Dodaj do ulubionych

BUNT firm przeciw restrykcjom covidowym

• cruella_demon Re: BUNT firm przeciw restrykcjom covidowym 14.01.21, 07:23
      www.money.pl/gospodarka/przedsiebiorcy-zapraszaja-przyjaciol-tysiace-firm-omijaja-rzadowe-zakazy-6596811272764384a.html

Lawina ruszyła i moim zdaniem nie dadzą rady tego zatrzymać.
      Ale mnie wqwiła wypowiedź ministra. "Wszyscy musimy ponieść jakieś koszty". Co za bezczelna szuja!
    • madami Re: BUNT firm przeciw restrykcjom covidowym 14.01.21, 11:15
      Czyli tak: pomocy niet albo ochłap
      odszkodowań nie będzie

businessinsider.com.pl/firmy/przepisy/sady-moze-zalac-fala-pozwow-o-odszkodowania-za-lockdown-premier-ubiegl-jednak/dt787c7?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_campaign=fb_bi&fbclid=IwAR2UIPjeofnUELTJASMvgLZzUsmmQwQiw4QYDd3QeWcizkCn19XEGEqOoJE

Czyli zamykamy gospodarkę, nie pomagamy, uniemożliwiamy ewentualne odszkodowania - spisujemy ludzi na straty, zresztą przy aprobacie społecznej i kolejny raz - śmierć na Covid - użalamy się, śmierć w wyniku restrykcji ( bo odcięcie rodzin od dochodów to mniej lub bardziej powolna dla nich śmierć) - trudno koszty muszą być. Wybieramy sobie grupę do użalania się i jednocześnie mamy całkiem sporą grupę mocno poszkodowaną totalnie gdzieś.
    • madami Re: BUNT firm przeciw restrykcjom covidowym 15.01.21, 09:29
      Bunt we Włoszech
      www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-01-15/wlochy-przedsiebiorcy-buntuja-sie-przeciw-restrykcjom-konstytucyjne-nieposluszenstwo/?ref=slider

Zamykanie gospodarki to najgorsze co rządy zrobiły "walcząc" z pandemią, zaraz obok zamkniętych szkół. Przyniesie to tylko i wyłącznie straty, protesty i przepychanki, żadnego kraju tak na prawdę nie stać było i nie będzie stać na takie ruchy - więc dlaczego chronić jednych kosztem zycia drugich?
    • cruella_demon Re: BUNT firm przeciw restrykcjom covidowym 15.01.21, 21:12
      Ciekawa jestem jak zareaguje rząd, bo z tego co obserwuję w mediach społecznościowych, to już są tysiące firm.
      A na ulicach coraz więcej ludzi bez masek. Dzisiaj na sankach byłam jedynym rodzicem, który miał maskę na szyi, pozostałych 6 osób nie miało nic. Dzieci oczywiście bez.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka