Dodaj do ulubionych

Zaćmienie na Bliskiej Woli

23.11.20, 16:29
natemat.pl/327661,osiedle-bliska-wola-jw-construction-czyli-warszawski-koszmar-na-jawie mnie zastanawia jedno - uczono mnie że im wyższy budynek - korytarzowiec tym dalej muszą stać sąsiednie budynki. Ze względu na nasłonecznienie mieszkań. Te place wykorzystuje się na zieleń, parkingi, place zabaw. A tu wygląda że mieszkańcy słońca nie zobaczą...
Obserwuj wątek
    • mia_mia Re: Zaćmienie na Bliskiej Woli 23.11.20, 17:32
      Ze 3-4 lata temu szukałam tam mieszkania pod kątem wynajmu, oczywiście nic z terminem na wcześniej niż za dwa lata nie było dostępne, potem dostawałam oferty na kolejne etapy, schodziły jak świeże bułeczki. Od początku widać było, że to nie jest idealne miejsce dla kogoś kto chce założyć rodzinę i żyć jak na zielonym Żoliborzu i z racji na charakter osiedla jak i całej okolicy. Cena jak na tą okolicę umiarkowana (fakt garaż chyba 60-70.000 jeśli dobrze pamiętam, co przy małym mieszkaniu jest konkretnym kosztem), oczywiście za jasne mieszkania na wyższych piętrach znacząco wyższa. Niezadowoleni mogą próbować sprzedać, chętni się znajdą.
      Nie wiem kto na blokowisku w centrum Warszawy spodziewa się zielonych skwerów.
      Z rynku wtórnego oglądałam tam kawalerkę podzieloną na dwa pokoje, już byli chętni, ale bardzo nie podobał mi się wystrój i wizualnie i pod kątem organizacji przestrzeni, więc odpuściłam.
          • mia_mia Re: Zaćmienie na Bliskiej Woli 23.11.20, 19:42
            Ich święte prawo. Teraz każde osiedle ma swoje grupy, ludzie się organizują, można w tym uczestniczyć lub nie, fajne jest prawo wyboru. Chcesz iść na spacer, wrzucasz informacje, że jutro o 10.00 zabierasz dziecko na spacer i szukasz towarzystwa, ktoś się zgłasza, jeśli zaskoczy następnym razem się umawiacie, pojawiają się posty typu potrzebuję pożyczyć wiertarkę, szklankę cukru, mam do oddania 10kg gipsu i tak się zawiązują znajomości, które można rozwijać lub nie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka