Dodaj do ulubionych

Adopcja starszego psa

26.01.21, 23:56
Potrzebuje porady, może stuknięcia młotkiem w głowę, a może powiedzenia mi, ze robię dobrze.
Planuje adopcje 10 letniego psiaka z Radys, spokojnego kundelka, przyzwyczajonego do kotów i dzieci. Mam jedno i drugie.
Koty starszaki dwa i jedno młode. Starszaki przeżyły dokocenie, dopsiania nigdy nie miały okazji spróbować.
Mam dziecko, już nie takie małe (deklaruje pomoc) i męża (jeśli ja będę happy, on będzie happy, na spacery będzie chodził do lasu), mieszkamy w mieszkaniu, las obok.

Miałam przez wiele lat psa, wiem co to obowiązek. Mam kogoś, kto zajmie się podczas wyjazdów. Jedynie boje się o kocie stado... przy dokocaniu było trochę focha ze strony kotki, ale kocur szczęśliwy i ma towarzystwo. Kotka ma wywalone i ignoruje..ale zła była na nas długo.

Wiem ze starszy pies to trudna sprawa.... i jeszcze koty. Teraz jest w tymczasowym domu z kotami i jest Ok. 10 lat psina za kratami była.

Pracuje z domu, co najmniej jeszcze pól roku jak nie dłużej, wiec mam szanse dopilnować tego stada. Mąż tez dużo w domu jest. Nie mieszkam w wielkim mieszkaniu, ale pies jest średniej wielkości. Mam kasę na weta, karmy etc.

Dlaczego ten pies? Bo lubi koty i dzieci i ma oczy mojego dawnego psa.I .... od czasu jak go zobaczyłam, nie mogę przestać o nim myśleć. Jutro mam rozmawiać z jego tymczasowa opiekunka. Chce aby miał dobre lata na koniec życia. Nie mam domu z ogrodem, nie mam 100 metrowej chałupy, mam dom ze zwierzakami, rodzina i samojezdnym odkurzaczem. Sierść mi nie straszna.

Oszalałam czy nie? Acha. To kundelek. Takie kocham najbardziej....

Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka