Dodaj do ulubionych

Jak Spędzacie Sylwestra?

31.12.20, 17:59
Ja mam jak mój co roku samotniczy, moi przyjaciele ( sztuk dwie )z obozów rehabilitacyjnych są na drugim końcu kraju, a internetowa znajoma się nie odzywa zazwyczaj nigdy sama z siebie. Na szczęście dostałam grypy i mam antybiotyk i mam legitny powód by wykręcić się z picia nielubianego szampana z rodzicami czy wykręcić się z oglądania na zewnątrz fajerwerków (też z rodzicami) których się boję. ( fajerwerków się boję a nie rodziców)
Mama zrobiła paszteciki, mamy też sałatkę, mi kupiono prażynki,.
Ja zaraz będę mieć inhalację na te gardło, resztę wieczoru pewnie spędzę na czaterii wytykając poszukiwaczom miłości i różnych przygód błędy w ich logicznym rozumowaniu. Może też pooglądam youtube.
A jak wasze sylwestry?
Obserwuj wątek
    • leia33 Re: Jak Spędzacie Sylwestra? 31.12.20, 18:04
      W domu, z mężem i synem. Mamy dużo jedzenia i piccolo, alkoholu brak. Mąż wraca o 22 z pracy, posiedzimy kilka godzin, coś obejrzymy i spać. Za to rano chcę wcześnie wstać i powitać Nowy Rok spacerem z psem.
    • gaskama Re: Jak Spędzacie Sylwestra? 31.12.20, 18:25
      Nasz 18 latek gdzieś w jakimś domu pod Warszawą z grupką najbliższych przyjaciół. Ja z mężem na kanapie. Drapie go po głowie i podczytuje emame. I wspominamy stare sylwestry, które od 10 lat spędzaliśmy na stoku.
    • nenia1 Re: Jak Spędzacie Sylwestra? 31.12.20, 18:29
      Pierwszy raz od wielu, wielu lat w domu, tylko we dwoje, szkoda trochę bo mieliśmy fajne rezerwacje w hotelu, razem z paczką długoletnich znajomych, mieliśmy się spotkać jak co roku, zwiedzać i odpoczywać aż do 6 stycznia, a tak no cóż, kapcie, barszczyk się właśnie gotuje, paszteciki zrobione, i pewnie coś na tv zobaczymy, przydałby się jakiś mroczny kryminał, albo przynajmniej solidny.
    • bi_scotti Re: Jak Spędzacie Sylwestra? 31.12.20, 18:33
      O polnocy zzoomujemy sie z Najstarsza i jej mezem, ze Srednim i jego girlfriend i z Miloscia Zycia Najmlodszego - my jestesmy we troje: maz, Najmlodszy i ja. Bedziemy grac w board games (planuje ograc panow w Scrabble ... jak zawsze tongue_out), bedzie Mexican food i locala wines w ilosciach "odpowiednich" plus jazz w tle a o 11:00 pm wlaczymy sobie jak true loosers TV i poogladamy, posluchamy kanadyjska muzyczke zapowiadana przez niejakiego Rick Mercer, ktorego wszyscy zgodnie wielbimy wink No i tyle ... Oby 2021 przyszedl jak najszybciej i spelnil choc czesc pokladanych w nim nadzieji, eh ... Wszystkiego najlepszego wszystkim! Cheers.
    • default Re: Jak Spędzacie Sylwestra? 31.12.20, 18:40
      Autorce wątku zdrowia życzę !
      My sami, we dwójkę z mężem. Właśnie zjedliśmy pizze, obzarliśmy się po uszy, wiec wybieramy się na dwór - mąż będzie palił ognisko (przetrzebił dziś iglaki i będzie spalał gałęzie), ja trochę się popatrzę, a trochę się przejdę z jednym psem (drugi się boi hukow, a juz się rozlegają dość często). Potem bedziemy oglądać filmy, popijać prosecco (ja) i whisky (mąż), zagryzając faworkami. O dwunastej wyjdziemy popatrzeć na fajerwerki, pewnie tradycyjnie wpadnie sąsiad z szampanem, wypijemy po lampce, pogadamy i pójdziemy spać.
    • ga-ti Re: Jak Spędzacie Sylwestra? 31.12.20, 18:40
      Nie wytykaj dziś ludziom błędów, bądź miła smile
      My siedzimy sobie z najmłodszym dzieckiem, oglądamy jakiś film familijny, zjadamy ciasto drożdżowe, popijam kawę i drinka, mamy czipsy,wino, szampana, sałatkę, przegryzki, zaraz zagonię dzieci do robienie pasztecików. Planujemy jeść, pić, oglądać tv, może w jakąś grę planszową zagramy, pewnie potańczę z najmłodszym dzieckiem, pozerkam na emamę wink O północy wyjdziemy przed dom pooglądać fajerwerki i złożyć życzenia sąsiadom. Zadzwonimy do rodziny i znajomych.
      W sumie to tak spędzamy sylwestra od kilku już lat smile
      Zdrowia i radości życzę!
    • littlediana Re: Jak Spędzacie Sylwestra? 01.01.21, 00:22
      Jednak spędziłam swojego Sylwestra trochę inaczej niż planowałam. Kumpela jednak nie odpisała na moją wiadomość, a że mama narzekała że rodziny jej sióstr są tak zintegrowane a my nie, to poszłam do nich na te parę godzin do salonu, co prawda że towarzystwo rodziców, Zenka Martyniuka i innych gwiazd z telewizyjnego Sylwestra to nie szczyt marzeń, ale cola, czekolada i paszteciki trochę mnie podbudowały i sumienie mam czyste, przynajmniej nie będzie narzekania z tego powodu w moją stronę. Zamiast kieliszka szampana to wypiłam kieliszek coli, prawdę mówiąc cola mi bardziej smakuje od szampana, a teraz na szczęście znowu wróciłam do mojej samotni i bardzo się z tego powodu cieszę smile
      Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku!
    • myelegans Re: Jak Spędzacie Sylwestra? 01.01.21, 03:16
      Bylam na nartach z synem i jego dwoma kolgami, za kierowce robilam dodatkowo. Chlopaki przegonili mnie po stoku, wrocilismy o 19 i polnocy nie do czekam, jak od wielu juz lat, bo zwykle 1 stycznia zaczynalam od 10k classic hangover race, ktory konczyl sie na plazy i odwazniejsi wskakiwali do wody, Ja zdjecia robilam
    • leanne_paul_piper Re: Jak Spędzacie Sylwestra? 01.01.21, 05:13
      U mnie na opustoszałej plaży, bo lokalsi mieli w tym czasie godzinę policyjną. Zawsze tak chciałam, cisza, spokój, pełnia księżyca, brak głupich śmiechów podpitych ludzi. Tylko musieliśmy się chować pod pomostem, kiedy przejeżdżała policja😁. Tak na wszelki wypadek, bo po co mielibyśmy się tłumaczyć. Albo by chcieli łapówki co gorsza.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka