Dodaj do ulubionych

Pijackie bluzgi od ex żony faceta.

29.12.20, 15:37
Dziewczyny, pisałam już to tym, że spotkałam się ze świezo rozwiedzionym facetem, ktorego była żona jest kompletną alkoholiczką, a sąd przyznał dziecko jemu. Otóż przez fb dostałam wstrętne pijackie bluzgi od niej. To co tam nawypisywała, nie da się opisać- jeden belkot nachlanej baby. Opisywała wyjątkowo wulgarnie pożycie seksualne z mężem, opisywała swoje wielkie powodzenie u facetów, co robi z nimi w łożku. Masa wulgaryzmów, ordynarna, pijana baba. Co ciekawe część pisała po francusku ( romanistka z wykształcenia) potem przechodziła na polski i tak w kółko.
Powiedziałam mu o tym, wysłałam screena. Odpowiedział, że zna sprawę- bo ten bełkot dostało wielu z jego znajomych, a także pracodawca. Bardzo przepraszał, mówil, że z nią rozmawiał- ale groch w ścianę. Ja mu odpowiedziałam, żeby nie przepraszał, że to nie jego wina, ale uważam, że ta kobieta powinna się leczyć. Potaknął, ale był smutny. I teraz się zastanawiam- czy ja właściwie zachowałam się w tej sytuacji, może trzeba było mu o tym nie mówić? Jak Wy byście zareagowały na coś takiego? I jak dalej sie zachowywać? Zamknąć temat, nie wspierać go, nie dzwonić itd- czy może wręcz przeciwnie. Bardzo proszę o rady.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka