Dodaj do ulubionych

Kłaczenie co zrobić?

22.01.21, 11:24
Kupiłam sobie piękny szal. gruby, mięciutki, w kolorze który mi pasuje, ciepły, ale się okropnie kłaczy, na wszystkim zostawia takie puchowe strzępki, czy ktoś sobie poradził z podobnym problemem? Nie wiem czy pranie w jakiejś substancji antykłaczkowej pomogłoby? Ocet? Macie jakiś pomysł?
Obserwuj wątek
    • malia Re: Kłaczenie co zrobić? 22.01.21, 11:42
      Nic chyba nie zrobisz. Przerabiałam to z kardiganem, wszystkie ciuchy na sobie miałam oblezione i zakłaczkowane, nawet do krzesła się przyczepiało jak siadałam. Nic nie wymyśliłam na to.
      Teraz kupiłam dwie duże paki czarnych skarpetek dla siebie i córki, jakość wydawała się dobra, ale przy zakładaniu, ściąganiu i chodzeniu rozsiewają czarne kłaczki, pomimo kilkukrotnego prania miałam wszędzie w domu to czarne cholerstwo. Skarpety wywalam, to chyba wina tego włókna, z którego to jest zrobione
    • mikams75 Re: Kłaczenie co zrobić? 22.01.21, 13:02
      szkoda, ze nie zauwazylas zanim kupilas. Ja niedawno zrezygnowalam z pieknego szala wlasnie przez te klaki, ktore mi zostaly na kurtce jak tylko na chwile przylozylam do siebie, zeby sie obejrzec w kolorze.
      Pranie i suszenie w suszarce (na welne) troche odklacza, ale tak do konca to sie nie pozbedzesz problemu. Probowalabym reklamowac.
      • aqua48 Re: Kłaczenie co zrobić? 22.01.21, 13:25
        mikams75 napisała:

> szkoda, ze nie zauwazylas zanim kupilas.
        >Probowalabym reklamowac.

Też żałuję, reklamować nie będę, bo w zachwycie nad nim wywaliłam paragon, i urwałam metkę, chciałam go mieć na szyi już zaraz po wyjściu za sklepu, otulić się tą miękkością, a poza tym pieniądze niezbyt duże, wystawiłam tylko opinię produktowi w sklepie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka