Dodaj do ulubionych

Jaki Tusk Mądry!

06.12.20, 13:44
Ojej, jaki mądry!
Tylko dlaczego z uśmiechem przyglądał się, jak od 2010 PIS szkaluje państwo, urządza demontaż państwa, robi otwarte przymiarki do zerwania z Unią?
Co rusz mówiliśmy o tym tu na tym forum, ale Tusk wykalkulował sobie (głupio), że to tylko ośmiesza PIS i pozwala mu na kolejne zwycięstwa w wyborach. Kiedy rządził, naszym państwem to on się nie przejmował za bardzo.
Teraz, kiedy banda zdrajców i złodziei zagarnęła władzę, załamuje ręce.
Tusk wiarygodny?
Tu:
występuje kilku z tych, którzy dziś brylują i robią intelektualną oprawkę szalbierstw reżymu. I żaden dziennikarz nie próbuje jakiejkolwiek polemiki, a oni będą wywodzić z tego potrzebę, a nawet konieczność wyjścia z Unii, z Zachodu, i przyklejenia się do upadającej Rosji. W sumie, wszystko co mówią, jest logiczne, a prezes, z Kamińskim, Macierewiczem, Morawieckim, Kamińskim, Szydło et consortes siedzą w przesłankach. Oni fałszują fakty:

Z małego nasienia prawdy wyprowadzaj roślinę kłamstwa,
Nie naśladuj tych co kłamią, lekceważąc rzeczywistość.


Podają skłamane info, tak jak tu na forum, i z tej składaniny łgarstw pomieszanych z prawdą wywodzą zadaną przez prowadzącego tezę: POLEXIT.

Umiej przewidzieć pożar z dokładnością nieomylną.
Po czym podpalisz dom i spełni się co być miało.


Właśnie na tym etapie działań jesteśmy.
Nawet o tym myślałem, żeby starannie wypunktować wszystkie kłamstwa i nadużycia, i zbić fałszywe tezy, którymi starają się zamącić w głowach ludziom. Ale po co, jeśli tematu nie podejmują dziennikarze, ani tzw. elita intelektualna opozycji, która w swojej masie nadaje się na śmietnik.

Wymyśliło się to po przeczytaniu w natemat wywiadu z Tuskiem o polexicie:
natemat.pl/329391,donald-tusk-o-rzadach-pis-i-polexicie-w-newsweeku-wyprowadza-nas-z-ue

Powtórzę za tym złodziejem pisowskim leszabem (uwaga: krąży tutaj):

Nie macie lemingi głupowate żadnych przecież szans!
Obserwuj wątek
  • tanebo001 Re: Jaki Tusk Mądry! 06.12.20, 14:59
   A co miał zrobić? Postawić Kaczyńskiego przed plutonem? Pamiętam jak w 2015 po wyborach wszyscy mówili że Kaczyński przecież nie może wywrócić wszystkiego do góry nogami. Ale wywrócił. Wyjdziemy i z Unii i z NATO. No chyba że kaczorek wcześniej zejdzie albo suweren samo go obali gdy nie dostanie ochłapów po wyjściu z covid...
  • buldog2 Tusk Mądry! 06.12.20, 15:50
   Odpowiem to samo, co w wątku na Kraj.

   Nie opowiadaj głupstw.
   Kilka przykładów, można je mnożyć w nieskończoność:

   1. Ścigać winnych afer SKOKów (J.Kaczyński osobiście reklamował SKOK Wołomin Sasina), nie obciążać kradzieżami PIS obywateli.

   2. Na kłamstwa i oszczerstwa smoleńskie ("trzy osoby przeżyły katastrofę"):   odpowiedzieć oskarżeniem o zdradę stanu, wszystkich, którzy w tym brali udział. Także Ściosa, który dziś krytykuje PIS (własnych kłamstw nigdy nie odwołał). W tym SBckiego agenta od parówek Cieszewskiego.

   3. Odpowiedzieć oskarżeniem o zdradę stanu, wszystkich, którzy brali udział w fałszywych oskarżeniach Polski w Brukseli:
   Uniknęlibyśmy wtedy i tego (2016):

   "Film zawiera pełne wystąpienie eurodeputowanego PiS Zdzisława Krasnodębskiego Ryszarda Legutko, w trakcie składania kolejnego donosu do Parlamentu Europejskiego pod którym podpisali się także: Andrzej Duda, Ryszard Czarnecki, Marek Jurek, Tomasz Poręba, Anna Fotyga, Kosma Złotowski, Jadwiga Wiśniewska, Beata Gosiewska, Marek Gróbarczyk, Dawid Jackiewicz, Janusz Wojciechowski, Bolesław Piecha, Karol Karski, Stanisław Ożóg, Zbigniew Kuźmiuk, Kazimierz Ujazdowski."


   Nie macie lemingi głupowate żadnych przecież szans!
   • buldog2 Re: Tusk Mądry! 06.12.20, 15:57
    Dodam coś, bo ważne.

    Powinien doprowadzić do oskarżenia i osądzenia wszystkich winnych przekazania Gruzji, docelowo Rosji, tajnych kodów NATOwskich rakiet, za co Amerykanie domagali się ustąpienia z urzędu L.Kaczyńskigo i postawienia go, i resztę, przed sądem.

    Powinien doprowadzić do oskarżenia i osądzenia wszystkich winnych ujawnienia, najpierw Rosji, tajnych danych polskiego wywiadu wojskowego, w tym danych osobowych polskich agentów i oficerów wywiadu, i praktycznego zniszczenia go. Za spowodowanie śmierci przynajmniej dwóch polskich agentów.

    Za zdradę stanu i tajemnic wojskowych kara główna. Powinna być.

    Za zaniedbania Tuska - nie wiem, co. Ale nie wynoszenie na piedestał.
    • buldog2 Re: Tusk Mądry! 06.12.20, 21:16
     KŁAMIESZ:

     16 kwietnia 2014 roku KNF rozpoczęła kontrolę w SKOK Wołomin. Tego samego dnia Wojciech Kwaśniak został brutalnie pobity przed swoim domem.
     Jak opisywała w 2014 r. "Rzeczpospolita", były wiceszef KNF miał wtedy przewozić ważne dokumenty, ale Komisja nie udzielała na ten temat żadnych informacji. W tamtym czasie SKOK Wołomin był jedną z największych kas w systemie, istniał od 1999 roku.

     Wkrótce potem prokuratura aresztowała Piotra P. - byłego oficera WSI, współzałożyciela SKOK Wołomin oraz członka rady nadzorczej tej kasy - z podejrzeniem, iż to on zlecił pobicie Wojciecha Kwaśniaka. To głównie dlatego zatrzymanie byłego wiceszefa KNF oraz stawiane mu zarzuty, jakoby nie dopełnił obowiązków przy badaniu SKOK Wołomin, budzą tak duże kontrowersje. Zatrzymanie byłych szefów KNF skrytykował m.in. Związek Banków Polskich oraz troje byłych prezesów Narodowego Banku Polskiego.

     Ostatecznie Komisja Nadzoru Finansowego zawiesiła działalność SKOK Wołomin 11 grudnia 2014 r. oraz wystąpiła z wnioskiem o ogłoszenie upadłości kasy, do której doszło w 2015 r.

     Grupa, która wyłudziła w SKOK-ach miliardy złotych
     Piotr P. później został jednym z głównych podejrzanych w aferze dotyczącej wołomińskiej kasy. Według prokuratury był on "głównym pomysłodawcą i koordynatorem grupy przestępczej" i współpracował z członkami zarządu SKOK w Wołominie - prezesem Mariuszem G. oraz wiceprezesami Joanną P. i Mateuszem G., którzy także są podejrzanymi w sprawie prowadzonej przez gorzowską prokuraturę. Bada ona kwestię wyłudzenia przez grupę ponad miliarda złotych pożyczek z kasy.

     Sprawa SKOK-u Wołomin jest jednak o wiele szersza - według informacji Prokuratury Krajowej z 2018 roku, we wszystkich postępowaniach dotyczących tej kasy, zarzuty usłyszało niemal 900 osób, wobec ponad 300 skierowano już akty oskarżenia, a ponad 150 osób zostało prawomocnie skazanych. Wszystkie prowadzone postępowania dotyczące wołomińskiego SKOK mogą dotyczyć wyłudzeń nawet na kwotę 3 miliardów złotych.

     Do tej pory Bankowy Fundusz Gwarancyjny wypłacił klientom upadłego SKOK Wołomin ponad 2,2 miliarda złotych. Jest to najwyższa kwota wypłat z BFG dla poszkodowanych klientów instytucji finansowej w historii Polski. Od 2014 r. upadło 13 SKOK-ów, w których poszkodowanych było ok. 250 tys. osób. Łącznie BFG wypłacił już poszkodowanym w sprawach SKOK-ów ponad 4,2 mld zł:

     SKOK Wołomin – 2 mld 246 mln zł
     SKOK Wspólnota – 815 mln zł
     SKOK Wielkopolska – 284 mln zł
     SKOK Kujawiak – 183 mln zł
     SKOK Twoja – 170 mln zł
     SKOK Wybrzeże – 130 mln zł
     SKOK Nike – 123 mln zł
     SKOK Arka – 93 mln zł
     SKOK Polska – 88 mln zł
     SKOK Skarbiec – 87 mln zł
     SKOK Jowisz – 81 mln zł

     Senatorowie PiS, czyli wątek polityczny afery SKOK Wołomin

     W całej aferze SKOK-ów jest również wątek polityczny, w którym wymieniani są politycy PiS.

     Piotr P. bowiem złożył zeznania, z których wynikało, iż obecny Minister Aktywów Państwowych Jacek Sasin oraz dwóch ówczesnych senatorów PiS, których nazwiska nie padły, otrzymywali pieniądze ze SKOK Wołomin. P. opowiadał w zeznaniach, jak rzekomo wręczał politykom PiS gotówkę w kopertach:

     Jeżeli sąd usłyszy, że czołowe nazwiska polityków, którzy są dziś u władzy np. poseł Sasin, senator J., senator B., są to osoby, które bardzo dobrze znam i otrzymywały od nas ze SKOK pieniądze. Mówię w liczbie mnogiej, ponieważ nie byłem jedyną osobą, która przekazywała tym panom koperty z banknotami.

     Posłowie PO zapowiadali wówczas złożenie w tej sprawie zawiadomienia do prokuratury. Według Jacka Sasina było to "absurdalne pomówienie" - minister złożył wówczas w tej sprawie własne zawiadomienie oraz pozew do sądu.

     To jednak nie jedyny wątek łączący sprawę SKOK z politykami PiS - i wiąże się to z historią powstania SKOK-ów w Polsce.
     Pomysł kas jako alternatywy dla banków wywodzi się jeszcze z XIX wieku z Niemiec. W Polsce, po 1989 roku, tworzeniem systemu kas zajęli się: wieloletni i obecny senator PiS Grzegorz Bierecki, jego brat Jarosław Bierecki, Adam Jedliński, Grzegorz Buczkowski oraz Lech Kaczyński.

     businessinsider.com.pl/gielda/wiadomosci/afera-skok-wolomin-o-co-w-niej-chodzi-dominika-tajner-wisniewska-sprawa-wyludzenia/b22yke3

     A rekomendację SKOK Wołomin przez Jarosława Kaczyńskiego (co w odróżnieniu od działań wymienionych wyżej przestępstwem nie jest) mam jeszcze gdzieś na dysku. Pisałem o tym nie raz i żaden PISowiec się nie wychylił (a reklama jeszcze wisiała).


     Kłamiesz, jak to podły i prymitywny PISowiec.
  • buldog2 Uzupełnienie 06.12.20, 17:21
   Istotne uzupełnienie

   Nie jest to, być może, oczywiste dla osób, których temat nie zajmuje na co dzień, dlatego warto powiedzieć, że Rosja sama podlega obecnie bardzo silnych sił odśrodkowych, które już w najbliższych latach (powiedzmy, w ciągu dekady) doprowadzą do dezintegracji istniejących struktur społecznych, gospodarczych, państwowych. Procesy dezintegracyjne dokonują się na kilku - kulturowym, politycznym, gospodarczym, militarnym - planach jednocześnie i wszystkie razem wzmacniają się nawzajem (w żargonie - synergia):

   1. Kultura.
   1.a. Na planie kulturowym [wraz z postępującą kryminalizacją państwa] pogłębia się proces archaizacji, wypisz wymaluj zgodnie z teorią Achijezjera.
   1.b. Zgodnie z początkowo nienaukową, dziś posiadającą solidną aksjomatykę i rozwinięcia matematyczne teorią Lwa Gumiliowa, etnos rosyjski wyczerpał potencjał witalności i zbliża się do kresu swego istnienia. Wychodząc z założeń metodologicznych Gumiliowa zespół z Instytutu Matematyki Stosowanej w 1980 opracował raport na temat dalszych losów ZSRR, w którym w jednym [z trzech] wariantów przewidziany był jego (ZSRR) rozpad w 1991 (czyli w roku, w którym nastąpił). Raport natychmiast utajniono, a jego autorów mało co nie wsadzono do psychuszek. Ok. 2010 raport odtajniono i choć zdumiewa ubogością aparatu pojęciowego (czytałem i do dziś dziwię się skromności aparatu matematycznego, jaki zastosowano), wnioski potwierdziła rzeczywistość.
   Należy wszakże dodać, że tak jak przyznają Gumiliow (Лев Гумилёв, Lev Gumilyov, Gumilev) i kontynuatorzy, jego teoria etnosów nie ma charakteru deterministycznego. Nie przesądza o upadku.

   2. Polityka.
   Najważniejszymi czynnikami dezintegrującymi są: konfrontacja z USA i NATO, na którą wielokrotnie potężniejszemu i lepiej zarządzanemu ZSRR z socblokiem brakło sił, oraz pogłębiające się fatalne uzależnienie od Chin, oddzielny wielki temat.
   Może jeszcze dziś wkleję fajny artykuł zbiegłego do USA byłego funkcjonariusza służb radzieckich i rosyjskich Jurija Szweca "Noże w plecy Putina" o rozpadzie "drużyny Putina" i dystansowania się jej od niedawnego lidera.

   3. Gospodarka.
   Temat szeroki, wystarczy powiedzieć, że pomimo posiadania ogromnych bogactw naturalnych, gospodarka Rosji tkwi z zastoju, a niezależne prognozy niczego dobrego nie wróżą. Publikacji na temat mnóstwo, a jakiekolwiek poważne podejście do tematu z pretensjami do zupełności przekracza jakiekolwiek ramy forum, artykułu. Jak też może możliwości czasowe i kompetencje (chyba żeby ograniczyć się opowiadania "własnymi słowami" oraz edycji kopiuj-wklej).

   4. Uwarunkowania militarne (armia i kompleks wojskowo-przemysłowy)
   Kondycja armii oraz kompleksu wojskowo-przemysłowego są pochodną stanu całej gospodarki, tutaj też nie ma sensu brać się kompleksowy przegląd (te publikowane w różnych tabelkach porażają prymitywizmiem). Jak kto chce kompetentnego omówienia szeregu zagadnień, może sięgnąć do wydawnictw specjalistycznych (jak Kurier Wojskowo-Przemysłowy, dodatek Niezawisimoj), czy (na ogół negatywnie wybiórczych), ale absolutnie prawdziwych omówień na blogu RedDevol.
   • buldog2 Re: Jaki Tusk Mądry! 06.12.20, 17:31
    Winą Tuska jest pozwolenie na dewastację Polski przez PIS, kiedy rządził i widać było, że PIS to agenturalna jaczejka, która, wykorzystując szereg sprzyjających uwarunkowań, niszczy Polskę. Nie że Tusk coś rozwalił, czy ukradł, ale że nie zapobiegł procederom PISu.

    Pozwolenie biorące się z kalkulacji "to szkodzi państwu, ale kompromituje PIS i żeby pozostać u władzy, nie będziemy temu przeszkadzać". Jak się okazało, kalkulacja sprawdzała się, ale do czasu. Do obojętności i tolerowania afer (SKOKi i podobne) doszły inne błędy, jak upaństwowienie prywatnych pieniędzy funduszów emerytalnych (można wymienić więcej spraw).

    Pisaliśmy o tym od co najmniej sześciu-siedmiu lat.
   • chicarica Re: Jaki Tusk Mądry! 06.12.20, 17:33
    Ale to nie tyle wina, co zaniedbanie. Można było powsadzać do więzienia Ziobrę? Można. Można było rozgonić SKOKi? Można. Czemu tego nie zrobiono? Czemu pozwolono PiSowi na kłamstwa, dzięki którym wygrał?
    • buldog2 Re: Jaki Tusk Mądry! 06.12.20, 17:38
     Tak, to zaniedbanie, dokładnie tego określenia użyłem w 2012 "Lista błędów i zaniechań..."
     Zaraz, jak znajdę, to wkleję.

     Zaniechania też mogą stanowić o winie, jak najbardziej.
     • buldog2 Re: Jaki Tusk Mądry! 06.12.20, 17:41
      Rzecz jasna, mowa o winie i odpowiedzialności politycznej.

      Kanclerz Brandt ustąpił z urzędu, choć osobiście nie miał nic wspólnego ze zdradą swojej sekretarki.
     • buldog2 Re: Jaki Tusk Mądry! 06.12.20, 17:49
      Mam.
      Tu: forum.gazeta.pl/forum/w,28,138441323,138537655,Lista_1_1_uzupelniona_.html
      zamieściłem (w 2012 r.), lekko skorygowaną, prowizoryczną listę przewin PO:
      Lista przewin PO v. 1.1
      1. Brak skutecznych prób redukcji deficytu budżetowego.
      2. Brak programu b. szerokich preferencji zagranicznych inwestycji.
      3. Powiększanie, fatalne powiększenie liczebności administracji.
      4. Brak pomocy firmom innowacyjnym (wiem, co piszę, na przykładzie kolegi, który zamówienia ma z całego świata, a brak ok. miliona dolarów do uruchomienia produkcji).
      5. Brak przeniesienia wydatków budżetowych z dotowania postępowego elektoratu na R&D i zwiększenia ich do rozmiarów (proporcjonalnie) co najmniej takich, jak w Niemczech, oraz programu szybkiego dojścia do finansowania takiego, jak w krajach skandynawskich.
      6. Powiększanie, fatalne powiększenie liczebności administracji.
      7. Niemal całkowita uległość wobec lobby prawniczego.
      8. Brak wschodniej polityki gospodarczej takiej, jaką prowadzą Niemcy.
      9. Brak adaptowania gospodarki polskiej do konkurencji z wielkimi koncernami w warunkach gospodarki globalnej, np. na wzór Korei Płd.
      10. Brak odpowiedniego finansowania i skandaliczny poziom publicznych mediów.
      11. Uległość wobec wyzysku przez związkowe lobby górników i podobne.
      12. Uległość wobec PSL i utrzymywanie przywilejów KRUS.
      13. Brak rozliczenia prawdziwych afer poprzedniego rządu (już nie mówię o wcześniejszych), np. prawdziwej afery hazardowej.
      14. Brak przyznania Ojcu Dyrektorowi możliwości cyfrowej emisji sygnału na drodze innej (np. ustawowej), niż ogólna. Tetrapodiom też się należy TV, było o tym nawet w mediach mętnego nurtu (np. w TOK FM mówiła o tym P. Dominika Wielowieyska).
      Należałoby powiedzieć jeszcze o skandalicznej sprawie ACTA i braku należytego odporu kłamstwom o zamachu smoleńskim. Postawa wobec ACTA została zrewidowana, dlatego nie ma o niej w spisie, co nie zmienia faktu, że była to jedna z najgłupszych i najgorszych rzeczy w czasie rządów PO i choć o tym cicho, będzie pamiętana długo. Kłamstwo o zamachu smoleńskim, jego skutki jeszcze się nie skończyły i sprawy będziemy wracać nie raz.
      *
      Skutkowało to mniejszą frekwencją w kolejnych wyborach, podobnie jak bierność PO wobec kłamstw o zamachu oraz dziwna bierność w rozwikływaniu PiS-owskich afer (np. hazardowej, tej prawdziwej, na której Skarb Państwa stracił miliard złotych).
      Rósł elektorat zniechęcony do wszystkich, ale najbardziej do obozu rządzącego. Chyba 2 lata temu pisałem, że gdyby było komu go podarować, napisałbym program partii na co najmniej kilkanaście procent głosów w wyborach parlamentarnych, po kilkumiesięcznej akcji agitacyjnej i informacyjnej. Tego elektoratu w jego ogromnej masie nie ruszył Kukiz (oddzielne wyjaśnienia), i nie ruszy, jeśli pozostanie przy tych ludziach i obecnej formule.
      W końcu suma rozczarowań zaczęła rosnąć - w ten sposób zaczęła rosnąć popularność Kukiza, oraz umacniać się pozycja PiS. PiS już nie tracił, a zaczął przedstawiać się jako wartościowa alternatywa, choć taką alternatywą nie jest, w elektoracie konserwatywnym i wśród przeciwników istniejącego stanu rzeczy w ogóle. I tak oto mamy owe 30%, z odchyłkami. W jedną czy drugą, w pierwszej kolejności zależnymi od zachowania PO. W tych warunkach PiS mógł tylko zyskiwać, a jego wyniki w rankingach należy uznać za mizerne.
      Natomiast Kukiz podgryzł pozycję PO w jej dawnym mateczniku - wśród ludzi młodych. W dużej części na wewnętrzną emigrację albo do opozycji odeszli ludzie, którzy mieli nadzieję na wzrost gospodarczy - tu skutek zaniechań i karmienia pasożytów widać najbardziej.
      PiS już mówi o pozyskaniu elektoratu Kukiza i prawdopodobnie sporą jego część zdoła odebrać, jeśli tylko przekona jego zwolenników. Prócz postulatu JOW-ów Kukizowi brak programu pozytywnego z prawdziwego zdarzenia i ludzi młodych, którzy nie pamiętają rządów PiS (jest ich już dużo), oraz wielu zniechęconych do PO, może w końcu przyciągnąć. I zdobyć w parlamencie może połowę, czy niewiele mniej, mandatów.

      forum.gazeta.pl/forum/w,28,157749170,157749170,Dobre_serce.html?p=157749170
      • buldog2 Re: Jaki Tusk Mądry! 06.12.20, 17:53
       Pomyłka, określenie "błędów i zaniechań" pojawiło się później, w odwołaniach do tej listy, albo w wersji oryginalnej, która w kampanii '2015 trafiła na oślą.

       Ale warto przypomnieć jeszcze skandal z odczytaniem zawartości czarnych skrzynek Tupolewa. Zamierzone ukrycie (zaniżone częstotliwość próbkowania) prawdy, znajdę to.
       • buldog2 Re: Jaki Tusk Mądry! 06.12.20, 18:10
        Cały wątek "Dobre serce" polecam, nie powinien sprawić zawodu.
        Ale znalazłem o ukrywaniu prawdy w kwestii katastrofy, i to ukrywaniu przez obóz niepisowski. W imię fałszywego, na sposób pawia, pojmowania honoru:

        "Lasek powiedział, że ponieważ gwarantowane pasmo analogowego zapisu w czarnej skrzynce się do 3,5 kHz, wystarczyło użyć częstotliwości próbkowania 11 kHz. Twierdzenie Nyquista, na które milcząco powoływał się Lasek mówi, że w warunkach idealnych wystarczy podwójna częstotliwość próbkowania równomiernego dwa razy większa, niż maksymalna częstotliwość występująca w zapisie analogowym. Wymienione twierdzenie podaje oszacowanie, które stosuje się do sytuacji idealnej, niemożliwej do realizacji.

        Zafałszowanie sytuacji (oszustwo), jakiego dopuścił się Lasek, opiera się na dwóch nieprawdziwych założeniach:

        - maksymalna częstotliwość zapisu równa jest częstotliwości gwarantowanej przez producenta - najczęściej jest to kłamstwo, nawet jeśli użyto filtru ograniczającego pasmo przenoszenia,
        - w praktycznej realizacji wystarczy zastosować częstotliwość próbkowania dwukrotnie wyższą, niż maksymalna częstotliwość w zapisie analogowym.

        Nie ma żadnej rewelacji, a tylko skandaliczne i przestępcze użycie jednoznacznie złej, przestępczej, za niskiej częstotliwości próbkowania.
        Za takie postępowanie należy się wszczęcie sprawy przez prokuratora, oskarżenie i wyrok. Bo to sfałszowanie nagrań, przestępstwo, można tak powiedzieć bez cienia wątpliwości.

        W standardzie wysokiej jakości DVD audio przy odczycie stosuje się częstotliwość 192 kHz, ok. 10 razy większą, niż występująca w materiale muzycznym, obecnie stosuje się jeszcze wyższe częstotliwości próbkowania przy nagrywaniu. Jeśli, realistycznie, przyjąć, że przydatne przy odsłuchu częstotliwości w materiale źródłowym (na taśmie) mogą sięgać ok. 7 kHz (pasmo głosu się 5-6 kHz), za rekomendowaną należy przyjąć częstotliwość ok. 70 kHz, lub wyższą. Zastosowanie niższej jednoznacznie wskazuje na przestępstwo fałszowania odczytu.
        Ważna jest także ilość bitów w zapisie, obecnie przy odpowiedzialnych nagraniach stosuje się 30 bitów, albo więcej. Na ten temat brak chyba informacji."
        forum.gazeta.pl/forum/w,28,157225399,157225399,M_Sadurska_PiS_o_glodnych_dzieciach_honorze_.html?p=157226617
        Ten wątek polecam również. Bardzo rzeczowy, a wpisy Piqa w obydwu zawierają mnóstwo konkretów.

        • buldog2 Re: Jaki Tusk Mądry! 06.12.20, 22:00
         Zapomniałem o innym (własnym) wpisie z cytowanego wątku.

         W końcu doczekaliśmy się potwierdzenia [wcześniej wyrażonej tu opinii]:

         Eksperci używając wyższych częstotliwości odczytali dodatkowe 30% więcej informacji z rejestratora głosów z Tupolewa

         Ekspertyza ma charakter poufny i została opracowana na potrzebny Prokuratury Polskiej

         Dokument został ujawniony przez Radio TOK FM

         Prokuratura pod przewodnictwem Pana Zbyszka wszczęła energiczne śledztwo w sprawie wycieku ekspertyzy ( rewizje nad ranem w domach ekspertów-biegłych).

         Co się jawi z dodatkowych odczytanych zapisów???

         Generał Błasik do końca przebywał w kabinie pilotów i energicznie wydawał polecenia pilotom !!!!

         Szef Protokołu Lecha Kaczyńskiego wymuszał lądowanie w Smoleńsku

         W czasie lotu i podczas lądowania weseli goście Pana Prezydenta ( musieli tam być za jego zgodą-wejście do kabiny pilotów było przez salonik Pana Prezydenta) w kabinie pilotów zrobili sobie budkę z piwem


         forum.gazeta.pl/forum/w,28,161484142,161484142,Katastrofa_Smolensk_Jawi_sie_Pijany_Wesoly_Autobus.html

         Działania prokuratury mające na celu "namierzenie" informatorów TOK FM jednoznacznie noszą znamiona mataczenie i są dowodem ukrywania przestępstwa dokonanego przez PiSowskich ekspertów.
         forum.gazeta.pl/forum/w,28,157225399,157225399,M_Sadurska_PiS_o_glodnych_dzieciach_honorze_.html?p=161484680

         Jednoznaczne przestępstwo prokuratury PIS. Bez cienia wątpliwości
     • buldog2 Re: Jaki Tusk Mądry! 06.12.20, 20:50
      Kłamiesz. Cały Wołomin to lenno Sasina i dlatego Kaczyński osobiście na stronie SKOK Wołomin rekomendował tych oszustów. Po wybuchu afery reklama znikła, tak jak wiele innych skandalicznych rewelacji PIS. Jak zapowiedź Lecha Kaczyńskiego na yt, że zrobi porządek z tchórzliwymi pilotami, kłamstw Macierewicza, że "trzech przeżyło" itd.

      Kłamiesz ohydnie i prymitywnie, tak jak prawdziwy PISowiec powinien.
  • taniarada Re: Jaki Tusk Mądry! 06.12.20, 17:32
   Robią z niego jakiegoś wielkiego gracza , a to zwykły malarz kominów , awansował na lokaja w Unii , za rozwalenie Polskiej gospodarki i kradzież naszych emerytur .Gnojek i cwaniak , dla pieniędzy zrobi wszystko.Amen.
   • buldog2 Re: Jaki Tusk Mądry! 06.12.20, 17:35
    Skarbie,

    Nie. Tusk polskiej gospodarki nie rozwalał i nie rozwalił. Oddał w stanie na tyle dobrym, że przy sprzyjającej koniunkturze, nie rozwaliły jej nawet rządy PISu, przy całym ich rozdawnictwie, złodziejstwie, marnotrawstwie. Ale rezerwy zostały wyczerpane.
    • buldog2 Re: Jaki Tusk Mądry! 06.12.20, 17:43
     Poprawka (brakowało przecinka po że)

     Tusk polskiej gospodarki nie rozwalał i nie rozwalił. Oddał w stanie na tyle dobrym, że, przy sprzyjającej koniunkturze, nie rozwaliły jej nawet rządy PISu, przy całym ich rozdawnictwie, złodziejstwie, marnotrawstwie. Ale rezerwy zostały wyczerpane.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka