Dodaj do ulubionych

Mały sklep internetowy. Doradzicie?

17.01.21, 14:41
Od jakiegoś czasu wytwarzam pewne przedmioty, które sprzedaję z powodzeniem poprzez facebooka.
Ludzie wchodzą na moją autorską stronę, podoba im się, zagajają czy można kupić.
Trochę mam dosyć rozgawor prezez messenegera ( zabiera mi to dużo czasu i energii) - -chciałabym założyć swój mały autorski sklepik dokąd mogłabym odsyłać po zakupy zaintresowanych.
Taka jakaś platforma ale żeby to nie było allegro tylko sklepik.
Przedmiotów mam zazwyczaj w ofercie kilka - kilkanaście .
Chciałabym ,żeby sklep obsługiwał płatnosci elektroniczne i paczkomaty. No i był tani bo to taki minihandelek.
Jest coś takiego?
Obserwuj wątek
    • mamtrzykotyidwa Re: Mały sklep internetowy. Doradzicie? 17.01.21, 14:55
      Allegro to przecież głównie sklepy. Tylko czy opłaca ci się sklep zakładać, jak to ma być mini?
      Założenie sklepu to rejestracja działalności, opłacanie nie małych składek, nawet, jak tylko minimalne płacisz. Może się opłacać, jeśli poza tym pracujesz na etacie i za etat masz składki ZUS płacone, ale nawet wtedy musisz przy działalności płacić składkę zdrowotną, a to ponad 360 zł co miesiąc.
      Poczytaj o formie działalność nierejestrowana, jeśli to mini sprzedaż, to może się na to załapiesz?
      I polecam jednak allegro, wprawdzie jest spora prowizja, ale płatności od kupujących i wysyłka(paczkomaty, kurier..) jest bardzo wygodna.
    • leosia-wspaniala Re: Mały sklep internetowy. Doradzicie? 17.01.21, 15:56
      Jest mnóstwo platform e-commerce, pytanie, czy będzie Ci się opłacało płacić abonament dla małego sklepiku. Teoretycznie możesz skorzystać z jakiejś darmowej, ale jeśli się na tym nie znasz, lepiej byłoby zapłacić komuś, żeby postawił sklep porządnie, innemu komuś, żeby go wypozycjonował, dobry UX designer też by się przydał, bo źle zaprojektowane sklepy odstraszają klientów na wstępnie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka