Dodaj do ulubionych

Zawroty głowy, powikłania

29.01.21, 12:04
W październiku przeszlam covid, od tego czasu mam różne powikłania.
Od kilku tygodni zawroty głowy i przy tym lekkie mdłości i jakieś takie otepienie.
Męczy mnie to okropnie, codziennie nie wiem jak będę się czuła, czy dam radę w pracy.
Miał ktoś takie objawy? Przeszlo?
Co na to brac?
Obserwuj wątek
    • huexido Re: Zawroty głowy, powikłania 29.01.21, 12:45
      Miałam zawroty głowy w lutym/marcu okrutne, od zawrotów mdłości, przeszłam pełną diagnostykę, nic nie wykazała. Nie miałam covid, ale podejrzewam się o przejście go. Do tej pory nie wróciło mi ok 5% równowagi, tzn zawroty pojawiają się niewielkie przy gwałtownym wychyleniu, a ja czuję jakby ktoś mój impet pogłębiał niewidzialną ręką. Od czerwca męczy mnie mgła mózgowa, z innych objawów dziwnych - wzmożone wypadanie włosów, zatrzymałam wcierkami trochę, żelazo w ciągłej suplementacji, ale nadal lecą. Wczoraj popełniłam wątek o mgle mózgowej, poczytaj co tam forumki mi piszą.
    • asqe Re: Zawroty głowy, powikłania 29.01.21, 13:21
      Miałam tak po zapaleniu ucha. Nawet zdarzyło mi się kilka razy upaść w miejscach publicznych (raz nie trafiłam w siedzenie w metrze i wylądowałam na podłodze pociągu), chodziłam zataczając się, zdarzały się tez wymioty. Brałam jakieś lekarstwa od neurologa, które bardzo pomagały, niestety mogły być stosowane tylko doraźnie przez jakiś czas. Trwało to ok półtora roku i pomogła terapia.
    • passiflora78 Re: Zawroty głowy, powikłania 29.01.21, 13:34
      Ja covid przeszłam w grudniu. Również dokuczają mi zawroty głowy, bóle głowy. U mnie pojawiają się co 2, 3 dni. Do tego mam problemy ze spaniem, budzę się często, nie mogę zasnąć po takim wybudzeniu. Nie mam mdłości ale w tych dniach kiedy dokuczają mi zawroty jestem osłabiona i mam problemy z koncentracją, takie właśnie jakby otępienie. Zastanawiam jakie badania można zrobić i jak sobie pomóc, jak znam życie lekarz w przychodni będzie kazał cierpliwie czekać jeszcze ze 3 miesiące, bo powie, że to tak może być po covidzie.
    • nangaparbat3 Re: Zawroty głowy, powikłania 29.01.21, 13:39
      Po covidzie może wysąpić cała masa powikłań neurologicznych. Najlepiej niech lekarz-neurolog Cię zbada, oni już od dłuższego czasu mają takich chorych, pewnie wiedzą, co pomaga, no i zorientujesz się, czy to powżne.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka