Dodaj do ulubionych

aliexpress tanie?

19.01.21, 13:30
trafiłam tam, bo mnie wzięło na swetry z printami
a tam jest skarbnica tego
i ... zdziwiłam się
Nie to, żebym była skąpa ciuchowo, czy jak, bo ja akurat sporo na ubrania wydaję
Jednak fajne swetry na aliexpress nie schodzą poniżej 100 zł za sztukę, a te które mnie kuszą to nawet 300-400 zł
Eeeee?
Jakoś sobie chyba zły obraz aliexpressu wyrobiłam
Albo się pozmieniało po prostu.
Nie zaryzykuję jednak, bo jak mi przyjdzie nie wiadomo co, to za dużo zachodu ze zwracaniem i odsyłaniem, no misja impossible. Nie dla mnie.
Czemu myślałam, ze fajny sweter z modnymi printami zwierzęcymi, połaczony z kropkami i kwadratami i z frędzlami jeszcze będę miała za 50 zł? Co poszło nie tak big_grin ?
Obserwuj wątek
    • fibi00 Re: aliexpress tanie? 19.01.21, 13:42
      Bo nie wszystko na Ali jest tanie, niektóre rzeczy są nawet droższe niż normalnie. Od czego to zależy? Nie wiem. W każdym bądź razie ja przed zakupem czegoś na Ali ZAWSZE sprawdzam cenę np na allegro. No i czasem okazuje się że na Ali coś jest droższe. Ale nie zawsze. Są też rzeczy które u nas kosztują raz lub dwa razy tyle i wtedy warto zamówić na Ali.
      • lot_w_kosmos Re: aliexpress tanie? 19.01.21, 13:48
        Córka ma sporo rzeczy - co prawda ubrań nie, ale pełno spineczek do włosów, peruk, flamastrów i kredek.

Jak wpisuję w google sweter printy to droga do najciekawszych niestety zaprowadziła mnie właśnie na alli
        Na ematce zreszta wiele razy dziewczyny pisały, ze sporo ubrań tam kupują.
        To i ja pomyślałam - why not?
        Ale chyba jednak not .....
      • rozwiane_marzenie Re: aliexpress tanie? 19.01.21, 13:51
        Też nie wiem w czym rzecz, ale czasami chyba trzeba poczekać na "promocję". Ja wypatruję daną rzecz, szukam jeśli są kilka aukcji z tym przedmiotem i czasami tak się zdarza, że jedna z nich jest za grosze. Tym sposobem kupiłam mnóstwo bardzo dobrych jakościowo ubrań, buty dla syna. Do tej pory nikt nie chce uwierzyć, że modne adidasy kupiłam za 20zł. Ale to trzeba "upolować".
        • lot_w_kosmos Re: aliexpress tanie? 19.01.21, 14:01
          A no widzisz, czyli trzeba sposobu.

Aczkolwiek nie wiem.
          Chińczycy mnie wkurzyli za koronawirusa i miałam nic tam nie kupować, w ramach bojkotu.

więc w zasadzie nie powinnam byłą tam nwcale wchodzić ....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka