Dodaj do ulubionych

Ogladałyście w ostatnią środę film o Smoleńsku?

23.01.21, 20:04
Żartujęwink To niemożliwe, żebyście widziały bo film został zdjęty z anteny TVPIS na godzinę przed emisją. To juz 9 miesięcy, kiedy leży na półce a emisję ponoć blokuje sam Macierewicz, który w filmie został przedstawiony jako ruski agent. Temat filmu grzały fronda, wpolityce i niezależna.

"autorką filmu jest Ewa Stankiewicz, jedna z „kapłanek” smoleńskich guseł i wierzeń, która sama wchodziła w relacje z ludźmi sympatyzującymi z putinowską Rosją, gdy w 2011 r. rozpoczęła krucjatę w sprawie „prawdy o Smoleńsku”. Wspierały ją w tym m.in. tajemnicze serwisy internetowe rozsiewające spiskowe teorie o katastrofie, do złudzenia przypominające te, które na zlecenie Kremla zatruwały Zachód dezinformacją. Co więcej, Stankiewicz jest żoną Glena Jorgensena, jednego z „ekspertów” Macierewicza, który wspierał jego kłamliwe, zamachowe teorie i zasiadał w podkomisji smoleńskiej."

Artykuł w Polityce:
www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/2100217,1,problem-z-macierewiczem-dlaczego-tvp-zatrzymala-film-o-smolensku.read?fbclid=IwAR2INhcYR_FJTde2oJNvYQ7fB9JMNiX6cu0t6VhovWdBGeSC0fgGleX_QNA
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka