Dodaj do ulubionych

Czy potrzebna psychoterapia?

15.01.21, 23:09
Pisałem już, że rozstalam się z toksycznym facetem. Tak poradzilyscie. Dziękuję. I powoli dociera do mnie jak on wypral mi mózg. Doprowadził do tego, że ja się go w domu o wszystko pytałam. Przykre ale nawet o to czy kupić papier toaletowy lub masło. Nie nie wymagał tego. Ale jak akurat kupiłam to była awantura po co przecież są jeszcze 2 rolki. Na pewno trzeba się było zapytać czy mozna wyłączyć telewizor bo jak akurat nie to była awantura i wyzywanie od najgorszych. A już na pewno nie mogłam oglądać tego co lubię bo to jest głupie. Wtedy albo się darl albo szantażować że odchodzi. Książek w ogóle czytać nie wolno bo szkoda czasu. W tym czasie można więcej pracować bo mi się opłaca. Spać trzeba chodzić najpóźniej o 23 bo jak nie to awantura. Jak on szedł spać to wszyscy bo nie zaśnie. I tak wiele innych. Teraz łapie się na tym że mimo iż go nie ma cały czas jestem w gotowości czy nie za głośno telewizor, czy teraz mogę czytać itp. A najgorsze, że w pracy gdzie podejmuje ja osobiście dużo ważnych decyzji dla klientów, zaczelam się pytać wszystkich o wszystko o patrza na mnie jak na ufo. A już wszystkim dookoła zadaje pytanie "jesteś ba mnie zly". On był zawsze. Czy to już potrzebuje psychoterapii? A może to już jest nieuleczalnie?
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka