Dodaj do ulubionych

Wyciszenie mieszkania.

04.02.21, 09:48
Witajcie. Jak można skutecznie wyciszyć mieszkanie? Słyszałam o panelach na ścianę ale nie wiem jak to się sprawdzi w praktyce. Znacie jakieś inne skuteczne metody?
Obserwuj wątek
    • zuzanna_a Re: Wyciszenie mieszkania. 04.02.21, 14:30
      Znajoma ma wszędzie płytki i dość duży minimalizm w kwestii wystroju - mało mebli, żadnych dodatków, gołe podłogi i ściany.
      Jak jestem u niej i bawią się dzieci, to czuje się jakbym siedziała na dworcu. Wszędzie jest pogłos, ilość dźwięków przytłacza, cały ten dom wpada w jakiś rezonans, a jak dzieci idą ze schodów to człowiek ma wrażenie jakby leciało na niego stado antylop.

Ja mam na podłodze deskę z odpowiednim podkładem, a w domu puchate dywany, obrazy, poduszki, zasłony. na ścianach nowoczesne tapety, dają efekt wow i bardzo wygłuszają. Dodatkowo podwieszone sufity, nawet troszkę, 5 cm pochłania dźwięki dzięki karton-gipsom. Jest milion razy ciszej. Do syna może przyjść 10 ziomków i słyszę rozmowy ale też przytłumione, kompletnie mi to nie przeszkadza i każdy zawsze mówi ze u nas tak cicho ( a skład ludzi ten sam) - po prostu to wszystko wycisza dźwięki.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka