość, zrobiła się jakaś bardziej nerwowa. W końcu nie wytrzymałam i napisałam przez fb, żebyśmy może odpoczęły od siebie i dały sobie spokój. Nie odpisała, nie próbowała nic wyjaśnić- po prostu zniknęła. Wtedy ja od naszej wspólnej znajomej dowiedziałam sie, że X. się tak bardzo zmieniła, bo mąż ją zostawił dla znacznie młodszej i rozwód w toku. Mnie X. o tym nic nie powiedziała, nie wiem dlaczego- być może zrozumiałabym tej jej fochy. Ale nic- sprawa przyschła- po paru miesiącach dzwoni do mnie jej prawie były mąż z pretensjami, że ja do niego piszę ohydne anonimy, jeżdżę do miasta odległego od mojego o 400km i wysyłam je pocztą. W anonimach są żale małzeńskie, wypomnienia zdrad etc. I że on idzie do prokuratury, bo w anonimach są groźby i że poda mnie jako autorkę. Wsciekłam się, powiedziałam, żę sobie nie zyczę mieszania w cudze sprawy małżeńskie, ale jak chce podawać to powiem w prokuraturze, kto ma interes w pisaniu takich anonimów i kto ma rodzinę w mieście, z którego słane są anonimy ( X ma tam rodziców i brata). Wtedy X do mnie, ze to jego ex żona mu powiedziała, że to na bank ja piszę. Doszło do awantury, ale on ostatecznie do prokuratury nie poszedł ( ciekawe dlaczego?). Sprawa umarła smiercią naturalną. Minęło 6 lat. Ona się ostatecznie rozwiodła, on ożenił się po raz drugi- to wiem od wspólnych znajomych. Kontaktów nie utrzymujemy. Od wspólnych znajomych dowiedziałam się, że ona się czuje bardzo pokrzywdzona przeze mnie ( jak mogła zerwać znajomość przez fb). Ale właściwie to chyba ja powinnam sie bardziej czuć skrzywdzona, ze zaplątali mnie w swoje brudy i jeszcze on wygrażał organami ścigania? Jak sądzicie?
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka