Dodaj do ulubionych

Jesteście własnością Boga

30.01.21, 12:38
natemat.pl/336443,pawlowicz-na-tt-krytykuje-aborcje-jej-zdaniem-jestesmy-wlasnoscia-boga oto prawdziwe uzasadnienie.
Obserwuj wątek
    • madi138 Re: Jesteście własnością Boga 30.01.21, 12:46
      Skoro w to wierzy-niech się stosuje i nikt nie powinien się w to wtrącać.
      Natomiast jakim prawem, chce narzucać swoje przekonania innym? Dlaczego oczekuje, że inni ludzie będą żyć wg JEJ przekonań?
      Nawet w Biblii stoi jak wół, że człowiek ma wolną wolę. Czyli Bóg dał nam wolną wolę, a Krysia stawiać się ponad nim i rości sobie prawo do mówienia nam, co mamy robić.
      • jowita771 Re: Jesteście własnością Boga 30.01.21, 14:17
        madi138 napisała:

> Skoro w to wierzy-niech się stosuje i nikt nie powinien się w to wtrącać.
        > Natomiast jakim prawem, chce narzucać swoje przekonania innym?

Takim prawem, że uważa się za bardziej kompetentną od Boga, który dał każdemu człowiekowi własne sumienie i wolną wolę. Pani Pawłowicz uważa, że wie lepiej, niż Bóg. To się nazywa pycha i stoi na pierwszym miejscu listy grzechów głównych.
    • la_mujer75 Re: Jesteście własnością Boga 30.01.21, 12:47
      JPRLD!
      Oni za chwilę zaczną normalną inkwizycję.
    • olena.s Re: Jesteście własnością Boga 30.01.21, 12:51
      Matki córek powinny je wypychać z Polski. Niech albo mieszkają w miejscu, gdzie świry siedzą w szpitalach, a nie trybunałach, albo niech przynajmniej mają dobrze rozeznane szlaki.
      • ajaksiowa Re: Jesteście własnością Boga 30.01.21, 13:14
        Czekam aż p krysia i Sukienkowi zrezygnują z ZUS sk£adki zdrowotnej skoro ,,Bóg tak chce,,😣😣
    • ultimate.strike Re: Jesteście własnością Boga 30.01.21, 13:28
      To Pawłowicz jeszcze żyje? Eksperci od diet twierdzą, że odżywiając si w taki sposób, jak 0ona umiera się w ciągu trzech dni.
      • woman_in_love Re: Jesteście własnością Boga 30.01.21, 13:32
        sam Szatan ją chroni, by mogła szkodzić
    • mia_mia Re: Jesteście własnością Boga 30.01.21, 13:36
      Czy właściciel mógłby pilnować tej swojej Krystyny, a najlepiej zabrać ją na swój teren i tam trzymać?
    • beataj1 Re: Jesteście własnością Boga 30.01.21, 13:39
      Którego?

Bo ja wciaz zbieram oferty bogów zainteresowanych moja osobą i ten katolicki sie naprawdę słabo stara.
      Mizerniutka ta oferta.
    • hanusinamama Re: Jesteście własnością Boga 30.01.21, 13:46
      Pani Pawłowicz moze wierzyć w bajki jakie chce...ale to dotyczy tylko jej. Jezeli ja wierzę, ze jestem dzieckiem Matki Ziemi...czy znaczy ze ona tez nim jest? Nie.
    • woman_in_love Re: Jesteście własnością Boga 30.01.21, 14:06
      Nie no, kobieta jest jednak 10x bardziej własnością panbuka niż facet.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka