Dodaj do ulubionych

Zmiana aktora w serialu/filmie i popsute....

01.12.20, 03:08
Nie wiem jak wy ale ja "przywiązuję się" do aktora czy aktorki grającej pewna role i gdy następuje zmiana bo oryginalny aktor zrezygnował, czy go zwolnili, to czasami nowi tak mi się nie podobają ze mi psuja cały serial (czy film) i nawet dalej już nie oglądam. (nie zawsze oczywiście, ale zdarza sie, np V i AC)
no to:
Altered Carbon - nie mogłam sie doczekać sezon 2. a tu zonk, nie ma Joel Kinnaman, jest Anthony Mackie. w ogóle bardzo lubię Anthony Mackie, ale w A C ma być Joel!!!
Vexed - na początku grała Lucy Punch. to jest świetna aktorka, ze świetną mimika, charakterna, super się oglądało taki sobie w gruncie rzeczy serial właśnie dzięki aktorom. Lucy w którymś momencie zamieniono na inna aktorkę, nudna i bez wyrazu. i nieeee, szlakkkk trafił.
Sens8 - na początku role Capheusa gral Aml Ameen, pozniej Toby Onwumere. i nieee, juz nie to.
That '70s Show "Laurie" Lisa Robin Kelly zostala zastapiona przez Christina Moore. nope.
Bewitched (seria) - Dick York zastapiony przez Dick Sargent. never.
Back To the Future II - Crispin Glover zastapiony jakims paskudnym bubkiem 😒
movie sequels
The Mummy - zastąpienie Rachel Weisz niewiadomokim (Maria Bello) ugh.
Kevin Sam w Domu - może być tylko z Macaulay Caulkin. LI i JEDYNIE.
Spokój Baranków - takoż. może byc tylko i wyłącznie z Jodie Foster. never Julianne Moore - za drętwa.
The X-files (Archiwum X_ Robert Patric zamiast David Duchowny? fffff no!
co?? - Will Forte as Scooby Doo? no do diabla? Scoobym moze byc tylko Matthew Lillard!!

było tego więcej na przestrzeni lat, ale nie pamiętam chwilowo.

wasze typy? co wam się odechciało oglądać po zmianie aktorów, lub uważacie zmianę za gorsza?

Minnie
Obserwuj wątek