Dodaj do ulubionych

Ann na gali w Dubaju

27.12.20, 21:18
Czyżby Ann się zmieniła mocno czy mnie oczy mylą?

więcej zdjęć tutaj
Obserwuj wątek
    • lukrecja46 Re: Ann na gali w Dubaju 27.12.20, 21:41
      Fatalna fryzura. Nijaka i bezkształtna. Poza tym twarz jakaś zmieniona. Szkoda, bo generalnie ona mi się podoba ale tu wypadła słabo choć i tak o niebo lepiej, niż partnerka Ronaldo.
    • kkalipso Re: Ann na gali w Dubaju 27.12.20, 22:01
      Włosy ma w nieładzie jakby było już po imprezie a tak to całkiem ładnie wyglądała...

A tak ogólnie to jej najlepiej w strojach sportowych suknie i szpilki do niej nie pasują.
    • kornelia_sowa Re: Ann na gali w Dubaju 27.12.20, 22:18
      Biały nie jest kolorem Roberta, ewidentnie. Wygląda jak kelner.
      Anka - sukienka źle jej robi na biust-bezkształtna jakas
      Georgi a - ładniejsza od Anki ale albo przytyła albo zdjęcia dziwaczne i ta suknia źle wyglada
      Wychodzi na to, że najlepiej prezentował się Ronaldo
      • janja11 Re: Ann na gali w Dubaju 28.12.20, 09:23
        kornelia_sowa napisała:

> Biały nie jest kolorem Roberta, ewidentnie. Wygląda jak kelner.
        >
        O tu się zgadzam. Te białe marynary i muchy Roberta to zupełnie nie moje klimaty.

Za to Ania , dla mnie, bardzo udana stylizacja.

A Ronaldo faktycznie tym razem bardzo dobrze się prezentuje.
    • luna980 Re: Ann na gali w Dubaju 28.12.20, 01:35
      Moda na dosrywanie Lewej trwa w najlepsze.
      Baba ma kilkumiesięczne dziecko i 3latkę w domu , może nie przespała ostatniej nocy ? a może znacznie więcej ?
      Moim zdaniem po prostu wygląda na przemęczoną. A i tak wygląda sto razy lepiej niż ta pokraczna Dżordżina.
            • luna980 Re: Ann na gali w Dubaju 28.12.20, 03:14
              A co to znaczy - pcha się na afisz? bo jest ppularna ? bo jest znaną żoną, znanego piłkarza?
              wolę ją, niż inne wags, które leżą i pachną albo zajmują się "modelingiem". Ta przynajmniej umiała wykorzystać finanse jakie zarabia jej mąż i stworzyła własną markę.
              Nie sądzisz, że gdyby ludzi nie interesowała, to by nie klikali w artykuły o niej?
              Ona prowadzi swój instagram i swoją stronę, kto nie chce nie musi tam wchodzić. Nie jej wina, że Pudelki i inne Pomponiki przeklejają informacje o niej i zarabiają na niej krocie.
              A strój grubaski moim zdaniem został rozdmuchany, intencje miała dobre, wyszło słabo, trudno.
          • lauren6 Re: Ann na gali w Dubaju 28.12.20, 16:39
            > Ale to Lewa jest nasza i to na Lewą hejt rodaków się leje szerokim strumieniem.

Ja bym powiedziała, że osoba, która wrzuca do sieci filmik, w którym nabija się z osób chorych na otyłość to zwykły troll i hejter.

Takie to dziwne, że ludzie nie lubią trolli i hejterów 🤷‍♀️
          • sundace46 Re: Ann na gali w Dubaju 29.12.20, 10:43
            luna980 napisała:

> Ale to Lewa jest nasza i to na Lewą hejt rodaków się leje szerokim strumieniem.
            > Taka nasza miła cecha narodowa - zawiść wink

Popatrz jacy to my jesteśmy podli. Wszak to nie ona grozila krytyczkom pozwem, sądem i wielotysięcznym odszkodowaniem. To nie ona wyśmiewała innych w jakże cudownym filmiku. Nie no, skąd. ona jest idealna, a ludzie jej dosrywający bee big_grin big_grin
        • alessa28 Re: Ann na gali w Dubaju 29.12.20, 00:33
          ichi51e napisała:

> No tak Ronaldo i Georgia maja 5 dzieci (w tym blizniaki) i 2 latke. W takich wa
          > runkach to przeciez tylko len i żarłok moze sie zapuścić...

> owa Georgina urodziła tylko jedno dziecko a i tak ma zapewne do dyspozycji, sztab nianiek i sprzątaczek.
          Więc doinformuj się nim zapragniesz błysnąć 😀
          • sundace46 Re: Ann na gali w Dubaju 29.12.20, 10:45
            alessa28 napisała:

> ichi51e napisała:
            >
            > > No tak Ronaldo i Georgia maja 5 dzieci (w tym blizniaki) i 2 latke. W tak
            > ich wa
            > > runkach to przeciez tylko len i żarłok moze sie zapuścić...
            >
            > > owa Georgina urodziła tylko jedno dziecko a i tak ma zapewne do dyspozycj
            > i, sztab nianiek i sprzątaczek.
            > Więc doinformuj się nim zapragniesz błysnąć 😀

Aha, bo Lewandowska sama z pewnością wychowuje dzieci, sama sprzata, pierze, gotuje. big_grin umęczona matka Polka. Sama się doinformuj zanim coś napiszesz i zanim chcesz błysnąć big_grin
            • fornita111 Re: Ann na gali w Dubaju 29.12.20, 10:54
              Ona nie jest zapuszczona. Jest w swietnej formie, cwiczy (ciekawe ktora z krytykujacych ja zrobi taki szpagat jak ona robi na luzie i z usmiechem na ustach). Jest kragla, ale nie ma tluszczu na brzuchu, jest mega zgrabna. Stuknijcie sie w glowy.
      • m_incubo Re: Ann na gali w Dubaju 28.12.20, 09:40
        Lewy jest atrakcyjny?? Świat się kończy.
        Anna owszem, jest, od kiedy zainwestowała grubą kasę w tę atrakcyjność, zresztą z bardzo dobrym skutkiem, wcześniej była zwyczajnie brzydka. Teraz to jedna z ładniejszych żon piłkarzy. Musiałaby jeszcze popracować nad tym, co i jak mówi, bo tu braki są dużo bardziej widoczne, niż krzywa grzywka czy zrobione zęby.
        • jolie Re: Ann na gali w Dubaju 28.12.20, 11:12
          Lewy ma piękne ciało. Twarz - hmmm, nie mój typ, ale nadrabia czym innym zatem by obleciał😛 (choć ja wolę zupełnie inne twarze, jakaś taka chłopięcość i grzeczność w ogóle mnie nie kręci, brakuje męskości takiej, jaką ja lubię).
          • snakelilith Re: Ann na gali w Dubaju 28.12.20, 11:30
            jolie napisała:

> Lewy ma piękne ciało.

Problem w tym, że tego ciała się w ogólnym wrażeniu nie zauważa i nie jest to też dziś żaden predykat, bo każdy sportowiec jego klasy ma wyrzeźbione ciało. Dla mnie Lewy wygląda jak za długo moczony w wodzie śledź, nudny i bez wyrazu. Brakuje ognia, inteligencji, charakteru. Więc może być super duper kopaczem, mieć forsy jak lodu i ubierać się jak James Bond, ale jako facetowi brakuje mu tego czegoś i zdaje się, że we własnym sportowym środowisku uchodzi za bezbarwną postać.
            • jolie Re: Ann na gali w Dubaju 28.12.20, 11:34
              Owszem, jest mdły, nie przeczę. Ale jedna uwaga - nie każdy piłkarz ma tak dobre proporcje, a on ma je doskonałe - jest i ładnie wyrzeźbiony, i smukły. Leo Messi na przykład ma moim zdaniem ciało takie sobie.
              • snakelilith Re: Ann na gali w Dubaju 28.12.20, 11:48
                jolie napisała:

> Owszem, jest mdły, nie przeczę. Ale jedna uwaga - nie każdy piłkarz ma tak dobr
                > e proporcje, a on ma je doskonałe - jest i ładnie wyrzeźbiony, i smukły. Leo Me
                > ssi na przykład ma moim zdaniem ciało takie sobie.

Prawdę mówiąc, nie przyszło mi porównywać Messiego do Lewandowskiego, ale jeżeli musiałabym to, powiedziałabym, że Messi jest sympatyczny i ma przywódcze umiejętności, a to jako facetowi daje mu już sporo punktów do atrakcyjności.
                Mnie osobiście Lewy ciałem też nie powala, bo wolę kogoś tak zbudowanego jak Rafael Nadal, który pomimo dziwnych ticków i nieco pokręconego charakteru jest sto razy bardziej atrakcyjniejszy od Lewego. Po prostu facet musi coś sobą reprezentować, być jakimś typem, a Lewy jest bezkrwisty i drętwy. W sumie to całe zamieszanie wokół jego żony pokazuje to wyraźnie, bo ona sama nie jest jakąś ekscentryczną gwiazdą, ale mimo wszystko przesłania medialnie swojego praktycznie niewidzialnego męża.
                • jolie Re: Ann na gali w Dubaju 28.12.20, 12:06
                  Ale ja się zgadzam z tym, że na zdjęciach w necie i w tv Lewy wydaje się mdły i nijaki. Za grzeczny i za poprawny. Jaki jest jako facet, to nie wiem. Messi ma coś w sobie, co mi przeszkadza, kojarzy mi się z Alfem z tego sitcomu R. Nadal - absolutnie nie mój typ, południowiec, to wystarczy, żeby mi się nie podobał. Mnie od zawsze kręci Manuel Neuer.
                  • snakelilith Re: Ann na gali w Dubaju 28.12.20, 12:18
                    Akurat Neuer ma ciało w typie Nadala, oba to takie tygrysy na krótko przed skokiem, więc generalnie się zgadzamy. big_grin O kolorze futerka można dyskutować. wink Facetom śledziom, niezależnie do ubarwienia, mówię jednak zdecydowanie nie. big_grin
                    • jolie Re: Ann na gali w Dubaju 28.12.20, 12:26
                      Neuer jest imo bardzo męski i seksowny - to też kwestia tego, jakie ma ruchy (zawsze zwracam na to uwagę), ale Nadal ma okropnie południową twarz, a to go dla mnie dyskwalifikuje. Manuel realizuje mój stereotyp wyglądowy Niemca, a oni w klasycznych typach są przecież przystojni, nic dziwnego, że działa😃.
                      • snakelilith Re: Ann na gali w Dubaju 28.12.20, 12:37
                        Neuer jest blondynem, nie wiem jednak czy to do stereotypu Niemca wystarczy. wink Niemcem jest przecież też Bastian Schweinsteiger, który chociaż brzydki jak noc, ma moim zdaniem właśnie takie trochę hakowate ciało typowego Niemca. Swoją drogą, Schweinsteiger jest piekielnie inteligentny i ma poczucie humoru, więc nawet jego bym przekładała nad Lewego. Jego żona, Ana Ivanović, jest też zdecydowanie atrakcyjniejsza od Lewej.
                        • nolus Re: Ann na gali w Dubaju 28.12.20, 14:56
                          snakelilith napisała:

> Jego żona, Ana Ivanović, jest też zdecydo
                          > wanie atrakcyjniejsza od Lewej.
                          >

Mi uroda Lewandowskiej w ogole nie lezy, więc nawet nie robię takich porownan, a co do Any Ivanovic...Ostatnio widzialam mnostwo zdjec roznych dziewczyn i kobiet z Serbii i muszę przyznać, ze bardzo fajną mają urodę te Serbki 🙂
                      • fornita111 Re: Ann na gali w Dubaju 28.12.20, 12:38
                        Z upodobaniami i typami sie nie dyskutuje wink Aleee Neuer to dla mnie nie jest nordycki typ. Stereotypowo nordycki jest wg mnie np Tande (skoczek narciarski)- ma naturalnie jasne wlosy i intensywnie niebieskie oczy. Elficka uroda.
                        • folivora Re: Ann na gali w Dubaju 29.12.20, 01:52
                          Daniel Andre Tande jest przepiękny jakby mu Michał Anioł twarz dłutem haratał big_grin Tak samo kochałam innego norweskiego skoczka, Bjoerna Einara Romoerena. Zdecydowanie mój typ.
                          Lewy jest obiektywnie przystojny, ale nie ma zupełnie tego czegoś, co sprawiłoby, by moje serce zabiło szybciej. Ot dobrze zbudowany przystojniak. Zgadzam się za to z miłośniczkami Neuera i dorzucam jeszcze Thomasa Muellera, który chociaż nie jest klasycznym przystojniakiem, zdecydowanie ma w sobie to coś i bardzo lubię na niego patrzeć.
                          Hmm, ciekawe czy jakby ktoś przeczytał ten wpis, uwierzyłby, że Bundesligę oglądam z miłości do piłki big_grin wink
                    • janja11 Re: Ann na gali w Dubaju 28.12.20, 12:43
                      fornita111 napisała:

> Neuer dla mnie totalnie aseksualny. Obiektywnie atrakcyjny mezczyzna i to tyle
                      > wink

O dokładnie. Neuer z tą grzecznie zaczesaną grzywką- mega nudziarz, ale może mieć swoje amatorki.
                      Ale już sposób biegania na tych krótkich nóżkach totalnie go dyskwalifikuje w kategorii ciacha.
                      • jolie Re: Ann na gali w Dubaju 28.12.20, 13:16
                        Krótkie nóżki? Gość ma ponad 190 cm i raczej długie nogi, choć spodenki przed kolano optycznie nogi skracają. Krótkonogi jest Messi. Ale to dobrze, że wam się nie podoba, Manuel jest tylko mój 😛. Choć gdzieś czytałam, że w Niemczech on jak najbardziej uchodzi za ciacho, może ematki z Niemiec sprostują.
                        • fornita111 Re: Ann na gali w Dubaju 28.12.20, 13:23
                          Messi mial jakies problemy zdrowotne, ze nie rosl, jego sylwetce daleko do idealu pewnie rowniez z tego powodu. Pokracznych pilkarzy jest wiecej, taki np Tevez. Albo Rooney. Nie wiem czy jest druga dyscyplina sportu, w ktorej sylwetki zawodnikow sie az tak roznia...
                          • azalee Re: Ann na gali w Dubaju 28.12.20, 13:53
                            W rugby te roznice sa duzo wieksze. W jednej ekipie w zaleznosci od pozycji, masz cale spektrum sylwetek : od wielkich 150 kg miskow po szczuplych i zwinnych rozgrywajacych. Kazda pozycja na boisku ma "swoja" morfologie.
                        • janja11 Re: Ann na gali w Dubaju 28.12.20, 14:57
                          jolie napisała:

> Krótkie nóżki? Gość ma ponad 190 cm i raczej długie nogi, choć spodenki przed k
                          > olano optycznie nogi skracają. Krótkonogi jest Messi. Ale to dobrze, że wam się
                          > nie podoba, Manuel jest tylko mój 😛. Choć gdzieś czytałam, że w Niemczech on
                          > jak najbardziej uchodzi za ciacho, może ematki z Niemiec sprostują.

Tu nie chodzi o długość tylko o proporcje i charakterystyczny sposób poruszania się.
                          • jolie Re: Ann na gali w Dubaju 28.12.20, 16:51
                            No właśnie ten jego charakterystyczny sposób poruszania się mi się podoba, jest w nim jakaś fajna energia. Mój mąż chyba podobnie się rusza😃 (nie, nogi ma proporcjonalnie długie w stosunku do tułowia).
                • kkalipso Re: Ann na gali w Dubaju 28.12.20, 12:22
                  W sumie to całe zamieszanie wokół jego żony pokazuje to wyraźnie, bo ona sama nie jest jakąś ekscentryczną gwiazdą, ale mimo wszystko przesłania medialnie swojego praktycznie niewidzialnego męża.

Skąd takie wnioski? Lewy IG 20,3 mln Anna 3 mln. Ona po prostu nie odpuszcza przysłowiowo mówiąc wyskakuje z lodówki, reklamuje co może rajstopy, szampony, biżuterię, sprzedaje batoniki, kosmetyki itd. Na FB i IG jak nie doda kilku zdjęć dziennie takich od czapy, bo by się Ania nie nazywała. Zachowuje się zakochana w sobie egocentryczka. Wiele kobiet piłkarzy ma swoje interesy i zarabia spore pieniądze jednak nie są takie nachalne jak ona. Ja bardzo lubię Lewego i tylko dlatego wiem co ona wyprawia.
            • rosabell Re: Ann na gali w Dubaju 28.12.20, 11:49
              Musze t tym zgodzic. Dokladnie tak samo go odbieram - bezbarwny, brakuje mu tego czegos, ze nawet jak sie nie ma do czego wizualnie przyczepic to calosciowo jest jakis taki niemeski i nie sexy. Podobnie jego zona - nawet zrobiona za milony nie jest kobieco sexowna. Obojgu im tego brakuje.
      • morekac Re: Ann na gali w Dubaju 28.12.20, 06:55
        No i co z tym zrobi? Taka jest i tyle. To coś złego, że żona znanego piłkarza jest ekskarateczką o standardowej urodzie, a nie zjawiskową, subtelną wiolonczelistką o wysublimowanym guście?
      • jolie Re: Ann na gali w Dubaju 28.12.20, 07:53
        >Cokolwiek by nie robiła- dla mnie w jej twarzy będzie zawsze cos pospolitego i nie tak.

Obecnie, gdy zrobiła sobie nowy nos i poprawiła zęby to nabrała trochę szlachetności, zresztą ja podtrzymuję to, co już pisałam - nos robi twarz i nic bardziej jej nie szpeci niż brzydki nos. Przaśna była przed przeróbkami, choć Anną Czartoryską czy Charlize Theron nigdy nie będzie, aż tak natury nie da się odtworzyć chirurgiczne.
        • nuclearwinter Re: Ann na gali w Dubaju 28.12.20, 12:40
          Ale wiesz, to jest wszystko bardzo subiektywne. Mnie akurat ani Czartoryska ani Theron nie podobają się jakoś szczególnie, choć oczywiście uznaję je za bezdyskusyjnie atrakcyjne kobiety i ich atrakcyjność to wg mnie obiektywny fakt. I Lewandowska dla mnie ta sama kategoria - obiektywnie atrakcyjna kobieta, która niezbyt mi się podoba.
          • kornelia_sowa Re: Ann na gali w Dubaju 28.12.20, 13:55
            O, Lewa jest dużo bardziej nastarana.

Wiadomo, ze kiedyś nie miała kasy, ale naturalna brunetka z jajecznicą na głowie to już wiocha na maksa.

Zdecydowanie duzo więcej interwencji jest w niej niż w tych dwóch paniach.

Sądze, ze Czartoryską by do reklamy apartu wzięli i 2009 a Anki raczej nie wink
          • jolie Re: Ann na gali w Dubaju 28.12.20, 13:55
            Jest i subiektywne, i obiektywne. Bo jak najbardziej wśród atrakcyjnych obiektywnie jest kategoria "ładna, ale mi się nie podoba". Nie podoba mi się i nigdy nie podobała mi się Sophia Loren. I wiem, że twarzy Czartoryskiej nie uważasz za szczególnie ładną, mnie takie słodkie i symetryczne buźki księżniczki Disneya podobają się bardzo. Nie lubię twarzy charakterystycznych, no może jedynie u facetów.
            • nuclearwinter Re: Ann na gali w Dubaju 28.12.20, 14:55
              Tak tak, masz rację z tym, że jest to w dużej mierze obiektywne i pamiętam nasze dyskusje o Czartoryskiej i ogólnie ładnych/nieładnych buziach 🙂 Tylko właśnie dla mnie Lewa jest obiektywnie ładną kobietą, nie jakąś idealną pięknością na pewno, ale naprawdę ładną, nie umiem jej tego odmówić. Zgodzę się za to, jest urodowo nieco niżej niż Theron czy Czartoryska - nieco bardziej przeciętna a dodatkowo poprawiona (ale subtelnie, akurat jestem zdania, że zachowała umiar, wygląda po prostu jak lepsza wersja siebie samej).

Sophia Loren dla mnie cudo, już kiedyś pisałam 😁