Dodaj do ulubionych

Wkurzyłam się- " skórzana" torebka

27.11.20, 16:34
Będzie dwa lata temu, jak zafundowałam sobie porządną, skórzaną torebkę, w salonie stacjonarnym,firmowym,firmy na W. Przeceniona była z kilkuset złotych na 200 coś, panie ekspedientki zapewniały,że skóra licowa, porządna.Chcialam porządną, skórzaną torebkę, kupiłam.
Dzisiaj zaniosłam ją (po dwóch latach noszenia) do czyszczenia, do zakładu, który zajmuje się renowacją skór i futer, nie zwykłej pralni.Pan torebkę obejrzał,przyjął, wycenił czyszczenie i drobne szycie wewnątrz na 80 zł ( duza jest).
Po godzinie zadzwonił,że przygotowując ją do czyszczenia odkrył,że to nie jest skóra tylko zwykła, ordynarna derma .Odmówił czyszczenia, bo ,jak stwierdził, rozplynęłaby się. Wysluchał moich bluzgów na temat firmy i stwierdził,że moja torebka to małe piwo, bo ostatnio pani przyniosła mu do czyszczenia puchowy płaszcz, za który dała 1800 zł i przy przygotowaniu do czyszczenia okazało się, że zamiast puchu,jest watolina.!
Nosz, ku...a,wszystkie firmy tak oszukują? Kupuje się za ciężkie pieniądze coś, co ma być dobre jakościowo a dostaje ordynarny szajs,czuję się zwyczajnie okradziona.
Paragonu już nie mam ,gdzieś zadziałam ,bo na pewno bym poszła pokazać, ale napiszę do W ,co myślę o takim złodziejstwie.Jaki jest sens kupować w firmowym salonie-do tej czyszczalni zaniosłam jakis czas temu kupioną w lumpeksie kamizelkę skórzaną i wyczyścili pięknie-kamizelka kosztowała w lumpie 15 zł,(czyszczenie 50) ,ale wiem, że na pewno skóra. Podobna w tym salonie, bo oglądałam dzisiaj kosztuje kilkaset złotych.
Załamuje mnie wszechobecne oszustwo po prostu. Wrrr. Chyba będę się ubierać wyłącznie w lumpeksach, bo na firmówki, jak się okazuje, szkoda pieniędzy, nie ma gwarancji, że się kupuje towar zgodny z opisem.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka