Dodaj do ulubionych

No to buty...

01.01.21, 15:54
Raz pytałam , zostałam wtedy zjechana, wiec już jestem gotowa na wszystkosmile
Szukam butów do dżinsów i swetrów ew dżinsów, białej koszuli. Obcasów mam sporo. Teraz kryzys wieku średniego, więc w inną stronę.
Tu jestem pewna wygody, mam dużo ecco i lubię: pl.ecco.com/pl-PL/WYPRZEDA%C5%BB/Damskie/Botki-i-kozaki/product/5642822189/ECCO-TREDTRAY-W
Te lekko wyglądają:
wojas.pl/czarne-trzewiki-damskie-9635-51?gclid=CjwKCAiArbv_BRA8EiwAYGs23Ie_2nVDiVKKCNZokQ_T_TiUuWf0Tuoyemldp4HqKD9NFXnGMJT3_BoCQKcQAvD_BwE
Te byłyby najlepsze ale wyprzedane:
www.rylko.com/kobieta/trzewiki/3pud6-y-1jy-trzewiki-z-ozdobnym-otokiem,p-24734
Co myślicie?
Obserwuj wątek
    • ms.piggy Re: No to buty... 01.01.21, 16:05
      myslimy, ze powinnas zamowic wszystkie, załozyć na stopy, poogladac w których najlepiej wygladasz i ktore najwygodniejsze i te zostawic

przeciez Ty bedziesz je nosic, serio bierzesz pod uwagę wybór nieznajomych ludzi z forum?
      może my mamy styl jak Szydło albo Wiśniewski Michał smile
    • ga-ti Re: No to buty... 01.01.21, 16:49
      Ecco fajne, ale trochę ciężkie, specyficzne, nie wiem, czy na co dzień zawsze będą pasowały.
      Pierwsze wojasy - nie lubię takiej skóry z fakturą.
      Ryłko mi się nie podobają, znaczy ogólnie takie bardzo mi się podobają, ale akurat te mają coś, nie wiem, za długie jakieś takie.
      Najbardziej widzą mi się wojasy drugie (bikery), bez udziwnień, nie za ciężkie i nie za "damskie" cokolwiek to znaczy wink
      Brałabym je.
    • solejrolia Re: No to buty... 01.01.21, 18:53
      Nie potrafię doradzić, musiałabym wziąć w rękę, zobaczyć, czy są lekkie, czy dobrze się układają na nodze. Że nie wspomnę o wygodzie.
      A ja mam po prostu od 20lat Martensy. Teraz drugą parę. I chociaż są drogie, to są to bardzo dobrze wydane pieniadze, ponieważ mam te buty na lata.
      • tereso Re: No to buty... 01.01.21, 19:01
        Wyobrażam sobie że do Ciebie mogą świetnie pasować. Jedna z córek czasem nosi ale mnie jakoś nie biorą. Mierzyłam półbuty Martens nie moja bajka jednak.
      • mava Re: No to buty... 01.01.21, 19:34
        masz od 20 lat martensy a teraz 2 pare...zwazywszy, ze pieciolatki raczej w martensach nie biegają to ile ty masz lat?
        no i...20, czy 10 lat buty...moze i one na zewnątrz sa ok ale w srodku...
        Poza tym, jak dla mnie martensy jednak sa ciezkawe...dobre dla nastolatek/dwudziestoparolatek..
        Ja kupuje niezmiennie ponizsze buty

https://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/wh/te/piye/uZVmJyyLGTPhi1QbCX.jpg

czasem beżowe/khaki, czasem czarne. Są lekkie, wygodne i nie sprawiaja wrażenia ciezkich. Prezentuja sie dobrze. Niestety, nie ma ze skory. Po 2-3 latach wyrzucam i kupuje nowe. Noszę na zmiane ze sztybletami, tym razem skorzanymi (ktore maja juz 3 lata ale 20 to na pewno nie wytrzymaja)
        Do takich butów pasuja wąskie (ale nie rurkoleginsy) spodnie, podwijane do wysokosci górnego brzegu butow.
        Żadne z prezentowanych butów wątkodajki nie podabaja mi sie. Albo sa niezgrabne, albo nie bardzo widze w zestawieniu dżinsy + cos tam.
        Do dżinsów + cos tam to jednak bardziej szukałabym sztybletów. Pasuja do swetrów i białej koszuli, czyli do różnych stylizacji. Sa na plaskimm obcasie wiec wygodne
        • kropkaa Re: No to buty... 01.01.21, 21:47
          Wybacz, kojarzą mi się z biednymi akuszerkami z lat dwudziestych ubiegłego wieku.
          Poza tym i dziurki, i haczyki, zamek i jeszcze klamerki jakieś z tyłu. Brakuje tylko światełek w obcasach.
          • solejrolia Re: No to buty... 02.01.21, 12:43
            kropkaa napisała:

> Wybacz, kojarzą mi się z biednymi akuszerkami z lat dwudziestych ubiegłego wiek
            > u.
            > Poza tym i dziurki, i haczyki, zamek i jeszcze klamerki jakieś z tyłu. Brakuje
            > tylko światełek w obcasach.

W punkt.
            👍
        • solejrolia Re: No to buty... 02.01.21, 12:41
          mava napisała:

> masz od 20 lat martensy a teraz 2 pare...zwazywszy, ze pieciolatki raczej w mar
          > tensach nie biegają to ile ty masz lat?
          > no i...20, czy 10 lat buty...moze i one na zewnątrz sa ok ale w srodku...
          > Poza tym, jak dla mnie martensy jednak sa ciezkawe...dobre dla nastolatek/dwudz
          > iestoparolatek..

big_grin
          Serio?!
          No leję....

Mam 40+, z czym się nie kryję.
          Martensy noszą zarówno dzieci, jak młodzież, jak młodzież w moim wieku lub starsza, bo te buty nie są przypisane do wieku. tongue_out
          Ponieważ nie noszę ich co dzień,
          (Buty jakie na co dzień noszę to przede wszystkim trekkingi z Regatty, o czym też wielokrotnie pisałam tutaj, i wynika to nie z gustu, czy upodobań wizualnych, a trybu życia i trybu pracy. Mojego temperamentu poniekąd również. )
          to nie niszczę ich, i dla mnie Martensy 11letnie w idealnym stanie to fakt, a nie oksymoron. Podobnie jak mam 8letnie oficerki, są idealne- bo teraz nie ma nawet za bardzo aury, i okazji, by je nosić. Więc napastowane, a ze dwa razy założone, czekają na lepsze czasy tongue_out
          A dlaczego zaproponowałam w tym wątku Martensy, no cóż, autorka sama zalinkowała buty dość mocno stylizowane na Martensy.
          Jakbym ja miała sobie kupować takie Ryłko ala Martens, to wybieram Martensy, i chociaż to spory wydatek, to bardzo opłacalny, bo te buty są trwałe, nigdy nie wyjdą z obiegu, i nosi je młodzież w każdym wieku wink .
    • canaille Re: No to buty... 01.01.21, 21:24
      Mam problem z butami, które z jednej strony nawiązują do klasyki, a z drugiej strony silą się na oryginalność. Właśnie "silenie się", a nie "touche d'originalite" powoduje, że przechodzę koło nich obojętnie.
      1) Taką klamrę jak ta przy ecco miewałam przy plecakach na wysokości klatki piersiowej. Plastikowa ozdóbka? Nie, dziękuję. I jeszcze te poziome pasy na pięcie...
      2) Ozdobienie taśmą z pasamonu? Kolor - zdaje się złoty? Złote dziurki? Nie wystarczyło, że skóra fakturowana? No, nie wystarczyło. Nie, dziękuję.
      3) Jeśli to jest zdjęcie pary o rozmiarze 37/38 nie pytam jak wygląda 41. Przód a la buty męskie. Przeszycia a la Martens. Podeszwa a la twardy plastik (przynajmniej tak wygląda). Złote logo a la... Tak, właśnie tego mi trzeba było!

Jak dla mnie nie ma nawet czego przymierzać.
      • canaille Re: No to buty... 01.01.21, 21:29
        A z oryginalnych, ale takich naprawdę oryginalnych butów do jeansów polecałabym A.S. 98 - gdyby nie ta cena. No i czasami za dużo grzybów w barszcz. Ale noszą się cudnie.
        • tereso Re: No to buty... 01.01.21, 21:39
          Dziękuję za opinię. Obejrzałam te polecane przez Ciebie i dla mnie z niższych że trzy modele byłyby tylko ok, bez ozdób. Są drogie, ale nie zaporowo. Twoje uwagi wskazują, że jesteś podobna do mojej mamy ( mówię jako plus), ona też zwraca uwagę na każdy szczegół ( może nie aż tak 😅) Ja jestem zupełnie inna. W każdym razie mimo wszystko myślę jeszcze o ecco. Ale może sięgnę do tych innych, zobaczę. Daję sobie czas. Dzięki
          • canaille Re: No to buty... 01.01.21, 21:56
            Dla mnie a.s. też ma za wiele ozdób. Ale w każdej kolekcji trafi się model, dwa z mniejszą ich ilością. Niestety, często za cenę jednak zaporową. Miałam kiedyś taką parę, zarżnęłam z dwa lata z ogonkiem, bo zdejmowałam tylko do snusmile

Jest wątek obok o ukochanych sklepach. Mój to tkmaxx, piękne buty w stylu zalinkowanym przez Ciebie widziałam kiedyś - bikkembergs, niestety nie było mojego rozmiarusad
            • tereso Re: No to buty... 01.01.21, 22:06
              Właśnie tkmaxx jeszcze mogę przejrzeć. Choć już prawie kupiłam jedna na zalando tylko aplikacja mi nie działa. Zobaczyłam i wiedziałam. Nie mogę wkleić bo zalando ciągle mi się zamyka się jak nadzieję jutro kupić. Co do as to pewno że drogie, chodziło mi o to że gdyby mnie w 100 procentach ujęły to moglyby być. Ale wiadomo, wolę tańsze.
    • gaga-sie Re: No to buty... 01.01.21, 21:53
      Mam takie cięższe buciory z Gino Rossi i są dość zgrabne, noszę do niektórych sukienek. Wcześniej mierzyłam z Ryłko i te moje lepiej leżały. Moje są takie, też już zostały resztki rozmiarów, wiem, że w CCC i na Eobuwie też mają tą markę www.gino-rossi.com/trekkingi-i-trapery/trapery-rst-dti740-kolor-czarny-kod-2230007956972
    • mandre_polo Re: No to buty... 02.01.21, 07:53
      Nie , nie. Chcesz wyglądać jak krasnal?
      Wpisz w wyszukiwarkę sztyblety, kowbojki. Tylko uważają jak mają zrobione noski bo są fałszywe sztyblety o urodzie kaloszy
      A tu przykład z eobuwie
      www.google.com/search?q=3350-08&client=ms-android-xiaomi-rev2&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8
    • m_incubo Re: No to buty... 02.01.21, 10:08
      Zazwyczaj lubię wątki butowe, bo prezentowane są koszmary, które wprawiają mnie w kilkugodzinne osłupienie 🙃
      Teraz, przez ciebie, wstrętna babo, kupiłam dwie pary butów, których nie potrzebuję, te Ecco, tylko białe i drugie Wojasy.
      Idź precz! 🤪

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka