Dodaj do ulubionych

To i ja poproszę o pomoc w wyborze prezentu

14.12.20, 15:08
Emama wie wszystko, więc może i mnie pomożecie. Liczę głównie na ematki z UK, ale w sumie każda pomoc czy podpowiedź mi się przyda.

Szukam prezentu dla 6-latka, który uwielbia robić krótkie filmiki z przeróżnymi efektami i dziwnymi filtrami. Własnego smartfona nie ma, podkrada w tym celu telefony rodzicom, co rodziców oczywiście średnio cieszy, bo ciągle mają zapchaną pamięć tymi filmikami. Pomyślałam więc, że ucieszyłby go jakiś sprzęt, który miałby tylko dla siebie i mógłby robić sobie te filmiki do woli. No i teraz pytanie zasadnicze - znacie taki sprzęt? Nie ma to być smartfon, tylko najlepiej jakaś kamera dla dzieci z takimi funkcjami. Dodatkowa trudność jest taka, że prezent ma trafić pod choinkę w UK, więc musi dojść pocztą.

Ja znalazłam coś takiego
www.interdiscount.ch/de/spielwaren-drohnen/experimentieren-sammeln-gestalten/kinderkameras--c854200/vtech-kidizoom-video-studio-fr--p0000036407?gclid=EAIaIQobChMIvIPh_dDN7QIVQuh3Ch0uPgOXEAQYASABEgIi__D_BwE&gclsrc=aw.ds
Moim zdaniem swietnie by się nadało, ale wszędzie mi pokazuje, że w UK niedostępne. Na amazonie pojawia się i znika i nim zdążę zamówić, to już nie ma. Dzisiaj się pojawiło znowu, ale cena 2x wyższa niż ostatnio, co mnie zniechęca nieco, bo 130 funtów za taka pierdołę, to dla mnie trochę przesada. Zwłaszcza, że cena raczej sztucznie napompowana poprzez przedświąteczny popyt. Mogłabym kupić u nas i wysłać, ale wtedy miałby niemieckojęzyczną wersję, a on tego języka nie zna, więc odpada.

Znacie jakieś inne sprzęty spełniające takie warunki, które nadały by się dla 6-latka? Ja znajduje głównie aparaty do robienia zdjęć, a chodzi właśnie o możliwość nagrywania krótkich filmików. Ratujcie!
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka