Dodaj do ulubionych

Magdalena K. przywódczyni gangu " Cracovia"

29.11.20, 22:15
Na pewno znacie tę sprawę, szeroko opisywaną w mediach. No i powiedzcie, młoda, bardzo ładna dziewczyna- warto jej był pchać się w takie szambo, zadawać sie z jakimś gangsterem, potem uciekać po całej Europie przed policją, aby w końcu trafić do pierdla i to prawdopodobnie na wiele lat? Grozi jej 15 lat, wyjdzie jak będzie dobrze po 40 jako podstarzała, zniszczona więzieniem kobieta. Nie mówiąc o tym, że dla panny, która żyła w luksusach- więzienna cela i prycza będzie czymś strasznym. A co z majątkiem? Pewnie przepadnie na rzecz skarbu państwa.
www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-11-24/magdalena-k-w-areszcie-zdjecia-z-przyjazdu-do-polski/
Obserwuj wątek
    • netlii Re: Magdalena K. przywódczyni gangu " Cracovia" 29.11.20, 23:29
      Nie analizowałabym w kategoriach logicznego postępowania przypadków gdy łatane są jakieś deficyty emocjonalne, nadmierna skłonność do ryzyka i bagatelizowanie konsekwencji swojego postępowania.
      Czy po wyjściu pod względem materialnym "nic" nie będzie na nią czekać - też bym polemizowała. Miała sporo czasu by poukrywać zgromadzone zasoby.
      Do pewnego etapu żyła w luksusach, ale nie wiadomo jakie było jej dzieciństwo i w jakich warunkach ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości, może więc szok wynikający z osadzenia w więzieniu nie będzie tak wielki.
      I przede wszystkim motywowała SZYBKA KASA -> gazetakrakowska.pl/krakow-dwa-oblicza-gangu-kiboli-cracovii-przemoc-i-inwestycje-w-nieruchomosci-podczas-procesu-jednym-ze-swiadkow-bedzie-misiek/ar/c1-14791654
      Cytat: "Wojciech K. to figurant - tak o nim pisze prokurator w akcie oskarżenia. Oskarżony formalnie był prezesem zarządu spółki Art Inwest Bis, która na sporą skalę prowadziła inwestycje deweloperskie, zajmowała się kupnem i sprzedażą nieruchomości oraz budowlanką. Faktycznie o wszystkim decydował Adrian Z. i Kralka."
      Każdy/każda ma nadzieje, że jemu/jej akurat się poszczęści.
      Swoją drogą czytałam zeznania Miśka z Wisły o tym jak wyprowadzali miliony z klubu a Ormianie jednemu z jego grupy samego haraczu płacili 40 tys za opcje handlu papierosami bez akcyzy, więc może wolą sobie pożyć kilka lat jak królowie a resztę w więziennej celi licząc się z ryzykiem?
      • netlii Re: Magdalena K. przywódczyni gangu " Cracovi 29.11.20, 23:54
        bywalec.hoteli napisał:

> myslisz ze przestępcy myślą o przyszłości długofalowo? myśle, ze pociąga ich bi
        > erząca kasa
        >

Na przykładzie krakowskich można domniemywać, że są w stanie planować długofalowo. Ci z Wisły byli w stanie zaplanować przejęcie klubu, otwarcie firmy developerskiej, skup gruntu i budowę osiedla domków jednorodzinnych.
        Inna kwestia to nieumiejętność skojarzenia, że jak się żyje na świeczniku, funkcjonuje w takich układach to konsekwencje przyjdą wkrótce i nawet najlepszy mecenas nie pomoże.
          • netlii Re: Magdalena K. przywódczyni gangu " Cracovi 30.11.20, 00:27
            bywalec.hoteli napisał:

> no to wciąż brak długofalowego planowania. Umieli planować na najbliższy rok, d
            > wa
            >

Ja wiem, że jesteśmy na forum, gdzie ludzie planują ścieżkę zawodową i życiową już w okresie studiów i zabetonowują się w niej na resztę egzystencji, ale ja jako osoba elastyczna, dostosowująca się do realiów uważam, że planowanie na najbliższy rok lub dwa daleko wykracza poza rozumienie "brak długofalowego planowania" a taka firma developerska budująca na obrzeżach Krakowa jest w stanie ustawić kilka pokoleń w rodzinie.
            Nie wiem czy nie mieszam wątków, ale w którymś z klubów pracę miały od pionu marketingu po jakieś fuchy w stowarzyszeniach kibicowskich, fundacjach kilku członków rodzin.
            Brak długofalowego planowania to dla mnie byłby skok na bank w ich wydaniu jak Stefana Wilmonta, następnie wyjazd na Kanary za zrabowane środki, powrót do miasta rodzinnego i nadzieja, że jakoś to będzie.
    • alessa28 Re: Magdalena K. przywódczyni gangu " Cracovia" 30.11.20, 14:51
      mirelka1 napisała:

> Na pewno znacie tę sprawę, szeroko opisywaną w mediach. No i powiedzcie, młoda,
      > bardzo ładna dziewczyna- warto jej był pchać się w takie szambo, zadawać sie z
      > jakimś gangsterem, potem uciekać po całej Europie przed policją, aby w końcu t
      > rafić do pierdla i to prawdopodobnie na wiele lat? Grozi jej 15 lat, wyjdzie ja
      > k będzie dobrze po 40 jako podstarzała, zniszczona więzieniem kobieta. Nie mówi
      > ąc o tym, że dla panny, która żyła w luksusach- więzienna cela i prycza będzie
      > czymś strasznym. A co z majątkiem? Pewnie przepadnie na rzecz skarbu państwa.
      > www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-11-24/magdalena-k-w-areszcie-zdjecia-z-przyjazdu-do-polski/

Bardzo ładna big_grin .

Pozatym jakoś mi nie żal wyrachowanych suk, które dobrze wiedzą w co się pakują bo wola iść na skróty.
      Za wszystko w życiu płaci się jakas cenę, nie będę ubolewać nad biedaczką, taki lajf.

• tt-tka Re: Magdalena K. przywódczyni gangu " Cracovia" 30.11.20, 15:09
      Nie znam sprawy, a link nie dziala. Niemniej jesli ona rzeczywiscie byla przywodczynia - czemus watpie - a nie figurantka czy przykrywka kogos innego, to stworzyla nowa jakosc tongue_out
      W tym srodowisku kobiety maja pozycje jak w kk, podrzedna.

Inne mlode i ladne tez szly siedziec, niektore na wiele lat. Niemlode i nieladne takze. Ich pytaj, czy warto bylo.
      • mirelka1 Re: Magdalena K. przywódczyni gangu " Cracovi 30.11.20, 16:11
        35wcieniu napisał(a):

> Hahahaa. Skończ trollowac. Twoje wspaniale państwo w którym wszystko działa jak
        > powinno załatwi jej parę lat odsiadki i szybkie wyjście. Wyjdzie ustawiona na
        > resztę życia.

Hahaha większego trolla na tym forum, który wszystkim zarzuca trollowanie to na tym forum nie ma.
        PS. Pudło, PISU i państwa stworzonego przez tych dziadów nienawidzę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka