Dodaj do ulubionych

Otwierają się u was przedsiębiorcy?

11.01.21, 12:34
Bo okoliczne 3 knajpki i dwie kawiarnie solidarnie od 17 ruszają, na fb mega pozytywny odzew, oni zdeterminowani, wszystko biznesy gdzie całe rodziny pracują więc jedyne źródło utrzymania. Jednych znam prywatnie i faktycznie to nie tylko akcja - oni faktycznie robią zakupy i chcą działać.

Ciekawa jestem jak to będzie. Ludzie deklarują, że przyjdą, zreszą to takie miejsca gdzie faktycznie jest wspaniałe jedzenie i wypieki i zawsze ludzi dużo.
Kawiarnia jest akurat blisko kościoła - w kawiarni w dużych odstępach, z obsługą kelnerską może być jednocześnie max 30 osób. Obok w kościele przesiaduje lekko 200 sądząc po ilości jaka wychodzi co niedzielę, a co do okolicznej biedronki oraz tego ile ludzi na raz stoi przy kasach to nawet nie mówię bo tam jest ścisk jak na koncercie.

Okoliczna siłownia wczoraj miała zapalone światła, pare osób ćwiczyło, sądząc po wyglądzie i nadwadze jakieś 50 kilo panowie zdecydowanie nie byli zawodowymi sportowcami wink

U was lokalnie też takie akcje ruszają?

Ciekawa jestem jak to się skończy - ludzi mi zwyczajnie szkoda, bo upada to na co pracowali całe życie.

Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka