Dodaj do ulubionych

Jak facet nagle urywa korespondencję na fb?

11.01.21, 20:52
Pisałam tu, że spotykam się z facetem, ale chyba pomału nabieram coraz większych wątpliwości. Facet jest po prostu za bardzo wycofany i nieśmiały. Rozwiódł się z zoną, ale po rozwodzie nadal mieszkają w jednym domu, podzielili sobie parterowy domek 120m na dwa i żyją obok siebie. Ja do niego wobec tego nie mogę iść, bo w drugiej części domu siedzi ex żona z dziećmi. To, że jest rozwiedziony - to akurat prawda, bo czytałam co piszą na fb ona i ich znajomi. Rozwiódł się niedawno w listopadzie. Chyba ciągle obolały, potłuczony, ale fajny.Fajnie się z nim gada, jest fajne porozumienie, fajny kontakt. Empatyczny i dobry- jak się rozchorowałam dzwonił, pytał. Ale czasem jest tak, że sobie wesoło gadamy przez messengera i on nagle przestaje odpisywać. Po prosto urywa kontakt. Po czym odzywa się po jakiś 2-3 dniach, albo ja się odzywam.
Właściwie to nie wiem jak go traktować? Czy przejmować się tym, że on zostawia mnie w pół słowa czy nie?
Obserwuj wątek
    • 3-mamuska Re: Jak facet nagle urywa korespondencję na fb? 11.01.21, 22:47
      Znam sporo ludzie którzy tak rozmawiają na fb.
      Gadka gadka i nagle cisza zero cześć lecę czy coś.
      Może uważają ze nie jest to normalna konwersacja i nie trzeba zachowywać takich samych zasad.
      Może usypia z telefonem z ręce. Albo dzieci wpadną czy ktoś zadzwoni mu na telefon.

Jeśli jest fajny to po prostu tak to traktuj gadaj z nim czasem się umów i zobaczysz za kilka tygodni czy miesięcy. Co będzie dalej.
      Facet niedawno odzyskała wolność może musi nauczyć się na nowo randkowania.
      • zuzanna_a Re: Jak facet nagle urywa korespondencję na fb? 12.01.21, 11:12
        no ja też tak uważam. korespondencję na messengerze i whats app traktuję tak jak smsy i nawet jeśli na 5 odpisze od razu, na 6 być może odpisze później.
        jedynie rozmowa via tel jest wg mnie przeprowadzana na żywo i wymuszająca tłumaczenie się z zakończenia. wszelkie tekstowe wiadomości nie. poza tym tam widać czy ktoś jest dostepny/ aktywny - zwykle wtedy przestaje być.
      • 18lipcowa3 Re: Jak facet nagle urywa korespondencję na fb? 12.01.21, 17:11
        Znam sporo ludzie którzy tak rozmawiają na fb.
        Gadka gadka i nagle cisza zero cześć lecę czy coś.

Serio ? Trzeba sie z tobą witać i żegnać?
        MASAKRA,
        Mam mnóstwo pootwieranych rozmów z koleżankami, mamą, córką- odpisujemy kiedy każda może/chce/ ma czas. Jak jest coś nagłego to sie dzwoni.
        Jak rozmowa moze poczekać to nikt nie czepia się o 6 godzinny brak odpisu
        • 3-mamuska Re: Jak facet nagle urywa korespondencję na fb? 13.01.21, 00:18
          18lipcowa3 napisała:

> Znam sporo ludzie którzy tak rozmawiają na fb.
          > Gadka gadka i nagle cisza zero cześć lecę czy coś.
          >
          >
          >
          > Serio ? Trzeba sie z tobą witać i żegnać?
          > MASAKRA,

Gdzie wyczytałaś ze trzeba?
          Stwierdziłam fakt. Jest miło jeśli ktoś tak robi.

> Mam mnóstwo pootwieranych rozmów z koleżankami, mamą, córką- odpisujemy kiedy k
          > ażda może/chce/ ma czas. Jak jest coś nagłego to sie dzwoni.
          > Jak rozmowa moze poczekać to nikt nie czepia się o 6 godzinny brak odpisu
          >

Ja tez odpisuje kiedy mam czas i nie oczekuje natychmiastowego odpisywania.
          Nikt tego robić nie musi.
          Ale ja jak zaczynam pisanie do kogoś to zaczynam od słowa „ cześć i tu sprawa o które mi chodzi. Jak mi ktoś odpisze to pisze „ ok ,dzięki pa.
          Jak piśnie listów kiedyś.

Uważam rozmowę przez pisanie jako zwykła rozmowę. Czyli obowiązują zasady jak w normalnej rozmowie nie rozłączasz się, bo ci się znudziło albo nie odwracasz się dupą jak ktoś do ciebie mówi i nie wychodzisz .Mówisz ok cześć pa kończę.
          Tak jak telefonicznie witam się i żegnam to i tak robię pisząc. zwłaszcza z osoba która pisze rzadko lub/ albo wręcz przeciwnie dużo np. Pisze z Kolezanka przez godzinę gadamy żartujemy to tak mówimy sobie ok lecę spać do „usłyszenia”

Czasem wymieniamy z koleżankami wiadomości cały dzień, to się wtedy nie witamy za każdym razem. Odpisujemy kiedy mamy czas.
          Ale jeśli piszemy wymieniając się ciągiem czyli jakby rozmawiamy ,ona siedzi w domu wieczorem ja tez i piszmy jakbyśmy ze sobą rozmawiały twarzą w twarz to tak żegnamy się.

Uważam to za zasadę dobrego wychowania.

Skoro ty na pytanie matki odpowiadasz po kilku godzinach dniach czy tygodniu to już twój sposób rozmowy ja mam inny. Jak ktoś się pożegna to Wiem ze taka osoba jest zajęta/ wyczerpała temat itp.

Matka pytać co gotujesz na obiad a ty o 21 piszesz rósł jehehhe. Dobre.
      • veronique170 Re: Jak facet nagle urywa korespondencję na fb? 12.01.21, 11:10
        trampki-w-kwiatki napisała:

> Może ma przerwy w dostawie prądu?
        > Albo mu sieć ucieka?
        > Albo ta żona nie do końca jest taka była jak on to przedstawia?

Żona na pewno była, bo opisała wszystko na fb dopingowana przez koleżanki tekstami w rodzaju " Agusiu, nie martw się, jesteś piękna" itd.
    • mikams75 Re: Jak facet nagle urywa korespondencję na fb? 12.01.21, 12:58
      rozwiodl sie w listopadzie i juz dom po grubszej przebudowie w dzisiejszych czasach? W to by nie uwierzyla, mieszka nadal z zona i dziecmi, moze ma najwyzej oddzielna sypialnie, choc moze nawet i to nie, 120m2 domku to malo, po pokoju dla dzieci, ich sypialnia, salon-kuchnia, 2 lazienki, pomieszczenie gospodarcze i za bardzo nie ma co i jak dzielic. Konczy rozmowe, bo obiad gotowy, dziecmi trzeba sie zajac, pozamiatac podworze itp. I ma Cie gdzies, ot chwila pogaduch i tyle.
      • veronique170 Re: Jak facet nagle urywa korespondencję na fb? 12.01.21, 15:55
        mikams75 napisała:

> rozwiodl sie w listopadzie i juz dom po grubszej przebudowie w dzisiejszych cza
        > sach? W to by nie uwierzyla, mieszka nadal z zona i dziecmi, moze ma najwyzej
        > oddzielna sypialnie, choc moze nawet i to nie, 120m2 domku to malo, po pokoju
        > dla dzieci, ich sypialnia, salon-kuchnia, 2 lazienki, pomieszczenie gospodarcz
        > e i za bardzo nie ma co i jak dzielic. Konczy rozmowe, bo obiad gotowy, dziecmi
        > trzeba sie zajac, pozamiatac podworze itp. I ma Cie gdzies, ot chwila pogaduch
        > i tyle.

A Ty oczywiście wiesz wszystko najlepiejsmilesmile Rozwód oficjalnie prawomocnie uzyskali w listopadzie, natomiast rozwodzić się zaczęli dużo, dużo wczesniej, a ustalenia dotyczace majątku i podziału domu też zostały zawarte w umowie przedrozwodowej dużo wczesniej.
    • mama-ola Re: Jak facet nagle urywa korespondencję na fb? 12.01.21, 16:03
      > Ale czasem jest tak, że sobie wesoło gadamy przez messengera i on nagle przestaje odpisywać.
      > Po prosto urywa kontakt. Po czym odzywa się po jakiś 2-3 dniach, albo ja się odzywam.

A Ty chcesz pisywać non-stop? Kto by miał na to czas? Jak dla mnie to normalne, że w końcu trzeba urwać i zająć się czymś innym, choćby książkę poczytać czy pójść gdzieś.
        • mama-ola Re: Jak facet nagle urywa korespondencję na fb? 12.01.21, 18:39
          > To się można pożegnać i pójść do swoich zajęć. Nie znoszę takiego olewania i zn
          > ikania bez słowa.

Serio się informuje "idę już"? Ja tak nie robię, to w końcu nie jest oficjalna korespondencja. Wczoraj pisałam z koleżanką na massengerze, o psach konkretnie, jak tam zniosły sylwestra i takie tam. W pewnym momencie przestałyśmy pisać i tyle. Zaczęłyśmy bez przywitania (ona najpierw napisała chyba coś w stylu "Daj jakąś fotkę psicy") i zakończyłyśmy bez żadnych pożegnań. Przestałam odpisywać w którymś momencie, bo poszłam robić obiad. I naprawdę nie sądzę, by był tu powód do rozkmin czy żali.
          Jak czasami czytam te Wasze "ach, on już 3 godziny nie pisze, chyba nic z tego nie będzie", to się zastanawiam, czy mnie z ematki nie przełączyło na enastolatki.
          • hrabina_niczyja Re: Jak facet nagle urywa korespondencję na fb? 12.01.21, 18:43
            Nie używaj liczby mnogiej dobrze? Bo są takie co będą rozkminiać, że on nie pisze i takie co nie będą. Ja się zawsze żegnam. Co szkodzi napisać krótkie idę robić obiad, pa. Traktuje wiadomości tak samo jak telefon. Też ludziom nie rzucam słuchawka bez słowa. Tu mówimy o facecie, potencjalnie kandydacie na partnera. Co szkodzi napisać do autorki muszę kończyć?
            • mama-ola Re: Jak facet nagle urywa korespondencję na fb? 12.01.21, 21:14
              > Co szkodzi napisać do autorki muszę kończyć?
              Nic nie szkodzi. Chodziło mi o to, że autorka to taki typ, który by się spinał również po "muszę kończyć". Tylko wówczas wątek byłby inny: "Tak miło nam się pisało i on nagle 'muszę kończyć'. Aż nie wiem, czy coś z tego będzie! Odezwał się dopiero po 2 dniach. Ten związek chyba nie ma szans".
            • netlii Re: Jak facet nagle urywa korespondencję na fb? 13.01.21, 01:27
              Nie odpisuje, gdyż należy chłop do grona, które po prostu urywa podobnie jak wymianę sms a nie traktuje jak telefon, więc się nie żegna. Co za problem przejść nad tym do porządku dziennego zamiast stwarzać sobie sztuczne egzystencjalne problemy i już traktować jako najwyższy wyraz braku szacunku, kindersztuby i co tam jeszcze.
              • agaagaaga123 Re: Jak facet nagle urywa korespondencję na fb? 13.01.21, 08:52
                No to takie przykłady rozmów na platformie:
                na przykład rozmawiasz z koleżanką:
                ona: "pogadajmy przed jutrzejszym zebraniem i przygotujmy się"
                ja: "dobra, to powiedz mi, co masz przygotowane a co ja mam przygotować"
                ona: (znika na zawsze do jutra)

albo
                ja: "to co, jutro się widzimy?"
                on: "tak, koniecznie, proponuję nad Wisłę"
                ja: "to gdzie i o której?"
                on: (znika bez słowa i odzywa się za tydzień "no hejka, co tam słychać")

Normalne?
                Bo moim zdaniem to, czy się urywa rozmowę czy nie, zależy od jej treści i tego, co się aktualnie odbywa między rozmówcami a nie od platformy. Platforma to tylko kanał komunikacji. Na przykład zależy od tego, czy wiesz, ze rozmówca czeka na twoją odpowiedź, bo to wynika z rozmowy. Nie wychodzi się bez słowa z gorącej debaty czy emocjonalnej rozmowy, z ustaleń dotyczących planów, pisze się "teraz nie mogę rozmawiać, odpowiem ci za godzinę" albo "dokończmy jutro" - bo inaczej to wina chamstwa a nie platformy.
                • netlii Re: Jak facet nagle urywa korespondencję na fb? 13.01.21, 09:42
                  Litości.
                  Właśnie dlatego rzeczy priorytetowych (jak ustalenia dot. zebrania w pracy) czy też, na których nam zależy nie ustala się na platformie z założenia służącej luźnej konwersacji. W takich sprawach się dzwoni.
                  Podobnie sprawa ma się w przypadku gdy zależy nam na odpowiedzi a nie uzyskaliśmy jej - można doprecyzować telefonując chociażby.

No nie wyobrażam sobie gdyby mi na czymś zależało to zamiast uzyskać interesujące mnie informacje za cel postawiłabym sobie udowodnić, że ktoś jest "chamem" bo nie raczył odpisać - w ten sposób nic sie nie załatwi.
                  • hrabina_niczyja Re: Jak facet nagle urywa korespondencję na fb? 13.01.21, 09:52
                    Ale dlaczego? Różne rzeczy ustalam wiadomościami, te ważne też i problemu nie ma. Problem z niektórymi ludźmi jest natomiast taki, że oni i w wiadomościach i przez telefon są tacy sami, więc możesz dzwonić, a i tak albo się nie dowiesz, bo ci powie zadzwonię później i nie zadzwoni albo nie odbierze. To nie wina komunikatora, a konkretnego rozmówcy.
                    • netlii Re: Jak facet nagle urywa korespondencję na fb? 13.01.21, 10:04
                      Bo FB podobnie jak sms nie jest z założenia odpowiednim komunikatorem do załatwiania np. spraw związanych z pracą.
                      Jeśli sprawa ma rangę priorytetową nawiązujesz kontakt w takiej formie aby załatwić większość od ręki chociażby telefonując, gdzie jak nawet w tym temacie zauważono mniejsze prawdopodobieństwo, że ktoś Ci słuchawką rzuci bez ustalenia konkretów.
                        • netlii Re: Jak facet nagle urywa korespondencję na fb? 13.01.21, 10:23
                          Jaki romans? big_grin

W romans to może się dopiero przekształcić. Chłop jest jak zauważyła autorka 3-4 miesiące po ciężkim rozwodzie, gdzie państwo dalej docierają się w kwestii zobowiązań, spotykają się niezobowiązująco i co za tym idzie żyją tym co jest - luźna znajomość z perspektywą.

Gdybym się <tfu, tfu> rozwiodła i jakiś facet po 3-4 miesiącach stwierdził, że mamy romans i rozprawiałby nad sensem przerwanej konwersacji na FB to uznałabym go jako człowieka bez wyobraźni albo desperata gdzie będzie się w związku czepiać o byle pierdnięcie na jego niekorzyść.
                          • hrabina_niczyja Re: Jak facet nagle urywa korespondencję na fb? 13.01.21, 12:29
                            Wez już przestań, bo niedługo to nic kobietom nie będzie wolno i niczego nie powinny chciec. Tak, jest to jakaś forma romansu skoro dwoje ludzi płci przeciwnej kontynuuje znajomość, a może nawet i seks byl. To ile można czy trzeba czekać, żeby móc już mieć jakieś oczekiwania i czegoś chcieć? Twój mąż jak wyjeżdża to też urywa w pół słowa i odzywa się za kilka dni? Jakoś wątpię. I nie wiadomo jak się spotykają, bo dla każdego może to być zupełnie inne spotykanie się. Dla niego niezobowiązująco, dla niej bardziej zobowiązująco. Niezobowiązująco i luźnie to może być i 5 lat, co nie znaczy, że autorka musi się na to godzić. A już gadanie jaki to facet cierpiący. To jak się nie poukładał i nie nadaje się do relacji innych niż seks to mógł powiedzieć na początku i nie pierdzieć chęcią ułożenia sobie życia. Albo odpuścić szukanie kobiety. Dość już mam tych pierdoletow zamężnych kobiet, które nic tylko się doszukują desperacji w kobietach wolnych. Żadna to desperacja u autorki, że chce z kimś być, ale jednocześnie coś ją uwiera i przyszła zapytać innych. Nie każdy ma skórę hipopotama, nawet ja nie mam.
                            • netlii Re: Jak facet nagle urywa korespondencję na fb? 13.01.21, 13:30
                              Chcieć to można nawet i gwiazdkę z nieba - przy czym nie zabraniam tego żadnej z płci wink Nawet jak był sex to ani to do romansu ani do gwiazdku z nieba nieszczególnie może przybliżać.
                              Państwo nie mieszkają, wspólnego gospodarstwa domowego i budżetu nie prowadzą, więc porówniwanie do zniknięcia małżonka z domu bez słowa kompletnie od czapy. Mimo wszystko jednak zawsze istnieje opcja zatelefonowania celem wyjaśnienia tajemniczego zniknięcia. Ostatnia rzecz jaką bym zrobiła to pisanie na FB.

Do sedna nie musi się na to godzić, pewnie, może stawiać veto, nie odbierać, grozić, że całkiem zarzuci znajomość, wtedy jak go zaszantażuje pewnikiem się polepszy. Tylko trochę wyobraźni ostatnie wydarzenia facetowi dały potwierdzenie, że w życiu dużo rzeczy jest ulotnych i tymczasowych w tym związki. Jakby świeża znajomość przestałaby mi się demonstracyjnie odzywać jak sfochowana nastolatka to na jego miejscu tym bardziej skreśliłabym znajomość, gdyż pachniałoby to wpadnięciem z deszczu pod rynnę w sidła manipulantki. Nie twierdzę też, że facet jest cierpiący, wbrew pozorom rzadko który facet potrzebuje litości i współczucia tylko należy wziąć pod uwagę wymienione okoliczności jak świeży rozwód i zobowiązania z niego wynikające. Dużo to determinuje.

Btw. jedno nie wyklucza drugiego, jakbym się rozwiodła to też najpewniej deklarowałabym, że chce sobie ułożyć z czasem życie co nie oznacza tracenia głowy po 3-4 miesiącach luźnych spotkań, może o jeny nawet seksu po drodze. Z CZASEM to słowo klucz podobnie jak dystans do człowieka a nie rzucanie się z hurra optymizmem na pierwszego lepszego napotkanego typa. Jakby mi taki gość okazał się inwazyjny, małostkowy, rozkminiający konwersacje przez FB i jeszcze do tego karzący demonstracyjnie olewaniem to po pierwsze pozazdrościłabym gostkowi sztucznych życiowych dylematów, po drugie westchnęłabym nad nim i tym bardziej się do mentalnego dziecka nie odezwała - po rozwodzie szkoda byłoby mi tracić energię na takie marudzące jednostki.
                                • netlii Re: Jak facet nagle urywa korespondencję na fb? 13.01.21, 14:09
                                  Romansem jest gdy załączy się jakieś porozumienie i kiełkuje uczucie a nie z automatu kalka spotykanie się + sex = romans. Na ten moment są na etapie luźnego spotykania się z perspektywą na coś więcej, a skoro jedna strona zastanawia się nad demonstracyjnym karaniem obojętnością z błahych w sumie przyczyn to doprawdy musi nie być ugruntowana.
                                  • hrabina_niczyja Re: Jak facet nagle urywa korespondencję na fb? 13.01.21, 14:16
                                    Demonstracyjnym karaniem? 😄 Jak na razie to autorka jest zlewana bez słowa. I nie widzę powodu, dla którego musi jej to odpowiadać. I jaki jest moment na ciaśniejsze spotykanie się to akurat nie tobie oceniać. Tak długo coś jest luźne jak druga strona właśnie w taki sposób do tego podchodzi, chociażby poprzez taki urywany kontakt. Oni nie mają po 15 lat. I przestań jeździć po autorce jakby co najmniej ślubu chciała. No oczywiście koleś nic nie musi, nawet głupiego kończę, pa.
                                    • netlii Re: Jak facet nagle urywa korespondencję na fb? 13.01.21, 14:32
                                      Że jest zlewana bez słowa to raczej nadinterpretacja.
                                      Ogólne masz jakieś zaburzone postrzeganie relacji damsko-męskich.
                                      No sorry, ale jakby mi ktoś po 3-4 miesiącach uwiesił się wmawiając "romans" bo on tak uważa a żadne czyny o tym nie świadczą to miałabym go co najmniej za zaburzonego na poziomie romantycznej może nie 15 latki a wręcz 14 latki.
                                      Samo to, że ktoś ma odmienną opinie i wytyka nieprawidłowy tok rozumowania autorki kategoryzujesz jako "jeżdżenie" świadczy o przewrażliwieniu.
                                      Ogólnie skąd domniemywanie, że koleś coś musi? Związek to niewolnictwo, że rozpatrujemy coś pod kątem nie "może" a "musi"? I jeśli już to jak zamierzacie wymusić to uznaniowe "musi"? Karzącym milczeniem? Dla mnie taka manipulacja na poziomie nie 15 a 14-latki byłaby kontrproduktywna. Może jednak się niektórym udaje, to wypada życzyć powodzenia wink
                                      • hrabina_niczyja Re: Jak facet nagle urywa korespondencję na fb? 13.01.21, 14:42
                                        Chyba ty masz coś zaburzone skoro nie widzisz, że ten pan jest do odstrzału zamiast go bronić. I chyba masz mocno zaburzone skoro głosisz, że chodzenie na randki romansem nie jest, a kobieta ma jedynie siedzieć jak bezwolną lelija, czekać, zgadzać się na wszystko i nie histeryzować. Koleś nic nie musi, autorka również. Gdybym ja była na jej miejscu ta znajomość by się nijak nie rozwinęła nawet, ale nie jestem. I autorka nikogo nie zamierza karać, ale też ma prawo nie odzywać sie i nie musi się tłumaczyć dlaczego. Jemu wolno, a jej nie? Proszę cię, przestań pisać te brednie. Manipulantem to jest w tej relacji facet i nie przekonasz mnie, że jest inaczej. Poturbowany, niestabilny typ co od żony się nie wyprowadził jeszcze, a już ma pierdylion kont randkowych i chrzani kocopaly.
                                        • netlii Re: Jak facet nagle urywa korespondencję na fb? 13.01.21, 15:08
                                          Czizas... ależ nikt nie każe jej siedzieć niczym bezwonna lelija bez inicjatywy. Skoro przeszkadza jej wspólne mieszkanie obiektu zainteresowania przy ex żonie może wykazać inicjatywę by w ramach kontynuacji romansu wprowadził się do niej. Może jednakże robić dramy, awantury, czepiać się i ogólnie uważać, że jej się należy bo tak cała energia od drugiej osoby - tylko że tak zaborcze jednostki omija się szerokim łukiem. To zasada uniwersalna dla obu płci.
                                          I żeby nie widzieć reguły odwzajemnienia na poziomie 14 latki "a bo on mi nie powiedział dobranoc to ja się nie odezwie za karę" to trzeba być bardzo wybiórczą.
                                          Ja Cię nie chce nic przekonywać sama układasz stosunki z drugą płcią jak sobie życzysz a czy Ci się opłaca czepiać o głupoty i druga strona pokornie to słucha to już musisz sobie sama kalkulować.
                                          PODSUMUWUJĄC gdybym trafiła na adoratora pokroju autorki wątku to szybko bym się zawinęła.
                                  • konsta-is-me Re: Jak facet nagle urywa korespondencję na fb? 13.01.21, 14:41
                                    Po co się spotykać plus seks, jeśli nie ma porozumienia i kiełkującego uczucia ??
                                    Chyba tylko z desperacji??
                                    Poza tym nikt nie twierdzi że mają romans, poznają się, padła propozycja spotkania, więc jakieś tam porozumienie chyba jest ??
                                    Tak mi się wydaje, nie poszłabym na randkę z facetem z którym nadaje na kompletnie innych falach od początku.
                                    Chodzi o grzeczność i szacunek dla drugiej osoby.
                                    A takowym jest jakieś, choćby zdawkowe pożegnanie na zakończenie rozmowy i okreslenie czy i mniej więcej kiedy ,będzie można znów porozmawiać.
                                    Z kimś kogo znam od lat, mogę prowadzić takie bezceremonialne "smsy" właśnie dlatego, że znamy się b dobrze i dlugo, więc niejako rozumiemy się w pół słowa.
                                    Ale to nie ten przypadek.
                                    Według mnie pan ma autorkę w dudzie ,jak na razie a ona niepotrzebnie się nakręciła.
                                    Ale ludzie mają różne temperamenty- jedni się zakochują po tygodniu, inni po roku itd.
                                    • netlii Re: Jak facet nagle urywa korespondencję na fb? 13.01.21, 14:58
                                      Jeny, jak to po co się spotykać i seks?
                                      A może dlatego, że sex sam w sobie jest przyjemny a spotkania z osobą, co do której potencjlanie kiełkują uczucia wydają się miłe i atrakcyjne? "Chyba" porozumienie, chyba "romans" to raczej wyobrażenia, bazujemy na tym co jest: para się spotyka aby się lepiej poznać i stwierdzić czy nadają na wspólnych falach czy nie, taka naturalna kolej rzeczy.
                                      To XIX wiek, że jak para mieszana się spotyka bez nadzoru to obowiązkowo musi być wielka miłość albo minimum narzeczeństwo, inaczej nie przystoi?
                                      Co do sms. No ja jestem wolna od etykiety Hiacynty Bucket czyli co wypada-co nie wypada, wiem natomiast od momentu gdy dostałam pierwszego alcatela do ręki, że sms jest niezobowiązujący, pozwala na wymiksowanie się z konserwacji bez słowa pożegnania a jak się dzwoni jest to rozmowa bardziej zobowiązująca.

Może mieć ją w dudzie, ja tego nie przeczę, chociaż temat widzę nieco szerzej z perspektywy niedawnego rozwodu, zobowiązań względem dzieci etc. i to rozumiem, że dalej zajmuje miejsce w życiu i będzie zajmować. Niemniej jeśli pani zakłada, że on ma ją w dudzie, bo nie odpisuje na czas i doradza się jej odwzajemnienie milczeniem to i dla pana wniosek może być zbliżony.
                                      Sorry, ale nikt stabilny nie zakochuje się po tygodniu ani miesiącu w wieku dojrzałym, a jeśli tak ma... no to ma problem ze zbyt szybkim zaangażowaniem i nie wiem dlaczego potencjalni partnerzy mają dla niego/niej robić wyjątek i się naginać.
                                      • konsta-is-me Re: Jak facet nagle urywa korespondencję na fb? 13.01.21, 15:42
                                        No toteż wlasnie-"kiełkują uczucia" i która lubimy...
                                        Wcześniej napisałaś że spotykanie się przez parę miesięcy z seksem nic nie znaczy.
                                        Dla mnie to by była strata czasu,skoro nic nie znaczy i nie jest romansem ani związkiem, czyli ten ktoś jest mi totalnie obojętny.
                                        Etykieta Mrs Bouquet nie ma tu nic do rzeczy i w ogóle nie o to chodzi.
                                        Chyba że masz jakiś kompleks grzecznej dziewczynki ,która się "buntuje" i ,o zgrozo, uprawia seks bez ślubu i strasznie się tym ekscytuje.
                                        No proszę cię...
                                        • netlii Re: Jak facet nagle urywa korespondencję na fb? 13.01.21, 16:01
                                          Inaczej, mogą zakiełkować uczucia, ale niekoniecznie. Póki nie spróbuje sięna wielu płaszczyznach w tym i seks - nie wiadomo.
                                          Dla Ciebie byłaby to strata czasu acz nie wszyscy ludzie traktują człowieka jaśniepańsko, użytkowo, że oto jak nie ma jasnej deklaracji z perspektywą na długotrwały związek to okradł mnie z drogocennego czasu. Można dać szansę, na luzie i czerpać satysfakcję z tego co jest - czyli niezobowiązujących spotkań. Włącznie - o zgrozo! - z seksem, który traktuje się jako integralną część życia, a nie jak wyżej odnotowano kartę przetargową. Bo tego elementu bym nie podkreśliła, dla mnie to normalne, że dorośli ludzie to robią gdyby wyżej nie odnotowano, że pan powinien być już pewnym i się zadeklarować zanim był stosunek, inaczej nie wiem.... kobieta może sobie wmawiać, że została wykorzystana?
                                          A niby XXI wiek a myślenie jak u pani Bukiet.
                                          • konsta-is-me Re: Jak facet nagle urywa korespondencję na fb? 13.01.21, 16:15
                                            Kompletnie nie zrozumialas...
                                            Ja dość szybko wiem , czy mogłabym/chciałabym tworzyć z kimś związek czy nie.
                                            Tak samo jak po krótkim czacie video ,wiedziałabym czy mam ochotę się z kimś spotkać czy nie (z samego pisania, niekoniecznie ).
                                            A po spotkaniu, czy mam ochotę kontynuować,czy nie.
                                            Itd, metoda "kolejnych przybliżeń".
                                            Nie potrzebuję kogoś testować latami albo "poznawać" przez 4 lata.
                                            Parę miesięcy to wystarczająco długo.
                                            I dość szybko się zakochuje, generalnie z tych gorącokrwistych czy też kochliwych jestem.
                                            Jeśli ktoś potrzebuje lat, żeby się zdecydować to raczej byśmy się nie dogadali,więc tak, uznałabym że zmarnował mój czas, na "zastanawianie się" podczas gdy ja mam pokornie czekać na "decyzję".
                                            I takie łażenie latami jest dobre dla nastolatków, dorośli ludzie z reguły już wiedzą czego i kogo chcą...
                                            Właśnie po to ma się zgromadzone doświadczenie życiowe, żeby nie tracić czasu i umieć to w miarę szybko rozpoznać.
                                            • netlii Re: Jak facet nagle urywa korespondencję na fb? 13.01.21, 16:41
                                              Ale ja nawet nie zamierzam Ciebie zrozumieć, to dla mnie jakiś kosmos co piszesz tongue_out
                                              Ja poznając płeć przeciwną nigdy nie filtrowałam pod kątem tworzenia związku i nie dokonywałam selekcji. Brałam z życia to co mi się przydało, a więc wspólnie spędzony czas i wiele innych profitów. Selektywne myślenie ten do związku TAK/NIE nie dla mnie. Przy czym zawsze dawałam sobie wariant, że jako, iż cieszę się z tego co jest nie wykluczam, że będzie z tego miłość vel romans, a jednocześnie brałam poprawkę, że niekoniecznie - jak to w życiu.
                                              I nikt nie mówił o 4 latach, skąd Ci się to wzięło? W omawianym przypadku jest mowa od listopada, więc maks 4 miesiące tongue_out
                                              Parę miesięcy to wystarczająco długo - na co? do czego? Ktoś Cię goni? To wyścigi jakieś? Nie można skupić się na tym co jest - o ile jest fajnie i ma się różne potrzeby zaspokojone wraz z profitami?
                                              Jeżeli Ty się szybko zakochujesz to jakby to powiedzieć to dalej jest Twój problem a nie drugiej strony. Mnie na całe szczęście to obce. A skoro nie pragniesz czekać biernie na decyzje kilka lat (WTF?) to sama możesz wykazać inicjatywę skoro to Ty szybciej się zakochujesz. No chyba, że nie zależy na konkretnym człowieku a na człowieku, który wypełni określoną misję to faktycznie można sprowadzić relacje do kategorii deadline. Nikt Ci pokornie nie każe czekać, po kilku miesiącach czy tam roku będziesz wiedzieć na czym stoisz. Tylko przyznajmy szczerze - ostentacyjne milczenie wsparte bo "on powinien" do wyklarowania sytuacji - jak doradzano autorce - definitywnie nie przybliży.
                                              Wieloletniej relacji dorosłych ludzi z bagażem nie porównałabym do relacji łączących nastolatków, no ale wiadomo różne doświadczenia kolekcjonują ludzie. U jednych znajomośc kwitnie i nie traktują tego jako stracony czas bo z rozrzewnieniem wspominają wiele elementów a dla innych szklanka zawsze do połowy pusta i malkontenctwo, że niby ktoś kogoś okradł z czasu.
                                              • konsta-is-me Re: Jak facet nagle urywa korespondencję na fb? 13.01.21, 17:18
                                                Wiesz co , masz jakiś problem ze zrozumieniem, że nie jesteś wyrocznia ani pępkiem świata...

Nikt ci nie każe przyjmować mojego punktu widzenia, natomiast ty masz duży problem ,że ktoś ma inną opinie niż ty...
                                                Dla mnie twoje podejście to "kosmos" i pewnie nie tylko dla mnie i "na szczęście" mam swoje.
                                                W przeciwieństwie do ciebie nie oceniam z wyższością innych, stawiając się ( z jakiego powodu ??) w roli "ja wiem najlepiej a wy wszyscy to głupki".
                                                Chyba ci niełatwo z takim podejściem w życiu, co ?
                                              • hrabina_niczyja Re: Jak facet nagle urywa korespondencję na fb? 13.01.21, 17:33
                                                Ty, ty, ty, ty. Wszędzie ty. A ludzie mogą mieć różnie. Ja na ten przykład doskonale wiem czego chcę i jeżeli widzę, że to nie zaprowadzi mnie do celu to kończę takie znajomości. Nie każdy będzie się cieszył, że znalazł amanta do łóżka. Mnie znajomości typu pobzykamy i jest fajnie już nie interesują i nie cieszą. Nie mam ochoty na cieszenie się z każdego ochlapa. Wolno mi. Ja żeby coś więcej poczuć potrzebuje kontaktu, spotkań, przebywania z kimś. Naprawdę nie ucieszyłby mnie dziś smsik z memikiem czy filmikiem po 2 dniach, bo zdecydowanie bardziej chciałabym z tym kimś iść po pracy na zimowy spacer po śniegu. I kontynuowanie znajomości z gościem od memiku dla mnie jest straconym czasem. To też są zdrowe pragnienia. Też mnie wyśmiejesz? Nie oczekuj od ludzi, że będą przepraszać za to, że chcą czegoś więcej i oczekują, bo Ty tego nie robisz. Może zacznij.
                                    • netlii Re: Jak facet nagle urywa korespondencję na fb? 13.01.21, 16:50
                                      annajustyna napisała:

> Romans to w zasadzie jest, jak jedna ze stron nie jest wolna...

Chyba się szerzej interpretuje jako związek miłosny ludzi, którzy jednak sformalizowaną parą nie są (w sensie nie tylko urzędowym, ale dzieci też nie ma albo... kredytu tongue_out)
                                      • hrabina_niczyja Re: Jak facet nagle urywa korespondencję na fb? 13.01.21, 17:03
                                        Ale. Dlaczego od razu dla ciebie? To nie zawody. Nie gdzie nie napisałam, że to jest facet dla niej. Nie jest co sam pokazuje. Natomiast nie ma nic dziwnego w tym, że autorka zwyczajnie chce innej relacji i innego toczenia się spraw. I ja to rozumiem. Tylko obiekt po drugiej stronie się do tego nie nadaje. Zmieni się obiekt, zmieni się wszystko. Nie ma co się wyzłośliwiać nad autorka, że chciałaby inaczej. No chciałaby, więc droga autorko to nie jest twoja wina, tylko spotkałaś nie tą osobę. Szukaj dalej, nie spinaj się nad tym Panem.
                              • hrabina_niczyja Re: Jak facet nagle urywa korespondencję na fb? 13.01.21, 14:12
                                Nie wyolbrzymiaj. Zanim się z kimś zacznie mieć gospodarstwo domowe to najpierw wypada zaczac znajomość. A zaczęcie znajomości od przypadkowego pisania czy wysłania mema raz na dwa dni do ślubu nie prowadzi. Natomiast nie znaczy to, że tylko mężatki mogą oczekiwać, wymagać i mieć przywileje. Żona też nie święta krowa. A już mówienie ja to bym jakbym się rozwiodła. To ja Ci powiem, najpierw się rozwiedź, a dopiero mów.
                                • netlii Re: Jak facet nagle urywa korespondencję na fb? 13.01.21, 14:22
                                  Właśnie, czyli zaczęli znajomość. Tak jak wypada: luźno, na spokojnie, z dystansem. Pretensje i generowanie dram dobrze nie rokuje.
                                  Może inaczej, chłop powiedział, że chce sobie ułożyć życie. Ale też nie za wszelką cenę podejrzewam. Zderzenie się z pretensjami od czapy wsparte demonstracyjnym olewaniem bo czuje się urażona mnie przynajmniej doprowadziłoby do konkluzji, że w sumie to warto dać sobie na wstrzyamnie z tym ułożeniem życia.
                                  Btw. hrabino czy to nie Ty przypadkiem rozgoryczonej koleżance po rozwodzie również nie doradzałaś wstrzymania się z uwieszaniem na facecie? No to z jakim tu przypadkiem mamy do czynienia jak z nie z facetem świeżo po rozwodzie, dla którego wskazane jest otwarcie na nowe znajomości przy jednoczesnym luzie dla dobra samego siebie?
                                  • hrabina_niczyja Re: Jak facet nagle urywa korespondencję na fb? 13.01.21, 14:48
                                    Dokładnie tak doradzałam, ale to nie ten facet przyszedł na forum, a autorka. Więc nie dziw się, że odpisujemy autorce. I skoro autorka czuje, że coś jest nie tak to ja doświadczona różnymi typami jej wierzę, że jest nie tak. I absolutnie nie uważam jej watku za robienie dram i pretensji. Zapewniam cię, że może to wszystko olać i tylko czekać na ruch, zainteresowanie że strony faceta, a i tak do niczego dobrego ją to nie doprowadzi. Tylko straci czas. Na takich drobnych rzeczach też się opiera początek fajnej, pozytywnej i rokującej relacji. I większość kobiet na to zwraca uwage. Też byś zwracała tylko jeszcze o tym nie wiesz.
                  • agaagaaga123 Re: Jak facet nagle urywa korespondencję na fb? 13.01.21, 20:05
                    netlii napisała:

> Litości.
                    > Właśnie dlatego rzeczy priorytetowych (jak ustalenia dot. zebrania w pracy) czy
                    > też, na których nam zależy nie ustala się na platformie z założenia służącej l
                    > uźnej konwersacji. W takich sprawach się dzwoni.

Platforma służy temu, czemu służy, niezależnie od twoich założeń. Komunikacja to komunikacja i ludzie używają takich kanałów, jakie im pasują. Wiele osób używa messengera służbowo, do ważnych ustaleń, do poważnych rozmów przy winie na odległość (tak jak kiedyś gadu gadu, każda firma miała), specyfika messengera jest taka, że wiele osób ma go zawsze pod ręką w telefonie i można się umawiać bez gadania na głos a ustalenia i wspomnienia zostają na piśmie. Tak samo "SIĘ dzwoni" - co to za sformułowanie w ogóle? Są jakieś przepisy z tym związane, że na messengerze się nie wolno umawiać tylko SIĘ dzwoni? Ja nie dzwonię bez sensu, skoro mam messengera. Rozmowa to rozmowa i ważne jest czego dotyczy i na jakim jest etapie a nie na jakim kanale.

> No nie wyobrażam sobie gdyby mi na czymś zależało to zamiast uzyskać interesują
                    > ce mnie informacje za cel postawiłabym sobie udowodnić, że ktoś jest "chamem" b
                    > o nie raczył odpisać - w ten sposób nic sie nie załatwi.

Hmm, tu musiałabyś mi wyjaśnić, do czego się odnosisz i kto udowadnia komu, że jest chamem jako cel rozmowy. Nijak się to ma do tego, co napisałam. Nieważne, czy cham rzuci słuchawką, czy nie odpisze na messengerze na smsa, czy nie odpisze na maila czy też wyjdzie w czasie osobistej rozmowy do kibla i już nie wróci - ważne, że jeżeli to zrobi, chociaż jest uzasadnione, ze rozmówca czeka na jego odpowiedź, to jest chamem.
              • konsta-is-me Re: Jak facet nagle urywa korespondencję na fb? 13.01.21, 13:50
                Ok, dla ciebie...
                Dla mnie kanał komunikacji nie ma zbytniego znaczenia, ważniejsza jest JAKOSC.
                I jak pisałam, są różne relacje, inaczej się pisze z psiapsiola, inaczej ze znajomymi a zupełnie inaczej z nowo poznana (w celach uczuciowych, jak rozumiem) osoba .
                To nie platforma na której rozmawiam określa mi JAK mam to robić ,tylko ja i druga osoba, na bogów...
                Ty akurat używasz do przelotnych pogaduszek, ok, ale dlaczego wszyscy mają mieć tak jak ty ????
                Nie spotkałaś się nigdy z "inni mają inaczej niż ja"??
                • netlii Re: Jak facet nagle urywa korespondencję na fb? 13.01.21, 14:16
                  Ależ to napisałam na górze hrabinie gdzieś tam aby przyjąć różne punkty spojrzenia na sprawę i nie generować sztucznej dramy. Uwzględniając m.in punkt widzenia faceta:
                  "Nie odpisuje, gdyż należy chłop do grona, które po prostu urywa podobnie jak wymianę sms a nie traktuje jak telefon, więc się nie żegna".
                  I tu dochodzimy do sedna, są różne relacje. Jak chce się kontynuować "romansik" z konkretnymi ustaleniami to nie używa się platformy umożliwiającej krótką wymianę zdań i wymiksowania się z rozmowy a ma się pretensje, że poczułam się wielce zbagatelizowana jakby rzucił słuchawką chociaż się do człowieka nie zadzwoniło.
                  • hrabina_niczyja Re: Jak facet nagle urywa korespondencję na fb? 13.01.21, 14:28
                    Ojojoj zadzwonić, bo Ty tak lubisz, a inni mogą lubić inaczej. Właśnie napisałam wiadomość do przyjaciela, bo raz są godziny pracy, dwa możemy być zajęci. I jakoś umiał odpisać zadzwonię wieczorem to pogadamy, pa. A jeszcze kilka lat temu jak ze mną był to zwykłe cześć mu dwa dni zajmowało. Pierdzielenie takie. Facet ewidentnie jest do olania, bo to zwykły porypaniec co to nawet zamieszkać sam po rozwodzie nie umiał. Nie ugruntowany to on jest, a nie autorka.
                        • netlii Re: Jak facet nagle urywa korespondencję na fb? 13.01.21, 15:02
                          Ja nie jestem ciekawa, gdyż doświadczenie życiowe pokazało mi przy rozstaniu i zawieraniu nowych znajomości, że nie jestem osobą małostkową, czepialską, inwazyjną i robiącą z igły widły.
                          PS"Facet ewidentnie jest do olania, bo to zwykły porypaniec co to nawet zamieszkać sam po rozwodzie nie umiał." skoro autorce tak zależy na rozwijaniu romansu a mieszkanie OBOK a nie Z ex zoną jest tak problematyczne aż dziw bierze, że nie zaoferowała swego lokum. Wówczas byłaby zwielokrotniona szansa na kończenie rozmów słowami "pa kochanie", "do zobaczenia później" i to bezpośrednio - na czym jak widać jej zależy.
                          • hrabina_niczyja Re: Jak facet nagle urywa korespondencję na fb? 13.01.21, 16:32
                            Ojeju jakaś ty wspaniała. A autorka taka czepliwa, inwazyjna. Obyś się kiedyś nie przejechała na tym bronieniu facetów i siedzeniu w oczekiwaniu. Nie każdy musi się dostosowywać do chcenia bądź nie faceta. Autorka jak widać nie chce. A już wpis o tym, żeby go przygarnęła do siebie pominę milczeniem. To nie ona ma jemu ułatwiać i układać życie po rozwodzie, a on sam powinien to zrobić. Skoro nie umie, nie chce to pozostaje jedynie spuszczenie Pana na drzewo.
                            • netlii Re: Jak facet nagle urywa korespondencję na fb? 13.01.21, 16:45
                              Nie wiem czy zauważyłaś, ale wyszłam od perspektywy, w której to podkreśliłam, że będąc po rozstaniu/rozwodzie trafiłabym na podobną jednostkę byłabym co najmniej rozczarowana jego niedojrzałością i brakiem wyobraźni.
                              Skoro chce czekać biernie i co najwyżej się dać adorować, wspólne mieszkanie to "ułatwianie" i ogólnie łaskę się mu robi, że się kilka miesięcy mu poświęci to faktycznie lepiej żeby się rozstali. W tym przypadku jego wygrana.
                              • hrabina_niczyja Re: Jak facet nagle urywa korespondencję na fb? 13.01.21, 16:55
                                Nie byłabyś gdybyś jasno postawiła sprawę. Po rozwodzie człowiek chce luźnej znajomości i ja to doskonale.wiem, ale bądźmy dorośli. Po rozwodzie to ja chciałam faceta do łóżka i miłego spędzenia czasu od czasu do czasu. I to powiedziałam już w chwili jak wpadliśmy na siebie. Ze wyszło trochę inaczej to już inna sprawa, ale komunikat miał jasny seks i na tym koniec. I nie pisałam do niego nawet co dwa dni o pierdołach. Gdyby chciał czegos więcej to byśmy powiedzieli no to powodzenia, cześć. O to mi chodzi, o mówienie wprost, a nie robienie pozorów.
                                I czasami to szkoda nawet tych kilku miesięcy w sumie poświęcać. Dlatego każdej mówię, że kilka randek o niczym nie świadczy i spotykaj się z innymi również. Dopóki nie widać, że coś weszło na wyższy poziom, facet nie okazuje nadmiernego zainteresowania, nie spotykaja się intensywnie, nie przyspiesza ta relacja to się szuka gdzie indziej. Po prostu.
      • 3-mamuska Re: Jak facet nagle urywa korespondencję na fb? 13.01.21, 02:16
        mama-ola napisała:

> > Ale czasem jest tak, że sobie wesoło gadamy przez messengera i on nagle p
        > rzestaje odpisywać.
        > > Po prosto urywa kontakt. Po czym odzywa się po jakiś 2-3 dniach, albo ja
        > się odzywam.
        >
        > A Ty chcesz pisywać non-stop? Kto by miał na to czas? Jak dla mnie to normalne,
        > że w końcu trzeba urwać i zająć się czymś innym, choćby książkę poczytać czy p
        > ójść gdzieś.

Wszystko zależy od rodzaju rozmowy.
        Kolezanka mi czasem napisze od rana jadąc do pracy 6 rano np. Ubierz się ciepło bo pizga. Wie ze wstaje o 7.30. Ja jej odpisuje o 8 dzięki za cynk.
        I tak sobie piszemy cały dzień. Bez witam/ żegnam. Luźno odpisujemy kiedy która ma czas. I rozmowa się urywa naturalnie.

Ale jeśli zasiadamy do „rozmowy”i gadamy godzinę bez przerwy i jest to ciągła wymiany zdań.
        Jakbyśmy gadamy przez telefon tylko np. Rodzinka śpi i trzeba być cicho bo już jest 12 w nocy. To tak żegnamy się.
        Czasem pisze rano rob kawę pogadamy i piszemy, bo ona chce mi coś opowiedzieć ,wyżalić się czy ponarzekać ,albo ze widziała super ciuch czy fajny film , to jak już przychodzi czas to jej pisze dobra zwlekam dupę z kanapy i idę tu czy tam. To mówimy sobie to pa do później.

Tu ewidentne jest druga forma ciągłej konwersacji, wiec powinien powiedzieć muszę lecieć pa.
    • princesswhitewolf Re: Jak facet nagle urywa korespondencję na fb? 12.01.21, 20:15
      >Rozwiódł się z zoną, ale po rozwodzie nadal mieszkają w jednym domu, podzielili sobie parterowy domek 120m na dwa i żyją obok siebie.

no to sie nie rozwiodl tylko tak gada a ty sie dalas nabrac. Aktu rozwodowego nie widzialas. Szuka skrzyzowania Matki Boskiej z Claudia Schiffer a jesli sie nie nadazy to nadal jest z aktualna zona i szuka dalej. Taki typ wiecznie niezadowolony z tego co ma a przekonany ze go czeka nie wiadomo jak cudna kobita bo ... mu sie nalezy.

Odpowiedz: Nie jest powaznie zainteresowany Toba inaczej niz towarzysko i na pogaduchy czasem.

A teraz jak powazny lekarz, powiedz:

Nastepny z kolejki prosze.
      • veronique170 Re: Jak facet nagle urywa korespondencję na fb? 12.01.21, 20:39
        princesswhitewolf napisała:

> >Rozwiódł się z zoną, ale po rozwodzie nadal mieszkają w jednym domu, podzi
        > elili sobie parterowy domek 120m na dwa i żyją obok siebie.
        >
        > no to sie nie rozwiodl tylko tak gada a ty sie dalas nabrac. Aktu rozwodowego n
        > ie widzialas. Szuka skrzyzowania Matki Boskiej z Claudia Schiffer a jesli sie n
        > ie nadazy to nadal jest z aktualna zona i szuka dalej. Taki typ wiecznie niezad
        > owolony z tego co ma a przekonany ze go czeka nie wiadomo jak cudna kobita bo .
        > .. mu sie nalezy.
        >
        > Odpowiedz: Nie jest powaznie zainteresowany Toba inaczej niz towarzysko i na po
        > gaduchy czasem.
        >
        > A teraz jak powazny lekarz, powiedz:
        >
        > Nastepny z kolejki prosze.

Tak, nie rozwiódł się. I ex żona publicznie na fb pisze co udało jej się wynegocjować w sądzie i jakim był osłem oraz wychwala i poleca własną adwokatkę, która pomogła jej przy rozwodziesmile smile
    • princesswhitewolf Re: Jak facet nagle urywa korespondencję na fb? 12.01.21, 20:19
      Wlasnie przeczytalam Twoj wpis i .... olsnilo mi ze od 2 tygodni gadam wieczorami z pewnym wirtualnym kolega na temat Trumpa. A ow kolega nie zna mojej sytuacji ze jest chlop i jezus maryja jesli on mysli twoimi kategoriami, to matko bosko jeszcze mysli ze jak cos do niego mam. O zgrozo! musze jakos napomknac chlopa co tam o Trumpie uwaza bo jeszcze sobie tencos pomysli boziu.....
      jak tak wszyscy tylko matrymonialnie uwzieci to strach z plcia przeciwna gadac!